Forum
Pogledala sva se,zažarela sem...Ljubil me je in jaz njega! Najin poljub je bil tako dolg in lep,da nisem vedela ali se bo sploh kdaj končalo.A na žalost se je...Z roko v roki sva tako,molče hodila.Ko sva prišla do mojega doma,Me je on,Nik za slovo poljubil.jaz pa sem se mu nasmehnila.Poslovila sva se,in odskakljala sem v kuhinjo.Živjoo,sem rekla mami.Kaj delaš? ooo Lana...si že nazaj?Nič...večerjo pripravljam...super,sem rekla.Samo dnevnik grem napisat!
in napisala sem:
Dragi dnevnik!
Nik je...nik je čudovit...Tako ga imam rada,in danes sem z njim doživela 1. poljub...res je COOL!
No pa dovolj o njem...V šoli smo učiteljici matematike phrežagali nogo pisalne mize,in najno je položila zvezke,ki smo ji jih oddali zaradi domače naloge,miza pa se je podrla nanjo...haha...Potem se je celo uro znašala nad nas kako neugledni smo,in da bomo imeli zato na goree naloge!Ker pa je bilo pouka prej konec,nam je ni utegnila naložite...haha=D...
No to je bilo za danes vse!

Lana!

to,je torej opravljeno,sem si rekla,odšla sem dol na večerjo!
...
Nexxt???
04. avgust 2010
dobra zogdba
nadaljuj prosm
04. avgust 2010
OK...sma še kkšn coment
04. avgust 2010
prežagala***
04. avgust 2010
u8852
u8852
nexxtt
04. avgust 2010
Ko sem prišla dol...ojoojj...sm rekla in se zasmejala moj bratec Rok ki je bil star 5 let je bil v spodnjih hlačkah in spodnji majici,drugje pa se je povsod prebrval rdeč...zakrohotala sem se in rekla,rok kaj ti pa je?Jaz sem rdečii moož je rekel!Daj no,rok!Pridi jest,je nejevoljno rekla mama...Med večerjo je začel zvoniti telefon.Grem jaz ,je rekla mama.Lana...zate je!Živjo!
Živjo je rekel-.....NIIIK!!!!!!!!
Najin pogovor:
N~Nik
L~Jaz~Lana
L~Zdravo Nik
N~Bi šla v Petek zvečer z mano v kino?
L~Če bi šla???Še vprašaš? seveedaa!
N~OK...komaj čaakaam!!!
L~Jaz tudi...
N~Čauu
L~Adijo!!

S nikoom greva v kiino =D jeeeej...res?Lepo...ji je rekla mama...zdaj pa se pomiri in pojej večerjo!
Komaaaj čakam!...
Koo sem šla spat ...
Next?
04. avgust 2010
nexti
04. avgust 2010
žanč < 33 neexti ) mi fuul všeč < 3 LY
05. avgust 2010
A bi kdo z mano pisouu.?..k je bedn k nimam ideei...
05. avgust 2010
jst bi s tabo pisalaaa
15. avgust 2010
u18082
u18082
CooŁŁŁŁ...nadaljuj
15. avgust 2010
NEXT
01. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg