Forum
Izmišlena zgodba :**

Moiie ime je Bella in imam bff Sarah

Blonda sm jst Rjava Je Sarah

Next :$ ?
09. avgust 2012
u40823
u40823
next
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
u75649
u75649
next
09. avgust 2012
-Amm... Uvod
Jst in Sarah smo se prvič vidle ob koncu njenega 6.razreda takrat sem jaz prišla pogledat now razred katerega bom obiskovala do 9.razreda punce so me super sprejele a Sarah še najbolše usem sem bila ušeč razen dvem puncam ne ime jima je bilo Claudin in Lana Emma prav one2 mi niso bile ušeč tako kot jaz ne njim... V vsakem slučaju jaz in Sarah smo postale zakon prijateljice skoraj usi so nas oboževali in tudi fantje sicer pa je Sarah imela fanta

Ime mu je Liam . Lana Emma je bila zaljubljena vanj že zelo dougo časa a strah jo je bilo to mu povedati u obraz čeprau smo usi vedeli,da njeno patetično srce hrepeni za njem... Uglaunem jaz pa sem bila ušeč parim fantom čeprau nisem obračala pozornosti na njih mi jo je nek dan nek fant uzel....

Next?
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
Ime mu je bilo Edward... Sploh nisem vedela zanj.Nikoli ga nisem sploh opazila do tistega dneva.Ko sem hodila po šolskem hodniku sem kar na enkrat zagledala njega hodil je po sredini z slušalkami in gledau v drugo stran... Potem pa se je zaleteu vame in podrl mene ter liste ,ki sem jih nosila k pouku za moj spis pri slovki... Pobrau mi jih je in se opraviču... Očarana sm bila... Najin pogovor:
-On: Hey,oprosti za to res nisem nameraval
-Jaz: Hey, amm.. sej je ok !
Minutka tišine...
-Jaz : Jst sm Bella,ti?
-On: Jst sm Edward amm.... ti si 7.a?
Jaz: Ja ... Ker pa si ti ?
-On: 8.a
-Jaz: Ej morem it pouk se mi začenja..Lahku se dobiva pol
-On : Itaq po 7.uri pred šolo ok ?
-Jaz : Itaq,čauu
-On: Čauu
Tko sma se mi2 začela ful družit ... Drugo leto pa sva postala fant in punca
Pol se mi je zgodil neki ful dobrega z enim Edwardom in posatala sma fant in punca.

Edward
Vanj pa je zaljubljena Claudin...
Nekega dne pa sta nama Claudin in Lana Emma skorja uničili življenje....

Claudin una rjava pa una prav je Lana Emma

Next?
09. avgust 2012
Driiin,Driiiin,Driin,Sovražim zvok budilke... A vseeno v šoli me čakata Sara,Edward... takoj me ta misel razbudi in razveseli.... Zjutraj sm se na hitro namazala z maskaro se oblekla in odtekla proti šoli ... Šolo nimam kaj dosti odaljeno kakšne 3 minutke... Ko sem prispela do šole je na klopci sedela Sarah v objemu Liama in takoj zraven njiju Edward... Stekla sem mu v objem njegov topel objem poven ljubezni in dobrote... Njegov objem je neprecenljiv...A zmeraj po objemu sledi poljub... Usak njegov poljub je prečudovit *____* No to jaz doživljam vsako jutro skoraj vsako potem smo se poslovili eni od drugih jaz in Sarah sva odšle v drugo smera ravno tak kot Edward in Liam ... No ko sva z Sarah vstopile v razred sta se Caludin in Lana Emma sladko smejali in se nam smehljali... A me z sarah smo si mislili " Bitches" Mrhe... Tko da se nismo zamarjale z njim... One 2 pa so imele zlobne načrte ... Sicer Lana Emma je ljubila Liama Claudin pa Edwarda.. Napisale so 2 pisma in jih nastavili v teniske Liama in Edwarda pisalo je da jih več ne ljubiva in da jih več nočeva videt nikdar u življenju... A me2 tega nisva vedeli... Potem pa ko sem čakala Edwarda po 7 uri pred šolo ni prišel... Vrjetno je odšel domov čez zadnji izhod katerega se ne vidi pred šolo.. Po uri in pol čakanja sem odšla domou na fb-ju ga ni bilo ... K sebi sem poklicala Sarah a ona mi je povedala da se je njej zgodilo podobno.. Kajti zmenek na katerega bi naj šla je nenadoma odpadel ker se Liam ni pojavil... Hmm... skupaj sva razmišljali in se domislili,da skupaj lahko nekako zveva resnico... Sigurno morata biti naslednji dan Liam in Edward v šoli .... Jaz sem tekala za Edwardom po šoli in nato me je jezno odbil in mi rekel :
On: Kaj sploh še iščeš od mene pojdi stran.Nočem te več videt nikdar v življenju...
Jaz.Edward kaj ti je ? Zakaj tako govoriš... ???
On: Kako se ne sramuješ ... Patetična si in nimaš srca...
Stekla sm do omaric se usedla in naslonila na zadnjo omarico ter jokala skoraj celo 1 in 2 uro ....

Potem pa me je našla Sarah.... Vse sem ji povedala....
10. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujno!!!
10. avgust 2012
u76594
u76594
next
10. avgust 2012
Še en Next pa pride nou deu zju3
10. avgust 2012
u68138
u68138
Mateia bom mal oglaševala če lahk seveda :***
10. avgust 2012
u76594
u76594
Liam je jokal med snemanjem filma 'Marley & Me'.
10. avgust 2012
u76594
u76594
ups
10. avgust 2012
u76594
u76594
Hehe, Kr oglaušjte :3
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u40823
u40823
next
10. avgust 2012
I love u :*
nekšti
10. avgust 2012
nekššššttt
10. avgust 2012
u75649
u75649
nexttt
10. avgust 2012
II.Del
Sarah me je poslušala in skušala potolažiti a jaz sem prezupno razmišljala o besedah,ki so izhajale iz Edwardovih ust... Mislila sem si: Zakaj ?,Kaj ?,Zakaj mi je to rekel?,Kaj sem storila ?...Sarah je rekla: Vstani,greva v dekliško stranišče sabo imam ličila in maskaro. Z veliko silo sem jo morala poslušati.Skupaj sva odšle na wc. Najin pogovor J-jaz S-Sarah
J-Niti naličit se več ne morem
S-Seveda se lahko... Ne obupaj prehitro morda se bo vrnil spet nazaj
J-A kaj sem mu storila? Zakaj mi je to rekel ? Ne razumem...
S-Nevem ... Jaz tudi ne razumem Liama ... Sploh ga še nisem videla danes.
J-Evo naličila sem se
S-Pojdiva zvonilo bo.
Tako sva odšle proti učilnici pred učilnico pa je stal Liam v objemu Lane Emme in Edward v objemu Claudin.Ko sem to videla sem padla v nezavest. Obležala sem na sredini šolskega hodinika. Ne vem kako a zbudila sem se ........ ?
Next?
10. avgust 2012
u75649
u75649
next
10. avgust 2012
nekštiii
10. avgust 2012
u76594
u76594