Forum
Pozdravljeni sem Ana in napisala bom svojo izmišljeno zgodbo!

Prvo vam predstavim glavne osebe aja pa še nekaj zgodbo bom pisala tako da sem jaz tista oseba da bo bolj zanimivo aja to je grozljivka,srhljivka in kriminalka vse v enem.

GLAVNE OSEBE:
Neja =Jaz
Eva = Bff od Neje
Kaja = sovražnica od mene in Eve
Tina = Bff od Kaje.

David = Fant v katerega sem zaljubljena.In v katerega je tudi Kaja.
Luka = Fant v katerega je Eva zaljubljena.In tudi Tina.

Zgodbo povem ko bo 1 next

a nextam,ali neham

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. marec 2011
pravzaprav bom kr sedaj nextala da sploh vidite če znam pisati.
08. marec 2011
Kot se vsaka zgodba začne se bo tudi ta.
Zjutraj sem se zbudila,pritegnila in ker je bila sobota ura pa 9.00 priklopila televizor na TV3 kjer je america s next top model.Tokrat je zmagala moja najljubša,in izgubila ena ki mi je tudi všeč ampak ni tako dobra kot ostale.Potem sem poklicala Evo,vprašala sem jo če pride ob 12 k meni.Rekla je da bo lahko če ji bo mama postila seveda sma še kr mladi stari sma 13 let kmalu bova 14.Seveda je Evi mama postila in ji povedala še da gre na službeno potovanje in bo sama doma,Eva je očeta izgobila pri 3h letih ker ga je en pijanc zbil,na prehodu za pešce.Ko je bila ura 12 je prišla k meni.Gledali sva tv potem mi je ona povedala da je mama šla na službeno potovanje,in če lahko 2 tedna spi pri meni.Moja mama je v službi do 21.00.In zato me večino dneva sami.

A nextam
08. marec 2011
next!
08. marec 2011
u39731
u39731
next..
08. marec 2011
še 1
08. marec 2011
neext (not)
08. marec 2011
takoj
08. marec 2011
že pišem
08. marec 2011
Nato sma se igrali novo igrico ZelZolZII (izmišljena).Enkrat sem zmagala jaz enkrat pa ona.
Potem sma šle na računalnik in igrale igrice.Čas je bil za spanje vsaka se je umila in spravila saj je jutri pustna nedelja naš razred bo imel skupinsko masko fantje bodo dekleta,dekleta pa fantje.Ko sma šle v posteljo dolgo nisma mogle zaspati ko sma končn se mi je nekaj sanjalo ..

nimam časa ker gledam top model mogoč pozneje
08. marec 2011
nexttt ....
coll jeee ....
08. marec 2011
Sanjalo se mi je:
Da sem zjutraj zgodaj vstala in šla v šolo.Ko sem prišla vanjo so vsi z fotoaparati bulili vame in me želeli fotografirati.Ko sem stopila v razred pa je pred mano stal David in me poljubil.

Potem me je prebudila Eva hotela sem jo nakregati ker me je zbudila iz najboljših sanj kar sem jih imelaaa.A sem se le zasmehjala.Ker smo imeli že ob dvanajstih srevod sma se spravile.Jaz sem imela na glavi lasuljo za fanta in brke,Eva enako.No ura je bila 11.55
šle sma po cesti navdol do mestne hiše tam smo bili že vsi in sprehodili smo se do šole tam so podelili nagrade dosegli smo 2. mesto,kar je dobro ker je bilo vse skupaj 124 mask.Prvi so bili 5. razredi ki so bili krave zelo so bili smešni.Vrneli sma se domov in gledali film stara spelji se ob njem sma se nasmejali.Tedaj pa dobim sms na telefon bilo je od mame:

Draga Neja!
Upam da boš lahko doma sama ker midva z očetom odpotujema v turčijo ta čas bo na tebe malo pazila soseda Zdenka.
Rada te imam!
11. marec 2011
u39731
u39731
Next.. !!!
11. marec 2011
next
12. marec 2011
ok nextam
12. marec 2011
u40399
u40399
nexT
12. marec 2011
Vzkliknila sem kolikor sem mogla povedala sem Evi da boma sami doma.Odpravili sma se spat ker je juter šola v torek pa lahko pridemo v šolo našemljeni takrat bo zabava.Naslednji dan sma šli v šolo.Med odmorom sma se zabavali dokler ni do naju prišla Kaja,ker je videla da sem gledala Davida kot bi videla kup denarja.Zabičala mi je: Neja a ti je jasno da ne gledaš več mojega fanta ker se ti bo huda predla.Ko se je Kaja obrnila se je Eva nasmejala. In rekla.
N= Jaz
E= Eva

E: Hhhhhh ta je pa dobra!!!!!
N: Zakaj?
E: Ker te je David tudi gledu.
N: Lažeš..
E: Neee resnico govorim stajma se jaz rečem da jo bo postu,za čips.
N: Zmenjeno jaz pa rečem da mene niti pogledu nebo.
E: Hrani denar.
N: Daj ga ti.

pač ko je bilo konc pouka sma šle v kik ker imajo tam najboljše bombone.Videle sma tudi Kajo in Davida prepirala sta se.Obe sma prisluškovale izavogala.

David: Kaja oprosti nemorem biti več s tabo.
Kaja: Kaj????Me boš pustu a se ti je zmešalo pol šole je nore name zaljubljena sem pa samo v tebe in ti me boš pustu.Kera pa taj je tista ki je kao lepša od mene....
12. marec 2011
u40399
u40399
nexT
12. marec 2011
še 1 next
12. marec 2011
u40399
u40399
nexT
12. marec 2011
u40399
u40399
Xd
12. marec 2011
joj bom pa nextala.
12. marec 2011
u40399
u40399
yeeeey
12. marec 2011
Jaz dam vsa presenečena Evi denar za čips ona pa odheti do merkatorja ko je čist bliz.Jaz pa medtem še prisluškujem in si posnamem na telefon.

D: Ena obstaja ona je tko lepa.
K: ja pa glih.
D: Res ni treba vrjet.
K: Katera pa je če smem vprašat?
D: Nevem če ti hočm povedat.....
.
.
.
Neja.
K: KAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!Si zmešan ona svija.
D: Pusti jo pri meru ona je čist vredi punca bolša k ti že 1000000000000000000000000%.

Začnem se smejati in vedno bol na glas tedaj pa me slišita.David pogleda kdo je,jaz trapa pa se ga vstrašim in zbežim na klopco v park napišem Evi sms naj pride.Eva čez minutko pride z čipsu in vpraša kaj je....

jutr nextam kr gremo nekam
12. marec 2011
u40399
u40399
neXt
12. marec 2011
u40399
u40399
=( =( =( =( =( =( =( =( =( =(
12. marec 2011
u37905
u37905