Forum
Ok no jaz sem se tuji odločla da bom pisala eno zgodobico.
O čem se bo šla pa boste že izvedeli če boste brali.
No vloge v tej prvljici so;

Jerneja (kličejo jo Neja ali pa Vampirček saj je nora na vampire) - 18
Anja (bf(f?) od Neje)-18
Maja(sestra Neje)-17
Manujel (kličjo ga Many & je najlepši tipčk na šoli (; )-18

fotke; fotk ni osebe si predstavljajte sami!

1. del zgodbe pride jutri ali ogoče dans(:
07. januar 2011
[center]P.S ; pisala bom kot da sem jzz ta oseba (Jerneja)

1.del
heej! Jaz Sem Jerneja, kličete me lahko Vampirčk ke sem nora na vampirje al pa kr Neja mgoče pa lahko tudi Jery (;
No stara sem 18 let in imam 1 best friend mogoče še 4ever ampak zavedno nemorš biti z nekom prijatl al pač??
No mam še pa seko Majo(17 let) včasih je ok,ampak zdi se mi da jo vleče nekam k drgam in čikam pa to.Mal me skrbi . mam pa še enga fanta z imenom Manujel (many ga kličmo) & je fuuuuuuuuuuuul cute.
Nekega dne ko sem se vračala iz sq sem vidla Majo kak sedi nekje na klopci in joka.Šla sm k njej.Čudno sem jo pogledala potem mi je poa pokazala roko,.. imela je zapestje celo krvavo.V drugi roki je pa imela nož.mislila sem si wtf? -.- nož sem ji vzela iz roke in ga odložila.Prijala sem jo za roko in šli sma domu celo pot nisma govorili ko pa sma pršli domu pa sem j zakričalaa ; '' Kaj se misliš ti vbit al ka je ztabo?'!' N bilo odgovora.''Kaj več ne govoriš?!'' Poglesdal me je z solznimi očmi.''Jaz si nisem nič naredila!!!'' Naenkrat je prišo mimo MANY oz. se mi zdi da jegov brat in me izsiljevau naj se vržem drugače me bo,..'' oblknila je. Odšla je na stranišče in vzečla povoj in si roko obzezala. '' Kaj ti bo drugče nardiz??'' Potem je zazvniu moj fončk klicu je Many ''Ej, mančy hir prid k men!'' ''Ok Jerči'' odložila sem.[/center]
07. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg