Forum
Jaz bom začela pisati zgodbico upam da vam bo zlo všeč.Upam vsaj.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Živjo jaz sem Katja,fanta še nimam,ker me v šoli kličejo kretenka pa ne vem kaj še vse.Stara sem 19 let in imam bff Klaro,ki je prav tako stara 19 let.Ima brata Miha-ta in fanta Uroša,ki sta tudi stara 19.Imam tudi najboljšo sovražnico Sanjo.Kretenka ji govorim.No mi smo zelo bogata družina.In od Klare so tudi zelo bogati.Imam psička Piki po imenu,ki ga imam od18.rojstnega dne.Moja mama in oče imata fantastično službo ker obe dva dobivata visoko plačo.Jaz pa na mesec dobim 50€ ker pridno pomagam doma.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zgodbica se potem nadaljuje zanimivo in zelo čim več bo nextov več napisala bom in napeto bo bolj.

Boste brali to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. februar 2012
pol dam pixe
14. februar 2012
Katja jaz:

Klara:

Miha(Klarin brat):

Uroš:

15. februar 2012
u78093
u78093
next
15. februar 2012
ok še 3 nexte pa komu plis povej da jo pišm prosimmmmmm
15. februar 2012
u31641
u31641
next
15. februar 2012
še 2
16. februar 2012
Moj drugi profil
18. februar 2012
No pa začnimo!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
''Dring dring!''Spet trapasta budilka.Kako lahko zvoni če so počitnice?Ne razumem budilke,ki zvoni tudi takrat ko so počitnice.No ampak vseeno vstanem in se preoblečem.''Zajtrk imaš že na mizi!!''Se je drla kot kura.''Že grem''In šla sem po stopnicah.Skoraj bi se spotaknila ob stopnicah,ampak se nisem se spotaknila.Na srečo.''TOK TOK!''Hitro stečem do vrat in jih odprem.''Živjo Klara.Kaj pa ti tukaj?''Za Klaro sta bila še Uroš in Miha.''Greš z nami v kino?'' ''Zakaj pa ne?Mami jaz grem v kino!''Vzela sem denarnico in sem odšla z prijatelji.Šli smo gledati romantičen film ''Ko se zaljubim''Tako je naslov filma.Trajal je 2uri pa pol.Sedeli smo v zadnji vrsti.Klara je z Urošem sedela jaz pa z Mihom.Miha me je skoraj 45minut gledal in se ni zanimal za film.Končno je bilo filma konec.Šli smo v avto in se peljali v mcdonalds.Tam smo se pogovarjal
j-jaz
m-Miha
k-Klara
u-Uroš

m-In kaj boste delali dva mesca na počitnicah?
j-Ne vem še.
k-Jaz bom bila doma.
u-Jaz tudi.
j-Pa ti Miha?
m-Mal bom šel smučat pa take.
j,u,k-Aha.

No kmalu smo pojedli in smo se odpravili domov.Končno,sem si mislila.
Next?
18. februar 2012
Avto:

McDonald's hrana in pijača:

18. februar 2012
u72181
u72181
Next!
19. februar 2012
Še vsaj en next!
19. februar 2012
u31641
u31641
neext
19. februar 2012
Okay nextam
19. februar 2012
Ko so me pripeljali domov sem se poslovila od njih.Ko sem šla noter sem šla v sobo in šla na računalnik.Pogledala sem prošnje.Dodal me je Miha,Uroš in Klara.In bili so na FACEBOOK.Pogovarjali smo se v skupnem pogovoru.Razen jaz sem se še z Miho pogovarjala posebej.Vprašal me je če bi šla jutri z njim na sprehod.Seveda sem zelo rade volje privolila.
NASLEDNJE JUTRO.
Kako čudno zbudim se ob 9.45 in budilka mi čudežno ni zazvonila.Zbudila sem se in se oblekla v hlače in pulover.''Dingi dingi''Nekdo je pozvonil ''Ljubica pojdi odpreti!'' ''Prav!''Sovražim če me mami pokliče ljubica.Odprla sem vrata in pred vrati je bil moj bivši fant Rok.Vprašal me je če bi......

Next?
19. februar 2012
Rok je tak kot Uroš sam,da ima blond lase.
Jaz kako sem bila oblečena:http://data.whicdn.com/images/23391539/10870_230367613012_230330248012_4170792_1483116_n_large.jpg
19. februar 2012
next
04. marec 2012
Te zgodbice ne pišem več ampak pišem tole:http://www.igre123.com/forum/tema/v-nasi-hisi-strasi/28665/

Preberite si jo.
04. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg