Forum
u109093
u109093
Hei! Sem Bell King. Stara sem 18 let in živim sama z mamo. Z očetom sta se ločila, ko sem dopolnila dva tedna. Tako, da ga nikoli nisem poznala. Živiva v Londonu. V šoli sem odlična in obožujem petje. Imam štiri najboljše prijateljice : Julie, Anne, Alice in Jane. Skupaj se družimo že od vrtca in od tistega trenutka smo ne ločljive.

Part 1
»Bell«
»Bella zbudi se!« Da mami. Pretegnila sem se ter počasi vstala. Odcepljala sem v kopalnico ter si uredila make-up. Oblekla sem se nato pa stekla, do kuhinje. Na mizi so me čakale že palačinke. Pojedla sem zajtrk, objela mamo ter odšla v šolo. V šolo sem hodila peš saj sem imela do nje samo sto metov. Danes je bil zadnji dan šole zato nisem rabila nobenih potrebščin. V šolo sem prišla kot zmerom zadnja. Pred šolo so me že čakale Julie, Ann, Alice in Jane. Pomahala sem jim ter jih objela. Nato pa smo skupaj odšle v učilnico. Pouku nismo čisto sledile saj smo se skoz smejale. Pouk je na srečo trajal samo eno šolsko uro. »Adijo šola« Smo vse zakričale ko smo iztopile iz šole. Odločile smo se, da bojo prespale pri meni ker mami ni bilo doma. Saj jo je poklical biuši fant nevem čist točno kaj je bilo. Ko smo prišle k meni domov smo naredile kokice ter prižgale tv in gledale titanik. Ves film smo se jokale in sploh nismo opazile,da je v hišo prišla mami. »Bella!« Kaj,kaj sem se zadrla in s tem spravile vse v smeh.«Mami kdaj pa si ti prišla?« Sem jo začudeno vprašala. »Pred minuto« »John lahko prideš nori« Je rekla mami in takrat so se odprla vrata in vstopil je postaven možakar. »Bella jaz sem tvoj oče« »Kaj » Je bila idina beseda, ki sem jo lahko spravila iz sebe. Vstala sem ter mu stekla v objem. Nekaj časa sva se še objemala nato pa sem se odlepila od njegovega objema. »Bell se greva pogovoriti na samo« »Seveda oči« sem brez premisleka odgovorila. Odšla sva v neko kavarno. »Bell s tvojo mamo sva se pobotala. In greva za en mesec na potovanje. Kot že veš sem jaz menedžer skupine One Direction in živijo v moji hiši. Ti pa se boš preselila k njim.« »Nee nikamor ne grem brez mojih najboljših prijateljic!« Sem skoraj zakričala na njega. »Bell pomiri se za to smo že vse uredili one grejo s tabo. » OMG hvala!« Sem rekla ter ga objela. Kmalu se je začelo temniti zato sva odšla domov. Ko sem prišla domov sem opazil,da je moja mami že vse razložila mojim najboljšim prijateljicam saj ko sem prišla so me napadle od veselja. No jaz in Julie in Anne nismo bile navdušene nad 1D ker nam njihova muska ni vseč. Ampak smo se veselile,da bomo en mesec vsak dan skupaj. »Juri se že odselite zato spakirajte kovčke. Rabi katera prevoz do doma« Je rekel John. Vse so odkimale saj živimo čisto blizu. Poslovile so se in odšle. »Lahko noč !« Sem rekla ter odšla v kopalnico se stuširati. Prižgala sem prenosnik ter se ulegle na posteljo. Nič ni bilo pametnega zato sem ga ugasnila ter zaspala.

Bell

Julie

Anne

Alice

Jane

13. oktober 2012
u106856
u106856
NEXT pa ti koza si dala mojo sliko kle -.-''
13. oktober 2012
u109093
u109093
kaj se lažš -.-
13. oktober 2012
u106856
u106856
sej ne
13. oktober 2012
u109093
u109093
13. oktober 2012
u84501
u84501
next!
13. oktober 2012
u109093
u109093
<3
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
<3
13. oktober 2012
u84501
u84501
full dobr za zacetk :3
13. oktober 2012
u84501
u84501
a se kdo prijav????? http://www.igre123.com/forum/tema/pop***kviz/43288/
13. oktober 2012
nexti
13. oktober 2012
u109093
u109093
Ja boom jutri :*
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeeeeeeeext....
13. oktober 2012
u109093
u109093
*Prižgala sem prenosnik ter se ulegle na posteljo. Nič ni bilo pametnega zato sem ga ugasnila ter zaspala.*
~Bell~
Zbudila sem se zelo pozno kar je za mene čisto navadno. Zaslišala sem smeh iz kuhinje. Pretegnila sem se ter se napotila priti kuhinji. Tam sem zagledala Julie, Anne, Alice in Jane, ki so se smejale šalam mojega očeta. » Dobro jutro« sem vzkliknila. »Dobro jutro Bell« je rekla Anna in nato še vsi ustali. »Bell hiro pojej in se zrihtaj saj greste že čez 20 min.« »Okej mami« Sem rekla ter se ji nasmehnila. Hitro sem pojedla nato pa sem se šla oblečti v

Vzela sem kovčke ter odhitela dol po stopnicah.«Smo vsi?« Je vprašal John »Ja vsi smo« Smo vse naenkrat vzkliknile ter se zasmejale. Usedli smo se v kombi. Vso vožnjo smo se pogovarjale in se smejale nato pa se je komi ustavil. »Tukaj smo« je rekel John ter se nasmejal. »Adijo mami, oči« Sem rekla med tem ko sem plezala ven iz avta. »Okej jaz sanjam« "Ne ne sanjaš" sam v smehu pripomnila. Zelo počasi smo hodile nato pa sem jaz pozvonila kot bi mignil je že pred vrati stalo pet postavnih fantov. » Dobrodošle ,vstopite« Je rekel Harry in se nam nasmejal. Vse smo se zasmejale ter vstopile. »No kje so naše sobe? »sem malo zdolgočaseno vprašala. Med tem pa sem opazila kako se Niall in Jane spogledujeta. Nasmehnila sem se nato pa sledila Harryju do moje sobe. Vstopila sem v svojo sobo in bila v šoku bila je tako velika in lepa. Ulegla sem se na posteljo in se zasanjala. Tisi trenutek pa je v sobo prišel Liam »Pridi do, ker se gremo flašo resnice« Je rekel ter zaprl vrata. Počasi sem vstala ter odšla proti dnevni sobi. Vsi so čakali samo še mene in Zayna. Usedli sem se v krog in čakali Zayna. Kmalu je prišel in igra se je začela. Prva sem vrtela jaz in pokazala je na Nialla. »Resnica je rekel ter se na veliko nasmejal. Hudobno sem ga pogledala » Ali ti je Jane všeč?« Sem ga vprašala on pa je postal čisto rdeč in prav tako Jane . »Ja« je odgovoril in opazila sem, da je bila Jane čisto v šoku. Saj je bil nje Niall zmerom najlepši v skupini. Tokrat je vrtel Harry in pokazala je na Julie » Kateri od nas ti je najbolj všeč?«Po dolgi tišini je odgovorila »Louis« In postala je čisto rdeča. Na Louisevem obrazu pa je bil viden nasmešek. Nato so sledila samo še bedna vprašanja in na na koncu se nam ni dalo več igrati. Posedli smo se na kavč ter se pregovarjali ker film bomo gledali. Na koncu sem zmagala jaz in moja grozljivka. Vsi razen mene, Julie, Alice in Zayna so se od strahu skoraj jokali mi pa smo se smejali kot nori. Ampak nismo se smejal grozljivki ampak ostalim članom v hiši ki so se med seboj stiskali. Na koncu smo zaspali eden na drugem.
14. oktober 2012
u109093
u109093
next ?
14. oktober 2012
u107790
u107790
neeeeext...
14. oktober 2012
u84501
u84501
next!!!!!!!!