Forum
u72261
u72261
Welcome :3
To je moja 4.zgodbica. Je realna in delno resnična, govori o punci stari 14-let po, ki obiskuje 9. razred. Njeno ime je Ann Bella Campbell. Živi v Phoenix-u s svojo mamo.
--->I hope do you like it!
1. UVOD

"Driing! Driing! Driing!", zvoni moja budilka kot vsak neumen pondeljek. Ja tako je, vikenda je konec jaz pa moram v šolo, krivica, velika, največja! Sovražim šolo in vse v zvezi z njo, res, da nimam malo prijateljev, vendar so moje ocene zanič! Del redovalnice z naslovom Ann B. Campbell je do vrha napolnjen z številkami od 1 do 3.

"Ann, pohiti!", se dere mami iz kuhinje. Stečem v kopalnico in, ker je zunaj natanko 29° oblečem svojo oblekico, vzamem torbo si obujem čevlje in odhitim proti vratom. Kot vsako jutro nimam časa za zajtrk.

Prvo uro skoraj umrem od dolgčasa, ja ne boste verjeli ampak matematiko zares sovražim! In zdaj, ko imam ravno čas, saj itak nikoli ne poslušam se vam lahko predstavim; Sem Ann Bella Campbell ali krajše ABC, pravzaprav me prijatelji kličejo kar Ann ali Bell. Stara sem 14-let in živim v neumnem osamljenem Phoenix-u. Imam tri najboljše prijateljice, torej skupaj smo štri, več o njih pa pozneje. Moja starša sta ločena od mojega tretjega leta zato imam na očija le bežne spomine. Živim z mojo mamo Kimberly, po poklicu je pravnica.

________________________________________________________________________________
To je uvod moje zgodbe. Več boste seveda izvedeli, če jo boste brali!
30. januar 2012
u72261
u72261
Oprostite zaradi naslova;
stangley=strangley!
30. januar 2012
u72261
u72261
Am...te zgodbice ne bo!
30. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike