Forum
heiŁa!
zelo rada pišem pravljice in ta bo ena o dekletu po imenu Laura.Zelo rada ima sex.Ker sex pravljice radi berete upam da vam bo tudi ta pravljica všeč =)

ŁP ριѕaтєℓנιca ;3 !

24. september 2012
nekega jutra sem se zbudila ob 6.15 kot vedno.Spet je bil ponedeljek in spet se je začela šola.Hitro sem se vstala si umila zobe in se oblekla.Seveda se nisem pozabila nališpat.Vzela sem svojo najljubšo temnno rdečo šminko in 2x potegnila po spodnji ustnici.Pogledla sem se v ogledalo in zdelo se mi je da sem čisto vredu ter vzela torbo in odhitela na BUS postajo.Tam so kot vedno čakale na bus tudi Karin,Nina in Larisa.Te tri so bile najbolj potrebne na šoli,saj sem nekega dne ko smo šli na počitnice z šolo v koper to sama videla.Skupaj smo morale spati v sobi,in ko sem prišla iz kadi so si one tam na postelji kazale joške in se smejale jaz pa sem se samo odpravila nazaj v kopalnico.In od tistega dne jih imajo vsi za KURBE!tudi jaz! in tam je stal in čakal na bus tudi Marko.hmm,danes pa je nekaj lepo oblečen.le zakaj? nato ko me je zagledal je pristopil k meni in me vprašal: ALI IMAŠ DANES KAJ ČASA BARBIE? "seveda" sem odgovorila.in takrat je začel šepetat

j-jaz m-marko

m-a veš kaj?
j-kaj? (sem bolj začudeno vprašala)
m-potreben sem.rad bi seksal s tabo...ful si mi ušeč Barbie
j-glej lahko seksama če želiš ampak kdaj? in ne kliči me več Barbie. O.K?
m-okej..Laura..pol pa se dobima v gostilni Blue Moon ob 20.30?
j-O.K. lubi
---------------------------------
in takrat je prišel bus.na busu se je usedel zraven mene in me poljubil z jezikom.sploh se nisem upirala ker se je ful dobro poljubljal.mmmm.......

NeXt?? :*
24. september 2012
ju3 dam slike 100% ker zdaj nimam časa
24. september 2012
jaz-

24. september 2012
marko-

24. september 2012
moja šminka-

24. september 2012
moja oblačila tisti dan-

in še-

[img]https://www.ezadar.hr/repository/image_raw/160524/large/[/img]
24. september 2012
okej sem še mela čas dat gor slike.zdaj pa kakšen NeXt please :******
24. september 2012
NeeexTTT
24. september 2012
neeeext
24. september 2012
Ewo nexti! Za začetk je čizt dost <3
24. september 2012
seveda bom +tnx za nextee obedve
25. september 2012
ko smo prispeli do šole mi je rekel:"danes ne pozabi".In odhitel v šolo jaz pa sem normalno odšla v šolo z nasmehom na ustih.Tam v šoli je k meni takoj pritekla Tina (moja BFF) in me objela.

j-jaz t-tina

t-heilla lubika moia
j-ojlla kak kaj?
t-vredu je...samo nekaj ti morem povedat obvezno!
j-hmm...le kaj bi to blo?
t-tadej mi je rekel da sem mu všeč!!!!
j-opallaa tinča (njen vzdevek)!to pa je lepoo

DRRRRRRRRRRRRIIIIIIIIIINNGGGGGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!

j-okej grema k pouku.
t-okii
----------------------------
Prva ura je bila slovenščina.OMFG!vprašani smo jaz pa se še učila nisem! in vstopi noter učitelca slovenščine. ga.Vrtićković (izmišljeno).Vsede se za mizo pogleda v redovalnico in zakriči: "Laura McCrackin! Vprašana si!".počasi sem stopila iz klopi in se postavila pred tablo.in tako me je vprašala nekaj vprašanj.na koncu sem dobila 2.in tako je prišel popoldan.spomnila sem se obljube Marku ampak saj je bila ura komaj 15.22.šla sem na fb in tam me je nekdo kliknil.bil je neki Alex Bezjak.Nisem vedela kdo je to ampak sem se pač z njim pogovarjala.

a-alex j-jaz

a-zdravo.a si to res ti na slikah?
j-ja seveda.ne vem kdo drugi bi bil
a-fuŁ si lepa veš....a bi se dobila z mano?
j-kdaj pa?ker danes nimam časa
a-kaj pa ju3?
j-no prav.ampak kje?
a-ob gostilni Blue Moon ob 16.30 bo prav?
j-no prav..zdaj pa morem it.bayy
a-adijo
---------------------
wtf?srček mi je napisal?hmm....malo me skrbi kaj bo jutri...bom že videla.šla sem v kuhinjo in si naredila malico.ko sem pojedla je bila ura 17.20 in sem si v omaro šla iskat primerna oblačila ko bom šla v Blue Moon...našla sem zares lepo obleko in takrat sem se vanjo čisto zaljubila!nato sem si šla iskati čevlje.obula sem si visoke pete.nato sem se še oblekla in na hitro polišpala in šla v Blue Moon.Ampak Markota tam ni bilo.ura pa je že bila 21.44.Zelo sem se razjezila nanj in stekla domov v upanju da ga po poti ne srečam.Ko sem se vrnila domov je na pragu bil.....

NeXt?
25. september 2012
hočem 3 nexte in tri odgovore na naslednjo vprašanje.

Kaj je bilo na pragu?
a)Marko
b)Kužek
c)Vrtnica z sporočilom

kaj misliš?
25. september 2012
tina-

25. september 2012
alex-

25. september 2012
obleka za blue moon-

in še čevlji-

25. september 2012
u32022
u32022
Ok, next. Pa odgovor A
25. september 2012
tenkjuu <3
25. september 2012
c
25. september 2012
next
25. september 2012
Neeeeeeeeeext: A
25. september 2012
next
28. september 2012
dej neeext
28. september 2012
ju3 100% nextam ker sem mela prepoved
RADA VAS MAAM <3
04. oktober 2012
Oukiii
04. oktober 2012
u30718
u30718
next <3
c
04. oktober 2012
KUŽEK!

na pragu je sedel in mahal z repkom ter me gledal.okoli vratu mu je visel listek in na njem je pisalo:

DRAGA LAURA!

OPROSTI DA NISEM PRIŠEL AMPAK NISEM IMEL ČASA.ZATO SEM TI PODARIL PSIČKA KI TI BO VERJETNO VŠEČ.UPAM DA NE BOŠ JEZNA <3

TVOJ MARKO

kužka sem vzela v naročje in ga pokazala mami in atiju.mama ga je z veseljem sprejela v družino,očku pa se ni zdel kaj lep.ampak se je strinjal.naslednje jutro ko sem se zbudila je bila ura 6.00,in zazvonil mi je telefon.klicala me je Tina.

j-jaz t-tina

j-jaaaaa?halo?
t-heila lubika...kak kaj?
j-pa uredu no.....why tak zgodaj kličeš?
t-danes ima Alex rojstni dan..rekel je da naj povabim eno svojo frendico!
j-čakaj...hočeš reči da morem zraven na zabavo?
t-jaaa sevedaaaa! ob 20.00 se dobiva pri trgovini..ok?
j-okej...dijoo
t-bay

jooj...zdaj pa še zabava..upam da bom mela cajt.nato sem se uredila in šla na BUS postajo.tam je bil Marko ki mi je prišel nasproti.objel me je in poljubil.*saj nisi jezna kajne?*je zašepetal.*ne*sem odgovorila in se mu prepustila.po minuti dolgega poljubljanja,me je vprašali bila moja punca?* bila sem tiho in se kislo smehljala.*n..n..ne....ne morem...op..oprosti* žalostno me je pogledal in me še enkrat poljubil ampak tokrat ne tako strastno in nežno,zdaj me je grobo! prijel me je za prsi in jih začel poljubljati.nato me je začel slačiti ampak na koncu sem mu jezno rekla: *nehaj!!!če hočeš sex pridi danes ob 16.00 k meni.okej?* on je samo prikimal se odmaknil,jaz sem si popravila majico in hlače.takrat je prišel BUS.

NeXt?
08. oktober 2012
kuža-

poljub-

08. oktober 2012
dej nextaaaj
08. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg