Forum
Heyla moje ime je Maya. Živim v majhni državi Sloveniji. Stara sem 16 let čez nekaj dni bom 17 in ljudje pravijo da živim pod srečno zvezdo. Ampak jaz se ne strinjam. Zakaj mi tako pravijo? Verjetno zato ker poznam par slavnih ljudi ampak jaz temu pravim sreča. Ta sreča pa je da je moja mama pred leti dobila službo Justinove tonske pomočnice. Jaja Justinja Bieberja imam v mislih. Z njim je odšla na turnejo in jaz sem odšla zraven in postala njegova "pomočnica". Takrat je bil star 16 let in jaz 15. Tako sem spoznala njega in Seleno Gomaz. Postali sva dobri prijateljici. Vendar o tej zgodbi kdaj drugič. Preko fbja pa sem spoznala Iana Somerhalder in njegovo punco Nino Dobrev. Njima sem kot nekakšne vrste nečakinja. Zame pa kot stric in teta. Imam ju zelo rada in vesela sem da imam tako seksi strica . Poznam pa tudi Miley Cyrus tudi Miley Cyrus in Demi Lovato. Tudi z njima sem dobra prijateljica. Čez nekaj dni bom praznovala svoj 17 rojstni dan na našem velikem vrtu z odejo. Povabila sem vse svoje prijatelja. In naj vam povem skrivnost na rojstnem dnevu bo pela Selena Gomaz! Ja k meni pride. Mogoče sem pa res rojana pod srečno zvezdo. To sem jaz:

Vam je všeč začetek in boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. oktober 2012
neeeeeexttttttt!!!!!!
13. oktober 2012
u97794
u97794
neeeeeeeeeeext
13. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttt
13. oktober 2012
Next
13. oktober 2012
u109230
u109230
NEXT!!!!!!!!
13. oktober 2012
u73517
u73517
next!
13. oktober 2012
nexti super je
13. oktober 2012
Hvala ker berete love you all
--
No verjetno vas zanima zgodba ko sem bila z Justinom na turneji. No z mamo sem odšla na njegovo turnejo. Justin je že od začetka bil zelo prijazen z menoj. In postal mi je všeč in mislim da sem jaz postala tudi njemu. Imela sva se neverjetno. Skupaj sva v okviru njegove turneje hodila v različne države. Najprej je vadil in jaz sem mu pomagala, potem sva odšla ali na ogled kakšnega mesta ali pa sva ostala na buseku in se zabavala. Zvečer pa je imel še kakšen koncert. To se je ponavljalo dokler ni začel hoditi z Seleno. Vedela sem da je sedaj zadnji čas da se odidem domov. Zato sem tisti večer ko sem izvedela da jo je Justin vprašal sem v solzah odšla v sobo. Justin je prišel za menoj in reke: »Prosim ne jokaj! To sem moral storiti zaradi pritiska javnosti. Zaradi slave.« in me poljubil.

Potisnila sem ga od mene in rekla da je zdaj s Seleno in da me mora postiti na miru. V joku sem spakirala svoje kavčke in odšla na letališče.

Na letališču sem kupila karto za Slovenijo. Ter se vrnila sem. Justinu sem pustila pismo da mu želim vse srečno v življenju in z Seleno + pojasnilo zakaj sem odšla. V Sloveniji sem se vrnila v normalno življenje. Z Seleno sem obdržala stik ter spoznala še druge. Z Justinom pa se od tistega trenutka nisem več slišala. Saj ne da ni poskušal samo jaz mu nisem dovolila...
--
Next?
13. oktober 2012
u109230
u109230
NEXT!
13. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. oktober 2012
nexttttt nextt next
13. oktober 2012
nexti coool je <3
13. oktober 2012
u73804
u73804
nexttttttttttttttt+nova bralkaaaaaaaaa
13. oktober 2012
next c:
13. oktober 2012
Next
13. oktober 2012
Prišel je dan moje zabava. Bila sem navdušena : ). Zabava se je začela ob desetih. Dvorišče sem pripravila sama. Na drevesa sem obesila lampijončke in barvne trakove, okrog mize in bazena pa balone. Pripravila sem še en majčken bazen napihliv v katerega sem dala vodne balone:

Kmalu pa so prišli še natakarji ki bodo mešali koktejle. Postavili so si prostor prinesli kozarce itd. Imela sem tudi dj-ja. Imela sem tudi mizo z prigrizki. Ko sem se oblekla za zabavo v te kopalke in hlače:

Me je poklical skype. Bila sta Nina in Ian. »Vssssssse Naaaaajboooljšeee« sta mi rekla. »Kot tvoj stric in teta ti morava dati prav posebno darilo. In ker veva kako obožuješ serijo vampirski dnevniki sva se odločila da ti za darilo dava da si lahko prideš ogledat snemanje enega dela. Vprašala sva že producente, režiserje itd in dovolilo so name« reče Ian. Začela sem kričat onadva pa sta se samo nasmehnila. »hvala, hvala, hvala,..« sem ponovila najmanj 100 krat. Nina je dodala: »To pa še seveda ni vse. Več daril boš dobila ko se vidimo. No sedaj pa morava iti lepo praznuj«. Odšla sta. Jaz pa sem začela še bolj kričati in poklicati mamo ter vprašala če lahko grem. Spomnila sem da bi lahko še nekaj časa ostala v Atlanti. Z Seleno bi jutri odšla in ostala nekaj dni tam potem pa bi odšla na snemanje. Dovolila mi je. Zahvalila sem se ji stokrat. Takrat pa mi je zazvonil telefon. Bila je Selena: »Heeey, jaz bom čez kakšni dve uri pri tebi. Je ok?«. »Ja ravno prav. Zdaj pa poslušaj celoten načrt. Do letališča bo prišel nekdo pote potem pa se bosta pretihotapila v mojo hišo skozi zadnji vhod da vaju nebo nihče videl preoblekla se boš v kopalke potem pa pridi ven oz do vrat in po vratih potrkaj potem pa te bom najavila in zapela boš nekaj pesmi potem pa bo sledil še party. Ok?« povem ji še za moj načrt da bom za nekaj dni ostala v Atlanti. Bila je navdušena. Nato pa sva se poslovili. Drrrrr. Zvonil je zvonec. Učitno se je party začel.
--
Všeč?
Next?
13. oktober 2012
NNNNNNNNNNEEEEXTTTT!!!
13. oktober 2012
u73804
u73804
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
13. oktober 2012
u109230
u109230
NEXT
13. oktober 2012
Nextt nuno moraš nextat
13. oktober 2012
u103996
u103996
nexxxtej zdejjj
plisss beres mojo
http://www.igre123.com/redirect?ThreadId=42647
13. oktober 2012
next
13. oktober 2012
next!! (: new here
13. oktober 2012
u103996
u103996
Nexxxxxxxxxteeeeeeeeeeeej
Nexxxxxxxxxxxxteeeeejjjj
13. oktober 2012
že pišem ...
13. oktober 2012
u103996
u103996
Nexxxtej
13. oktober 2012
Gostje so bili že spodaj. Začelo se je. Vsi smo plesali, peli, plavali, pili koktejle (alkoholne in nealkoholne) ter se obmetavali z baloni. Slišala sem trkanje na vrata. Uuuu Selena is here. Odšla sem do dj-ja in vzela mikrofon. »Pozdravljeni! Kako se imate kaj? Hvala vsem ki ste tukaj in hvala za darila. Zdaj pa imam prav posebno presenečenje za vas danes za moj rojstni dan se nam bo pridružila moja dobra prijateljica Selena Gomez.« Vsi so bili tiho in gledali kaj se dogaja. Prišla je Selena:

Imela je spuščene lase in v rokah mikrofon. Ter jeans kratke hlače. »Heeey kako ste vsi?« je rekla v slovenščini. Potem pa nadaljevala v angleščini. »Vseee najboljše Tjasa. Kaj ko bi ji vsi zapeli sve najboljše?« in zapeli so mi. Po tej pesmi še je zapela :

Imela je spuščene lase in v rokah mikrofon. Ter jeans kratke hlače. »Heeey kako ste vsi?« je rekla v slovenščini. Potem pa nadaljevala v angleščini. »Vseee najboljše Tjasa. Kaj ko bi ji vsi zapeli sve najboljše?« in zapeli so mi. Po tej pesmi še je zapela Hit the lights . Po tem smo še vsi skupaj plesali in peli. Vsi so se hoteli slikat s Seleno in imeti njen avtogram. Mirno je vsem ustregla. Ko je bila ura tri ponoči je bilo partyja konec. Vsi so odšli domov. Poklicala sem servis da je vse pospravil in počistil. S Selen osma zaspali okrog pol petih zjutraj…
--
next?
13. oktober 2012
u103996
u103996
Nexxxxxxxxxxxxxxtttt
13. oktober 2012
Next nujnooo!
13. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg