Forum
Ok, v tej zgodbi se bo šlo o eni punci Anni, ki ima 17 let in se ji na 18 rojstni dan vse obrne na glavo. Izve družinsko skrivnost in se ji more prilagoditi. Ji bo uspelo? BTW ta zgodba bo polna čarovnij vseh vrst ter strasti!!!!

Naj pišem???????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. julij 2013
OK tut če ne bo dons nobenga nexta al pa itaka (LOL smešno se čuje) bom dala kr uvod.....
12. julij 2013
Bilo je jutro. Izjemno mrzlo jutro, če sem natančna. Ne vem kako mi ga je uspelo dočakati. Veter mi je mršil lase. Zmrzovala sem. In čakala. Čakala na nek znak življenja na telesu moje najboljše prijateljice. Obrnila sem glavo in zagledala ostanke najinih koles. Jaz sem preživela ona pa ne, me je prešinilo. Zdrznila sem se ob sunku vetra. Solze so mi spolzele po licu. Poskušala sem vstati a mi ni uspelo. Pekoča bolečina mi je prežela gleženj. Zlomljen je, sem pomislila. Stisnila sem zobe in vstala. Komaj sem videla. Zagledala sem kri. Polno krvi. Spet sem zajokala. Končno sem prispela do Nele. Najboljši prijateljici sva bili že od vrtca. Ona je bila edina, ki me je res razumela. Zdaj pa leži pred mano brez znakov življenja. To se ne dogaja, sem pomislila. Prijela sem jo za roko in obležala z njo. Jaz bi morala biti na njenem mestu. Jaz,.......
12. julij 2013
next
12. julij 2013
iiii tenx Lizy!! tole je za tebe....

Zbudila sem se. To je bilo prvo kar sem pomislila. Drugo kar sem pomislila je bilo, da ležim na nečim mehkem. Postelja. Odprla sem oči. Bolnišnica. Kako sem se znašla tu? Sama se ne bi mogla spraviti sem. Nela, me je prešinilo. Poskušala sem vstati, a me je zadržala topla roka. "Bolje, da ne poskušaš vstati. Zlomljen gleženj imaš." je rekel globok glas. Pogledala sem kdo je. Oče. Zajokala sem: "Nela?" Oče je odkimal. Na njegovemu obrazu so se videle posušene solze. Spet sem zajokala. Tokrat od bolečine. "Anna ne moreš si misliti, kako si me prestrašila! Mislil sem, da si mrtva, ko je tebe in (za trenutek je premolknil) Nelo pripeljal Dan. Sreča, da je odšel malo prezgodaj v službo, saj če bi bila še nekaj časa na mrazu, bi umrla." Še ena solza mu je spolzela po licu. Dan....To je moj bivši fant. Videla ga nisem že celo večnost. Moram se mu zahvaliti. Razgledala sem se po sobi. V kotu je sedela mama zraven nje pa Christina, moja sestra. Obe sta spali. "Kako dolgo sem spala?" sem vprašala. "15 ur." je odgovoril. Kako se mi je moglo to zgoditi. Z Nelo sva odšli popoldan k njej domov s kolesi. Spominjam se, da se je prižgala zelena luč na prehodu za pešce, zato sva šli čez cesto. V tistem naju je zadelo. Spet sem zajokala. Zakaj ravno midve? To je bilo vprašanje dneva.
12. julij 2013
Aja slike....
12. julij 2013
Jih bom glih zdejle dala....
12. julij 2013
upam, da je OK.
12. julij 2013
o ja je ok full dobr
12. julij 2013
next hhaha
12. julij 2013
dej naprej napiš
12. julij 2013
next
12. julij 2013
next
12. julij 2013
Okey tule je next...

Zaspala sem. Spet. Zagodrnjala sem in vstala. Gleženj me ne boli več tako močno. Saj je že minilo kar precej časa od nesreče. Koliko je že bilo? 10 dni? 12? Izgubila sem občutek za čas in od prihoda Nelinih staršev še nisem imela obiskov. Ravno ko sem o tem razmišljala je nekdo potrkal na vrata. Hitro sem se odpravila proti postelji in se zavila v odeje. "Naprej." sem zaklicala in noter je vstopil....zajela sem sapo.... Dan. Bil je še lepši kot se ga spominjam. Lasje so mu zrasli in njegove oči so bile še bolj čokoladne kot prej. Sovražila sem dejstvo, da nisva več skupaj. Vedela sem zakaj, ampak dejstvo, da je rekel za adijo: "Drugačen sem. TI ne smeš in nočeš biti z mano." mi ni prav nič všeč. Zdaj sem spoznala, da ga še vedno ljubim. Dan je rekel:"Živjo." Odvrnila sem pozdrav. Nato pa me je kar naenkrat objel. Njegova toplina me je čisto prevzela. Zašepetal je:"Pogrešal sem te." Nato me je poljubil. Bil je nežen in sladek poljub. Nato me je spet objel in rekel:"Kako sem se prestrašil, da si mrtva! Nikoli več mi ne naredi tega!" Nato me je spet poljubil. Prisilila sem se, da sem ga prekinila. "Ali nisi rekel, da nisva več skupaj? Ker si...drugačen?" Zadnjo besedo sem poudarila. Pogledal me je z žalostnimi očmi. "Zdaj sem spoznal, da brez tebe ne morem živeti! Mi oprostiš?" je rekel. Odgovorim mu:"Pod enim pogojem. Da NAJU nikoli več ne boš ločil." V odgovor me spet poljubi. "Zdaj pa moram iti. Pridem te spet jutri pogledat!" mi pomežikne in zgine. Kar tako. Mene pa pusti samo s svojimi mislimi. Prijetnimi, da se razume.
12. julij 2013
Hvala za use komentarje bom nextala

Čez 2 meseca ................................................................................................................ ................................................................................................................

Ura zvoni. Odprem oči in pogledam na uro. 6.30. Samo še 5 minut. Ali 10. Še malo bi spala. Zazeham in vstanem, ker vem, da če bi še ležala bi mi zmanjkalo časa. Danes mi ne sme zmanjkati časa. Danes je spomladanski ples. Šolska prireditev. Izgledati moram še posebej lepo, ker plešem z Danom. Moja obleka je rdeča in kratka saj je že precej vroče vreme. Nisem si sama izbrala barve. Izžrebala sem jo. Imeli smo na voljo barve elementov torej: ogenj-rdeča, voda-modra, zemlja-rjava,zelena ter veter-bela (namesto prozorne). Jaz sem ogenj. Soplesalce si tudi nismo sami izbrali, ker če bi si jih lahko bi se vse punce potegnile za MOJEGA fanta. Soplesalec je bil na koncu tisti, ki je imel enak element kot ti. Dan je zame malo pogoljufal in 'izžrebal' ogenj. Vesela sem, da je to naredil. In ravno zato ker plešem z njim moram izgledati čudovito. Hitro sem si umila lase in jih 'naravno' posušila. Pustila sem jim prosto pot. Na obraz sem si nanesla makeup in odšla pred hišo. Dan me je že čakal v svojem avtu. Odprl je usta in zazijal. "Dan!" sem ga okregala. Končno je zaprl usta in nato sva se odpeljala. Čez 20 minut sva že parkirala pred kulturnem domu. Ves čas me je Dan hvalil, češ kako sem lepa. To je prišlo do skrajnosti, ko me je zaljubljeno gledal toliko časa, da sva se skoraj zaletela. Ah. fantje. Izstopila sva iz avta in ravno sva vstopila, ko me je poljubil na lice. Skoraj sva se zaletela v ravnateljico. Ko sva videla pogled slednje, sva se hitro nehala smejati. Osramočeno sva pogledala v tla in ravnateljica je odšla. Takoj ko je ni bilo več na spregled sva planila v smeh. Še smejoča sva se poljubila. Tako naravno. Ta ples bo še zanimiv. In zanimiv je tudi bil....

Aja obleka: https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=cute%2Bshort%2Bred%2Bdress&source=images&cd=&docid=xH8YgCncup1OvM&tbnid=6VDOXkVGH-Z8rM:&ved=0CAUQjRw&url=https%3A%2F%2Fwww.myfashionten.com%2Fpeacock-prom-dress-peacock-dresses&ei=mRbgUfKnGcWKtgaqnYGoCw&bvm=bv.48705608,d.Yms&psig=AFQjCNEAe4bnRB_ggKc_jIijfRRh6W_vCA&ust=1373726713751460

Dan: https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=tyler%2Bposey%2Bin%2Ba%2Bsuit&source=images&cd=&docid=rJXSQdTZ0fF6_M&tbnid=M54-cbXyyclw1M:&ved=0CAUQjRw&url=https%3A%2F%2Fwww.listal.com%2Fviewimage%2F3951599&ei=BCHgUbasM8autAblm4CQBA&bvm=bv.48705608,d.Yms&psig=AFQjCNFFEGOARzAxZyDWzojWT8_jxHl1Sw&ust=1373729360020096

Avto: https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=car%2Bred&source=images&cd=&docid=eCKtHVTxApeCWM&tbnid=noZm4r0TWhweaM:&ved=0CAUQjRw&url=https%3A%2F%2Fwww.pressportal.com.au%2Fnews%2F327%2FARTICLE%2F3536%2F2008-10-21.html&ei=WiHgUdbAI4PUtAb_2IDYBQ&bvm=bv.48705608,d.Yms&psig=AFQjCNEofGNg-72vllYbMC0w20i-tXmNVg&ust=1373729468368318
12. julij 2013
A je OK????? next?
12. julij 2013
ja jw
12. julij 2013
naprej next
12. julij 2013
okej bom zdejle
12. julij 2013
sam eno vprašanje al naj bo z Danom al vpletem še kajga??
12. julij 2013
ja
12. julij 2013
ok

Plesala sva in plesala. Večkrat sva morala iti po pijačo, ker sva bila izjemno žejna. Zelo sva se zabavala. Carly in njena blondinkasta klapa so naju skoz gledale. Bile so izjemno ljubosumne, da sem jaz, grda rjavolaska dobila takega tipa, za katerega so se one metale že toliko časa. No vsaj Carly se je metala za njim. Čeprav je imela svojega fanta, ki je v bistvu izjemno prijazen. Ne vem kaj dela s punco kot je Carly. Ko sva z Danom ravno začela plesati slow dance ji je prekipelo. Porinila me je stran od Dana in se postavila na moje mesto. Sem že omenila, da jo sovražim? Dan tega tudi ni ravno mirno sprejel. Grobo jo je prijel za roke in rekel:"Ne.Naredi.Tega.Nikoli.Več. Slišiš?" To je povedal tako kruto, kot da ne bi bil Dan. To je povedal kot morilec pred umorom. Kot pes pred tem, da zada smrtni ugriz. Carly se je hitro odmaknila od njega. Bila je čisto bleda. Na smrt jo je prestrašil. Mene tudi če sem iskrena ampak v drugačnem smislu. Bala sem se, da jo bo požrl. Sklonil se je k meni in vprašal:"Si OK?" Samo prikimala sem. Nisem mogla govoriti. Pomagal mi je na noge in se pošalil, ko je videl moje čevlje:"Si zato hotela, da te jaz peljem in ne tvoja mama? Ker si obula rdeče 8 centimeterske pete?" Zasmejala sem se. Spet je bil moj Dan.
12. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg