Forum
Heii!
Z Nessy sva se (spet) odločili da napiševa zgodbico. Zgodba bo govorila v Karli, ki se iz sončne Floride preseli v ''temačni'' London. Tam spozna nekaj zelo zanimivih ljudi s katerimi se zaplete v zanimivo pustolovščino..

P.S.: Nessy piše kot Harry,
jaz pa kot Karli Fabel.
Sem Karli Fabel in svoje življenje ne bi nikoli zamenjala, za nič na svetu!

KARLI
Živim na Floridi, natančneje v Boci Raton.
Moje življenje pač ne more biti lepše;
imam fanta Jacka

imam B.F.F Niki oz. na dolgo Nicholle

in sem pač najbolj priljubljena na šoli. Vendar ne mislite, da sem tista važička in tako naprej. Nisem, vendar znam ceniti, kar imam.
V šoli nisem popularna ker sem bogata (no res je da imam iPhona, vendar nismo tako bogati da bi lahko kupili kaj več, saj sem za iPhona šparala 5 let!), vendar zato ker se nikoli z nikomer ne skregam, ker mi pač zaupajo.

V resnici hodim domov, z A- jom (z 1-ko) v torbi. Sicer nisem slaba v šoli, vendar je učiteljica dobesedno nora, ker mi je brez opozorila v redovalnico napisala A! Sploh nisem nič delala, no razen da mi je Niki dala listek in sem ga brala...
No karkoli zdaj hodim domov z A-jem!
Bog mi pomagaj da me mami ne bo ubila!
Mogoče se čudite zakaj ne oče. Zato, ker živi v New Yorku oz. je živel saj je mrtev.
Mogoče zdaj mislite da žalujem za njem ampak ne, ker se potem nikoli nebi preselila sem na Florido.
No karkoli že...
Ojejj!!

Mami je že doma!
Kaj je danes petek?
Ne danes je ponedeljek!
Vem da je.
Kako ji naj povem.
S takim misli sem stopila v predsobo in sezula moje Uggi-ce.
#Karli!!#

Ojoj kaj pa naj zdaj?
#Karli pridi v kuhinjo.#

Vsa žalostna odcapljam v kuhinjo.
#Karli, nisem te poklicala zaradi ocene, saj sem sama imela slabše ocene kot ti in tudi sama sem dobila A-je.#
%Zakaj pa si me potem poklicala?%
#Ker se seliva v LONDON!!!!# je vsa vesela zakričala.
#Zakaj me tako gledaš?#
%Zakaj, sploh še sprašuješ? Ali ne vidiš da imam tukaj vse?Nič mi ne manjka!V Londonu bo trajalo vsaj leto dni da se vključim v družbo!%
s temi besedami sem odšla v mojo sobo, se preoblekla&preobula nato pa sem se splazila skozi svoje okno in šla v park, v moje edino skrivališče, lestev in moje drevo.

____________________________________________________________________________________
Next?
01. februar 2012
neeext.!!
01. februar 2012
u48865
u48865
next
03. februar 2012
u47197
u47197
Next
03. februar 2012
next
03. februar 2012
next
04. februar 2012
next!!
04. februar 2012
I ♥ horses----------> ♥aηηaвєℓℓ♥aηa♥

REMEMBER? +add
04. februar 2012
Next!
TakooJ!
( Vidve in vajin harry styles)
05. februar 2012
lalal kdaaj bo next
05. februar 2012
Ni res!!
ni Harry Styles!!
Mislm rečt je Harry
ampak ni Styles!!
Mism reč igrlac je!!
05. februar 2012
Hahahhah!
Sej pišem folkec noo!
Mejte spoštovanje to protokola!
05. februar 2012
kmal ;D
bo next!
05. februar 2012
hahahaha
05. februar 2012
2. DEL-Harry

Z očetovim avtomobilom drvim po Londonskih ulicah naravnost proti šoli. Verjetno mislite da sem nor, ker divjam v šolo, ampak nikakor si ne morem dopustiti, da zopet zamudim. Moj oče in razredničarka imata nekakšen dogovor, ki vključuje tudi moje zamujanje in pa petje. Oče misli, ker se je nenadoma pojavil, da ima vso pravico da skrbi zame. Nima je! Sprva se 15 let ni zmenil zame, potem pa se na moj 15 rojstni dan pojavi na vhodnih vratih in pričakuje, da mu bom stekel v njegov objem. Ker hoče nekako nadoknaditi teh 15 let, ko ga ni bilo ob meni, sedaj nad mano izvaja nekakšne 'varnostne ukrepe' in pa ko imam prosti čas moram z njim preživet v družbi. Na srečo nimam veliko časa, zato se skoraj nič ne vidiva.
''Dve minuti do osmih.'' Olajšano rečem, ko pogledam na uro preden zapeljem na šolsko dvorišče. Mogoče pa mi bo tokrat le uspelo priti pravi čas.Avtomobil parkiram še na edinem prostem mestu in izstopim.

Nekateri pogledi deklet se zazrejo vame, vendar se ne zmenim zanje. Hodim na zasebno šolo, saj je bilo na prejšnji preveč drame okoli nas, vendar tudi tukaj se najde nekaj bogatih in razvajenih deklet, ki letajo za nami kot kokoši brez glave.
Kakorkoli. Izstopil sem iz avtomobila in se napotil proti šoli.
''Harry!'' zaslišim za seboj. Obrnem se. Za menoj zagledam eno tistih važnih najstnic, ki letajo za mano. Samo zmajem z glavo ter odidem v notranjost šole.

Odprem vrata učilnice. Pouk že poteka. Zopet sem zamudil. Zopet mi bo oče težil. Na hitro se opravičim za zamudo, nato pa se usedem na prost sedež ob oknu in poskušam slediti nadaljevanju ure.

Harry
05. februar 2012
awwwwwwwww harry < 3333333333333333333333333333
*__________________________________________*
next!
05. februar 2012
next
06. februar 2012
Ahahahhahah sm vedla da je Harry Styles!!!!!!!!!!!!!!!!!
< 3
drgač pa next!
07. februar 2012
Hahaha ;D
Kaj češ pač rabiš mal zavajat da je Harry Shum
in pišem next!
07. februar 2012
neeext.!!
07. februar 2012
×××××××××××
2.del-Karli ××
×××××××××××
Imela sem 3 dni časa, da sem se poslovila od vseh prijateljev in spakirala vse stvari. 1. dan sem se poslavljala od prijateljev, 2. dan pakirala in 3. dan sva z mami odšle proti letališču Miami.
Ko mami ni gledala sem se preoblekla, ampak ne v tista oblačila ki jih je pripravila ona, ampak v svoja oblačila.

Mogoče še nisem omenila, vendar obužujem skejatanje.

Tako oblečena in s mojim skejtom sem odšla še zadnjič v skejtpark. Z mamo sem se zmenila da me pride iskati.
Vsa srečna sem odšla skejtat.

Preveč hitro je prišla mama, ki je težila naj hitro pridem v taxi, saj sva avto že prodali. Prodali sva tudi najino hišo. In mami je kupila hišo v Londonu in sporočila mi je da si sama lahko izberem šolo. Obljubila mi je tudi svoj avto, ki si ga bom izbrala sama.
Še zadnjič sem se ozrla na skejtpark in že smo drveli proti Miami-ju. Med tem ko smo se peljali, sem gledala moj dnevnik. Ko smo prispeli na letališče sem bila na strani, kjer sem šla sama s svojimi prijatelji prvič na počitnice v New York.

Zaprla sem dnevnik in odšla iz taxi-ja. Z mamo sva v tišini hodile na letalo. Šle sva prek vseh tistih naprav, kjer te pregledajo da sploh lahko greš na letalo.
Nato sva odšli na letalo. Tam sem spet odprla dnevnik, saj sem ga imela v torbici.
Prišla sem do moje in Nikine skrivnosti. Ta skrivnost je bila, da sva obe imeli tatu. Enak tatu. Tatu, za katerega sva vedeli samo midve. Hitro sem stegnila roko k tatuju. Preden bi to opazila mama sem roko odmaknila in začela premišljevati. Nato sem zaspala.

08. februar 2012
neeeext.!!!
08. februar 2012
tnx
08. februar 2012
neeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!
08. februar 2012
next
08. februar 2012
u56862
u56862
next
09. februar 2012
tn3 :**
09. februar 2012
next
09. februar 2012
u56862
u56862
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. februar 2012
Next pride takoj, ko Ana prebere pa pove če je ok..
17. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg