Forum
u59458
u59458
No pozdravljeni. Upam da boste vsi ki ste mahjeni na 1D ali pa tudi ne brali tole zgodbico. Vem da ne pišem ravno najboljše zgodbe ampak damo bedne ker jih nobeden ne bere. no pa bom kar začela.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pisala bom v kot Trisha (trish).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdravljeni moje ime je Trisha obiskujem 2 letnik srednje gimnazije v Ameriki drugače pa prihajam iz Slovenije. Tam sem spoznala mojo BFF Lily in mojo BF Majo. Imam kar nekaj posluha saj mi vsi pravijo da morem postati pevka. Nora sem na 1D in to je vse kar vam lahko povem.
jst

Lily

maja

No danes imam ob 15.00 avdicijo za glasbeni video. Ko je bila ura 14.00 sem se odšla stuširat in naličit ter oblečit za nastop.

ko je bila ura 14.30 sem se odpravila na Avtobus do New York city na avdicijo do tja sem imela le 10 minut. Vsedla sem se na stol in čakala. Končno sem prišla na vrsto.

J-js O- oni

O- no pozdravljena predstavi sa nam malo
J- hey moje ime je Trisha prihajam iz Slovenije ampak v Ameriki sem trenutno zradi šole. Stara sem 16 let in rada pojem.
O-oki boš zdaj zapela tole besedilo?

Potisnil mi je v roke pesem od One Direction What makes you beautiful Preredo. Zapela sem odlično. Ko sem končala i je rekel da bom jaz imela svoj prvi glasbeni video amapk še z nekom. Tega pa mi niso hoteli povedati. VSa srečna sem odskakjala domov ter se začela pripravljati saj začnemo že snemati jutri. Ko sem prišla domov sem poklicala Lily ter ji vse povedala. Ura je bila že 23.00 in sem se odpravla v posteljo.
nasljedni dan
Zjutraj sem se zbudila ob 9.00. Pogledala sem na budilko in aaaaaaaaaaaaaaa zakaj mi budilka ni zvonila. Zamujam na video. AAAA hitro sem odšla v kopalnico si skrtačila zobe in oblekla. Vsedla sem se v avto in se odpeljala na Video.
j-js P-pruducent N- gost ( eden od gostov)

P- kje si bila mlada dama ZAMUJAŠ!!!
J- vem budilka ni zvonila!!
P- da se to nikoli ne naredi več da ti je JASNO!!
J- ja
N- NE DERI SE NANJO!!! TI JE ŽE POVEDALA RAZLOG
P- ok
J- OMG a si ti....
N- jp pridi grema

Odšla sma do prostora kjer se snema Video v roke sem dobila listek z pesmijo ki jo morem zapeti. Pesem je bila še ne izdana Duet od 1D. ( tist N je bil prej Niall Horan). Ko smo končali z snemanjem smo si ga še ogledali in potem sem odšla nekdo mi je v žep potisnil listek. ko sem odšla sem šele videla da je to številka od Nialla. Bila sem najsrečnejše dekle na svetu.
.
.
.
.
.
NEXT??
27. julij 2012
u97971
u97971
next!
27. julij 2012
I love u :*
nextiii
27. julij 2012
u94089
u94089
NEXT
27. julij 2012
u59458
u59458
še eden
27. julij 2012
u59458
u59458
oki bom zdle
27. julij 2012
neeeext!ps:nova bralka
27. julij 2012
u59458
u59458
Ko sem prišla domov sem hitro poklicala Lily in ji vse povedala. najin telefonski pogovor je poteku takole:
J-jst L- lily
L- hey kako je blo?
J- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
L- kaj je?
J- neboš verjela!
L- kaj?!
J- Niall Horan mi je dal njeovo telefonsko
L- KWA?!!!!???
J- ja
L in J- AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
L- morem it by
J- by

vzela sem moj prenosnik in odšla na FB potem še na Gmail in na koncu še na Formspring.

Ko sem končala sem se opugumla in poklicala 030458745

J-jst N-niall

N- ja
J- hej se me spomneš Trish
N- oo ja Hey kak si?
J- okey ti?
N- ja pa gre ravno kar s fanti igramo flaša resnice
J- a res cool pol pa vas nebom motla
N- ne ne sej je vredi maš zdle kej časa?
J- ja zakaj?
N- pridi se dobima v parku
J- oki by
N-by
odšla sem se oblečit in na novo namazat

potem pa sem odšla v park. Tam me je že čakal Niall. Odšla sma v najbljžno slaščičarno in tam pojedla vsak svoj sladoled.

next??
27. julij 2012
aw kok dobr...neeeext!!
27. julij 2012
u94089
u94089
NEXT
27. julij 2012
Next!
27. julij 2012
next
27. julij 2012
u59458
u59458
WAUU HVALA ZA VSE NEXTE BOM KMAL
27. julij 2012
u59458
u59458
Aja še
1D

in Najlepši iz 1D Niall

27. julij 2012
Next
28. julij 2012
u59458
u59458
Ko sma končala sma se odšla sprehajat po parku.
J-js O-on

O- Povej mi kaj o sebi
J-hm kaj ti lahko povem. Stara sem 16 let, rada pojem hm kaj še?? Aja prijatelji mi pravijo Trish. Imam BFF Lily in BF majo. Imam kar nekaj posluha. To je vse več se ne spomnem.
O-hehe
J-zdaj pa še ti
O- okej Sem Niall. Pojem v skupini 1D. Nor sem nate..
ob tej besedi sem zardela. potem me je pogledal stopil bližje in me poljubil.

O- mm Trish a bi bla moja punca??
J- seveda
še enkrat sem ga poljubila potem pa sma v Niallovo stanovanje da me predstavi fantom.
J-js N-niall H-harry Z-zayn Lo-louis L-liam
N- ojla tole je moja nova punca
J-heiii
H-oop Niall!
N-Trish to je Harry, Zayn, Louis in Liam
L in Lo in Z in H-Oja
Z-hej mala
J-Nisem mala!
Z-oki pipika ali imaš kako frendico??
Lo-jp zame tudi
L-pa še zame
H-in zame
J-hehe jutri jih pripeljem.
potem pa sem odšla. Odločila sem se da bom odpeljala tja Lily, Majo, pa še dve moji frendici Pio in Katlyn.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nasljedni dan
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zjutraj smo se odpravile proti domu Tam smo se predstavli potem pa sma z Niallom odšla na vožnjo s kolesi.

Ko sma končala me je odpeljal na vrh kipa svobode in tam sma imela kosilo. Jedla sma špagete po boljonsko in pila Zalo. ko sma končala pa sma se odpravla domov. Po poti mi je nekaj podaril to je ..... next?'
28. julij 2012
next pa hitro full dobro
28. julij 2012
u59458
u59458
tnx
28. julij 2012
u59458
u59458
še eden no pliz
29. julij 2012
u94089