Forum
Hej!
Zgodba bo govorila o 15 letni punci Melenie. Upam, da vam bo všeč. Rabim 2 nexta za nadaljevanje.

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. december 2015
Next
01. januar 2016
u201358
u201358
Next
01. januar 2016
1
"Kaj! Saj nisi resna!" sem zakričala. Z bratom Markom sva bulila v mami. "Ja, ampak ne pozabita, da če vama ne bo všeč, ne bosta mogla drugam. Zato dobro premislita. Kanada lahko počaka," je rekla mama, si nadela nasmešekk in odšla v kuhinjo. "No, kaj praviš? Gremo ali ne?" Sem vprašala starejšega brata. "Meni je problem zaradi frendov pa punce. Zate ne vem, ampak ne grem prav rad. Če bo pa treba, se bom pa prilagodil. Razmišljala sem o njegovih besedah. Meni je vseeno ali grem, ali pa ostanem, ker imam v šoli veliko punc, ki me ne marajo. "A potem greva ali ne? Mama, tukaj verjetno ne bo dobila tako dobre službe..."rečem. "No, pa rečva mami, da greva." reče Mark.Mami je bila vsa navdušena, da sva se odločila, da gremo v Kanado. Takoj sem stekla v sobo, da bi spakirala vse svoje najljubše obleke in čevlje. Najraje nosim kratke hlače in kratke majice. Za zimo bom pa že obleke kupila v Kanadi. Zaprla sem kovček in se vrgla na posteljo. Naenkrat sem se spomnila, da moram še najboljši prijateljici Lei povedati, da jutri odhajam. Pogovarjali sva se celo 1 uro. Zmenili sva se, da se bova kaj videli po Skypu. Prekinil sva, ker sem mogla iti na večerjo. Ko sem ostala za mizo samo še jaz, je do mene prišla mama in me pogledala. "Veš, čeprav nisi moja, te imam rada kot da si moja," mi šepne na uho. Ob tem postanem kar solzna. "Jaz pa te imam rada, kot da bi bila tvoja hčerka," rečem. Nato se močno objameva. Mami, drugače ni moja biološka mama, ampak me je posovojila, po tem, ko mi je pri 7 letih umrl moj pravi oče. Bila sta najboljša prijatelja, zato me je verjetno dal k njej in za to sem mu zelo hvaležna. Ne bi mogla dobiti boljše skrbnice. Mama pa mi je umrla pri porodu. Moj "krvni" brat pa je njen sin, in se zelo dobro razumeva. Je pa 2 leti starejsi od mene.
01. januar 2016
Next?
01. januar 2016
u203776
u203776
Next
02. januar 2016
Next
02. januar 2016
u205721
u205721
Next
02. januar 2016
u201156
u201156
Next
02. januar 2016
2
"No, si že pospravila?"me vpraša. "Ja sem," rečem. "Kitaro tudi?"reče. "Amm... ne! Hvala, da si me spomnila," rečem in jo objamem. Stečem v mojo sobo in pograbim kitaro. Je moj najljubsi inštrument. Z njo sem igrala že na veliko koncertih v šoli. Lea je pela, jaz pa sem igrala. Vsi so bili navdušeni nad najinimi nastopi. Peli sva ali avtorske pesmi, ki sem jih jaz napisala. Tako besedilo kot melodijo. Nisem nameravala oditi spet ven iz moje sobe, zato sem vzela moj blokec in odsla a balkon. Nato sem splezala na streho se ulegla in gledala zvezde. V glavi pa se mi je porodila melodija. Takoj sem si jo zapisala. Potem sem še malo gledala zvezde, saj to naslednji dan ne bo mogoče. V misli na to sem postala žalostna, ampak mogoče pa bo tudi tam taka hiša in bom lahko na strehi preležala dolga poletja. Splazila sem se dol s strehe in pograbila kitaro, ter igrala. Njen zvok mi je zelo všeč. Ampak ni mi samo kitara všeč. Igram tudi violino in klavir. Za violino vem, da jo je mami že poslala tja, pozno popoldne. Za klavir tudi upam, da je tam, kitaro bom pa s seboj vzela. Mark igra bobne, tako da bi lahko igrala skupaj, ampak on noče. Mogoče si bo pa premislil. Spakirala sem kitaro in blok, ter ju položila pred vrata, da ju ne bi pozabila. Preoblekla sem se v pižamo in skočila v posteljo.
02. januar 2016
u205721
u205721
Next
02. januar 2016
Next
02. januar 2016
Next
02. januar 2016
u202183
u202183
Next
02. januar 2016
hvala vsem, ki berete
upam, da je vredno vašega časa...
če vam kaj ni všeč, je všeč, prosim napišite v komentarje... da bom vedela izboljšati...
Next pride danes oz. jutri
02. januar 2016
u202183
u202183
Men je ful všeč komaj čakam Next
02. januar 2016
Next
02. januar 2016
u201358
u201358
Neki zgodbe FEJKAŠ
02. januar 2016
Next
02. januar 2016
ful fajna
02. januar 2016
u201358
u201358
Sorry napačno sem... Eni zgodbi je tudi tako naslov... Sorry
02. januar 2016
u201358
u201358
Sorry k oglašujem
http://www.igre123.com/forum/tema/fanfic-5sos/154198/1
02. januar 2016
Hej punce Mi je uspelo napisati nov Next...
Upam, da vam bo všeč...
No, pa dajmo

3

Jutro se je kar ni hotelo končati. Najhuje je bilo, da sem zaspala. Budilka mi ni zvonila, ne vem zakaj. Zbudil me je brat ko je butal po mojih vratih."Čez 5 minut gremo," je kričal. Jaz sem se kot iz topa pognala iz postelje. Hitro sem si šla umiti zobe in narediti frizuro. Naredila sem si visok čop saj nisem mogla pretirano izbirati, ler se je zelo mudilo. Potem sem hitela izbirat kaj bom oblekla. Izbrala sem All starke, črne hlače in svetlo modro majico. Hitro sem pograbila kitaro in blok ter odhitela v kuhinjo. Tam sem pograbila kos toasta in začela jesti. Kovček je očitno odnesel v taksi že Mark, saj da ni bilo na spregled. Kar naenkrat sem se ustavila. Nekaj se je zaslišalo od zunaj. Nekdo je vpil moje ime. Mark je pridrvel skozi vrata in rekel: "No imaš pa oboževalca!" In se mi posmehljivo režal. Namenila sem mu obijalski pogled in odšla skozi vrata. "Mel ne odidi! Pomeniš mi vse na svetu in ne bom mogel živeti brez tebe!"reče suh fant pred menoj. "Ben, saj veš, da to ni moja odločitev. Našel boš drugo punco, ki bo boljša od mene... pa ubit se ti ni treba," še rečem. Ben je fant,ki je že od 1. razreda zaljubljen vame. Je ženskar, kotistoljubnež in egoist. Ampak v tem trenutku se je obnašal res otročje. "Nikoli se ne bom zaljubil, ker bom vednk ljubil samo tebe!"reče ter me objame. Okej, to niti ni bilo tako hudo za 3 sekunde. Ampak tip me je kar držal in držal in me ni hotel izpistiti, čeprav sem se upirala. "Poklicala bom policijo, če me ne izpistiš," rečem. "Kar pokliči jo! Saj te bojo mogli odpeljati z mano, če bodo hoteli, da te izpustim. Okej, to je pa preveč. "Poklicala bom tvoje starše," po premisleku rečem. "Saj si ne bi..." reče a ga jaz prekinem. "O ja, bi si. Mark pokliči njegove starše." Po tem stavku me je izpustil. Ravno takrat pa je iz hiše prišla mami. "A sem kaj zamudila?"reče. "Ne nič, vse je pripravljeno. Mark mi je vse odnesel v taksi, tako da lahko gremo. No, se mogoče še kdaj vidimo Ben,"rečem in se usedem v avto. "Popazi malo na mojo punco," reče Mark Benu. Ben prikima in se žalostno odmaja izpred naše hiše. Mami in Mark se še usedeta v avto in že gremo proti letališču.

Mnenja?
02. januar 2016
u202183
u202183
Neeeeeext
02. januar 2016
u205721
u205721
Next
03. januar 2016
Hej punce
Napisala sem nov Next in upam, da cam bo všeč.
Ta teden bom bol malo pisala, ker pišem par testov
No pa dajmo

4

Oh, prišli smo na letališče. Končno! Trajalo je celo večnost."Mami dajmo! Še 5 minut je do leta!"sem zakričala. Ljudje okoli nas so se obrnili in postalo mi ji nerodno. In to tako zelo, da sem zardela, tako močno, da sem bila podobna zrelemu paradižniku. "Glej, nočem da bi se me zaradi tebe vse bejbe izogibale, kot da bi bil kužen. Ok?"je še rekel v smehu. Prebadala sem ga z ledenim pogledom. "No vse je urejeno. Gremo, da še ujamemo jekleno ptico."je rekla mami. Hitro smo stekli do vhoda v letalo. "Ravno pravi čas ste prišli,"je rekla stevardesa ko nam je odtrgala vstopnice. Usedla sem se na označen sedež. Bila sem čisto pri oknu, kar mi je ustrezalo. Mark je bil na drugem koncu sedežev, mami pa med nama. Začela sem se razgledovati po letalu. Sedeži so bili iz usnja,prostor zelo urejen, vse je bilo označeno npr. Wc. Sedež je imel zraven obešene tudi slušalke. Pograbila sem jih in jih priključila na moj telefon. Poslušala sem moj najljubši komad, ko me je mami dregnila s komolcem. Slušalke sem takoj snela in poslušala stevardeso. Mark jo je z zanimanjem poslušal, kar pa ni bilo nič novega. Nosila je mini črno kiklo, ter oprijeto črno majico ter črne srednje visoke pete. Govorila pa je brezvezne stvari, zako da sem po 2 stavkih vedela koliko je ura. Pri Marku seveda. Ko je zaključila sem naprej poslušala glasbo, a sem po 5 minutah zaspala s slušalkami v ušesih. Sanjala sem o nekem lepem fantu. Ta fant pa je bil zelo popularen v razredu. Okoli sebe je imel veliko punc, a je gledal mene. Potem pa... "Melenie zbudi se! Smo že tam..." mi reče nežen glas moje mame. Vsa zategnjena se počasi zbudim in pretegnem. Pogledam skozi okno in tam vidim veliko mesto. "No, ljubica to je Ottawa."mi reče mama. Vsa presunjena gledam odsev mesta v ogledalu in si rečem: "To je torej moj novi dom."

Mnenja?
03. januar 2016
u205721
u205721
Next
04. januar 2016
Še 1 Next?
04. januar 2016
Vem da je slabo brano, ker slabo pisem... zato mi pa pod komente napiste kaj ni dobro da izbolsam
04. januar 2016
u202183
u202183
Neeeeeéext
Men je zgodba čist všeč
04. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg