Forum
u213246
u213246
Hay, to je moja prva zgodbica in upam, da vam bo všeč. Berite, komentirajte in sploh uživajte!
https://www.google.si/search?q=secret+love+my+mistake&biw=1242&bih=545&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiUkvq1wLbNAhXmK8AKHfH7DoEQ_AUIBigB#imgdii=WyYaMYje4j8q9M%3A%3BWyYaMYje4j8q9M%3A%3BKRR9i5QzHoHfLM%3A&imgrc=WyYaMYje4j8q9M%3A

PROLOG:
Dovolila sem mu, da z mano dela kar hoče, sram me je. Nočem ga več videti. Bilo je...grozno, a hkrati vznemirljivo.

Navdih:

Mnenja?
20. junij 2016
Next
20. junij 2016
u213246
u213246
se opravičujem, sem hotla dat sliko pa je nastal link
a bo kdo namesto mene dal sliko? prosim
20. junij 2016
u212649
u212649
Next
20. junij 2016
Next
20. junij 2016
Jas lahk dam sliko, sam povej kero..

Neexxtt
26. junij 2016
u213246
u213246
ok hvala ti si kr sama izber sliko k ti je najbolj všeč
hvala
27. junij 2016
u193768
u193768
Next
28. junij 2016
u213246
u213246
še kakšen Next?
mnenja?
29. junij 2016
Nextttt
29. junij 2016
u213246
u213246
okej se piše Next
še kakšen Next?
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
u213246
u213246
Ime mi je Chelesea M. Cameron. Kličejo me Lessy. Stara sem sedemnajst let in obiskujem šolo Sv. Bernarde za dekleta z več življenji. Sama imam dva življenja. Tega sedaj in tistega, ki je bil. Nekdaj sem imela najboljšega prijatelja Luca. Bil je moj sosed, vedno sem mu lahko zaupala. Včasih sem mu celo preveč zaupala in enkrat me je zavedel. Eno leto je starejši od mene. Stara sem bila trinajst let.
FLASHBACK
Čakala sem ga obljubil mi je, da mi bo pokazal presenečenje. Bila sem nestrpna, vedno sem imela rada presenečenja. Pozvonilo je… Odprla sem vrata in bil je on, Luca. V rokah je imel torbo, na videz skoraj prazno. Prijel me je za roko in odvedel stran. Hodila sva nekaj časa in prišla do garaže. Luca je pobrskal po žepu in iz njega privlekel daljinec. Odprl je vrata, potisnil me je noter. Vrata je nato zaprl. Vladala je groba tema. Zabliskalo se je. Luca je prižgal vžigalnik in prižgal sveče. Navadne nagrobne sveče, ki niso oddajale veliko svetlobe. »Luca, kaj se dogaja?« Iz torbe je privlekel igle, dolge igle. S sabo je imel tudi zavitek nečesa. »Luca rekel si, da bo presenečenje.« sem rekla in poskušala pritegniti njegovo pozornost. A on se je še vedno ukvarjal z iglami in zavitkom. »Dobro vem, da so to droge, mamila, Luce, se zavedaš kaj delaš?!« » Slišali te bodo, bodi tiho« je odvrnil. »Luce saj nisi resen, uničuješ si življenje!« sem rekla tik preden si je zbodel iglo v žilo. Zakrila sem si oči: » Luce kaj delaš?!« » Lessy, tukaj notri je Heroin, zelo draga droga je, a zdaj ti ponujam možnost, da jo preizkusiš.« » Zmešan si, totalno zmešan!« sem zavpila. Začela sem butati po vratih in kričati na pomoč. » Utihni, če ne bom vrgel daljinec skozi okno in bova ujeta.« je odvrnil Luca. Približal se mi je, čutila sem njegovo sapo na svojem licu. Dvignil je iglo in… »Ne Luca, ne, nočem, nočem, nočem…!« a prepozno. Igla se je zapičila vame z vso silo. Potegnila sem jo ven, a prepozno, vsebine ni več bilo. Zameglilo se mi je pred očmi, poskušala sem vstati, vendar nisem mogla, pričelo se mi je vrteti. Izgubljala sem se. Potrebovala sem še. »Luca, daj še en odmerek, hitro!« Igla se je zapičila vame in vsebine je zmanjkovalo. Bila sem omamljena. Zmanjkalo me je… » Lessy, Lessy… zbudi se.« Nekdo me je silovito klofnil po licu. Zbudila sem se, še vedno sem videla megleno. »Luca kaj se…« »Lessy, predstavil ti bom gospoda Andersona.« Nad sabo sem zagledala visokega črnca. Njegov obraz je bil hudoben. Ponudil mi je roko in jaz sem jo s težavo sprejela. » Nick Anderson« se mi je predstavil. Njegov glas je bil grob. »Chelesea M. Cameron.« sem odvrnila. »Kličite me Lessy, prosim.«
Koliko nextov?
Mnenja?
04. julij 2016
u213246
u213246
slika spet ni uspela
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
cool je
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
u193768
u193768
Next
04. julij 2016
Next
04. julij 2016
u213246
u213246
Mnenja?
05. julij 2016
u213246
u213246
Še kakšen Next?
05. julij 2016
u213246
u213246
POMEMBNO OBVESTILO:
MIDVE Z MOJO SESTRO (PUYSIE) SI BOVA ZBRISALI PROFILE IN NAREDILI ENEGA SKUPNEGA.
BOVA ŠE SPOROČILI IME!
(povej naprej)
05. julij 2016
u212649
u212649
Next
05. julij 2016
Next
05. julij 2016
u206876
u206876
Next
05. julij 2016
u213973
u213973
kdo želi posvečen Next?
08. julij 2016
jst pa nextttttttt
08. julij 2016
Jst pa naslednjega in Next
08. julij 2016
u213973
u213973
okej dobita
bo Next kmalu
09. julij 2016
u213973
u213973
Posvečam Luni Sofiji.
Nekaj časa sem še zrla v njegove črne oči. Niti kančka veselja ni bilo v njih, kar zmrazilo me je ob pogledu nanje. »Kaj pa pravzaprav počnete tukaj gospod?« sem ga previdno vprašala. »Pri njemu boš…« je začel Luca a ga je Nick prekinil. »Pri meni boš kupovala heroin in marihuano.« »Ampak jaz nočem…!« sem mu ugovarjala, a očitno to ni bila pametna ideja. »Ne boš mi ugovarjala, če ne boš ubogala boš postala moja spremljevalka.« A ravno tega sem se bala. Zato sem pristala. »Prav, samo ne vem, če bom imela dovolj denarja.« Luca mi je na moje veliko začudenje v roko potisnil 100 evrov. »Zakaj?« sem vprašala zmedeno. »To je tvoje prvo in zadnje posojilo.« je dejal. »Z njim boš kupila droge.« je še dodal. »A po internetu?« sem vprašala v smehu, saj sem vedela, da tako ne bo šlo. »Ne, z Nickom se bosta dobila vsako prvo soboto v mesecu točno ob dvanajstih, za kavarno in slaščičarno BURBERRY CAFE.« je naveličano povedal Luca. »Zdaj lahko greš, pa nikomur niti besedice, kot, da se ni nič zgodilo« »Adijo« sem se poslovila in šla. Bila sem zelo zmedena.
Ura je bila petnajst do dvanajstih. Jaz pa sem tavala po trgu kot zmešana, nikjer ni bilo kavarne BURBERRY CAFE. Vsa izmučena in naveličana tekanja gor in dol po trgu sem se sesedla na robnik pločnika. Ura je že skoraj odbila dvanajst, ko je k meni pristopila starka. »Je kaj narobe, ti lahko kako pomagam?« je vprašala. » Ja prosim, ali slučajno veste kje je kavarna BURBERRY CAFE?« sem vprašala z glasom polnim upanja. »Draga moja ozri se čez ramo.« šla je še preden sem se ji uspela zahvaliti za tako skrivnosten nasvet. Ampak imela je prav. Zagledala sem jo, a njega pa ne. Ura je začela biti. Takrat pa sem se spomnila. Za kavarno. Hitro sem stekla in zagledala njega. Stal je pri smetnjaku. »Končno,« je dejal, ko sem prisopihala do njega. Potegnil me je bližje k sebi, tako, da naju je smetnjak popolnoma zakril pred očmi ljudi na trgu. »Imaš denar?« me je vprašal. Potegnila sem ga iz žepa. Iztrgal mi ga je iz rok. Dal pa mi je torbo. Enako kot jo je imel Luca. Odprla sem jo, bila je polna igel ter zavitkov. »Hvala.« sem rekla in hotela oditi, a me je zgrabil za ramo, približal se mi je, da sem čutila njegov zadah. Poljubil me je, najine ustnice so se združile v strasten poljub. Čutila sem kako je njegov jezik iskal mojega. Odmaknil se je:« Zdaj pa teci!« me je nagnal. Še vedno začudena sem stekla domov. Kako mehke ustnice je imel, če bi bilo po moje ga ne bi nikoli spustila. A bil je hudoben in hkrati strasten. Želela sem si ga.
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg