Forum
http://shrani.si/f/3v/DG/104O64pT/1/2017-01-14-18-15-48.jpg
poglej naslovnico

prolog

Sem April Kane stara sem 24 let.
Odšla sem v Egipt in raziskala piramide , tam pa so me ugrabili neki moški , ki so me zasužnjili.
Nekega dne pa pride mlad moški/raziskovalec , ki je šefov dober prijatelj.
Imel je modre oči in črne lase.
Rešil me je. Bila sem mu zelo hvaležna . Ampak sedaj sva oba v nevarnosti, čeprav na svobodi.
za začetek potrebujem najmanj 3 nexte

Ali boš bral/a to zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2017
Next
15. januar 2017
Ali že mogoče ves/te kdo je tisti mlad raziskovalec
Izdam samo da je v zgodbi star30
V resničnem življenju pa 35
15. januar 2017
Ups star je 38
15. januar 2017
Different.*
Different.*
Next
15. januar 2017
Next
15. januar 2017
Next pride popoldan
15. januar 2017
Next
15. januar 2017
u220604
u220604
POZOR! LILI123456 JE ENA DEBELA KEPA LAŽI. ONA SE SKUS LAŽE IN DAJE LAŽNE UPDE DRUGIM. ZASRALA JE ŽE FULL LJUDI TKO DA LAHK TUD VAS. NE JE SPREJET MED PRIJATELJE, BLOKIRAJTE JO IN TO POŠLJITE ČIM VEČ LJUDEM. RES JE JEBEMA ŽENSKA. DIJOS AMIGOS LILI!
15. januar 2017
Sem April Kane. Stara sem 24 let.
Po poklicu sem raziskovalka oz. arheologinja. Ravno me je pustil fant s katerim sem bila 3 leta. Grem v Egipt na oddih. Sedaj me čaka 4-urni let v Egipt.
Trenutno ne iščem ljubezni ampak mogoče me pa zadane.
15. januar 2017
TOM PROSIM NEHAJ SMETIT MOJO TEMO
15. januar 2017
Ta raziskovalec je Ian...Itag sj se že na naslovni vid
15. januar 2017
res je pametno
15. januar 2017
MY SAVIOR – FIRST CHAPTER

Sem April Kane. Stara sem 24 let . Po poklicu sem arheologinja. Zelo rada raziskujem. Po karakterju sem prijazna in rada pomagam , včasih pa znam biti zelo trmasta.

https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjNoYebmcTRAhWqF5oKHX0fCrsQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fyoungadult18.blogspot.com%2Fp%2Fcharacter-casting.html&psig=AFQjCNHLaOfYJljGjRc9c2kprRy-25T8Gw&ust=1484571301787067
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjv4KT9mMTRAhWBOywKHfqLBhYQjRwIBw&url=http%3A%2F%2Fwww.nndb.com%2Fpeople%2F841%2F000096553%2F&psig=AFQjCNES7OT4K0N31X8wzxM51lIZmA-K5g&ust=1484571178080454

Sem Ian Somerhalder . Star sem 30 let. Sem igralec ampak v prostem času tudi raziskovalec.
Imam brata in sestro. Skupaj imamo podjetje.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Kaja*

Dragi dnevnik,
Včeraj meje pustil fant s katerim sem bila 3 leta. Bil je zelo jezen, ker sem mu povedala da grem v Egipt za 4 tedne.
No dragi dnevnik moram končati saj grem spakirati.
Spakirala sem tri kovčke. Poklicala me je mama < Zdravo ljubica. Kako si< <Zdravo mami. Vredu sem ravno sem se hotela odpeljati na letališče.< < Vredu ljubica. Lepo potuj se vidiva čez 4 tedne. Adijo< < Adijo mami se vidiva čez 4 tedne.<
Usedla sem se v avto in se odpeljala do letališča. Mislila sem si <tako pa gremo< Čez 20 minut sem že bila na letalu. Čakal me je 4- urni let s postankom . Upam da se bom lahko vsaj malo naspala.
Čez 4 ure.
Pristali smo v Egiptu. Čeprav sem prespala celo pot se bila zelo utrujena. Komaj čakam ,da se bom lahko naspala v postelji. V hotelu ,ko sem se prijavila sem šla v svojo sobo. Na hodniku sem videla čudne moške , ki so me gledali. Nasmehnila sem se jim in odšla mimo. Ker smo pristali ob 8. zjutraj sem odšla najprej spat. Zbudila sem se ob 14.in odšla na kosilo. Po kosilu pa plavat v morje. Na plaži sem videla čednega modrookega črnelasca. OMG kok je hot. Ampak bil je v družbi tistih moških, zato sem se jih raje izognila. Ampak pri večerji , je bil sam.
Prišel je k moji mizi in vprašal,če lahko prisede. Seveda sem mu dovolila. Ko sva jedla je spregovoril. <Jaz sem Ian. < <Jaz pa Kaja< <No Kaja , kaj pa počneš tukaj< <Prišla sem na oddih , kaj pa ti < < Moral sem se spočiti od snemanja< < Si igralec< < Ja, čudi me ,da me nisi prepoznala.Kaj si pa ti po poklicu< < Arheologinja sem < <kaj res . Tudi jaz sem raziskovalec v prostem času.< Pojedla sva in vstala. Prišla sva do najinega nadstropja. <No upam , da se bova še videl< <mogoče jutri na plaži< , je vprašal z upanjem v očeh. >Seveda< >na tukaj imaš mojo številko< ,sem mu dala listek > tukaj pa je moja < , jo je še on dal meni. Kar naenkrat de je Ian sklonil , k meni in me ……..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Kaj mislite ,da jo je
2. Kdo so tisti moški
3. Za nov del rabim najmanj 4 nexte
15. januar 2017
Prosim odgovorite na vprašanja in nextala bom verjetno vsak dan odvisno kako mi bo čas dopuščal
15. januar 2017
u218854
u218854
Next
15. januar 2017
UPS ONA NI Kaja ampak April se opravičujem za napako
15. januar 2017
Next poljubil jo je
15. januar 2017
res jo je bravo levinja1

ali mislite da bosta šla v sobo ali se bosta poslovila
15. januar 2017
Se opravičujem za pravopisne napake
15. januar 2017
u220633
u220633
FutureGirl ne morem it odgovort budala, če si me pa blokirala
15. januar 2017
Oprostite ampak na svoji temi NE BOM PRENAŠALA ŽALJIVK IN GRDIH BESED PROSIM DA TO UPOŠTEVATE
15. januar 2017
Next poljubil jo bo
15. januar 2017
Next pride čez pol ure .
kdo se veseli
16. januar 2017
poljubil
ian somerhalder
Next
16. januar 2017
SECOND CHAPTER

*April*

. ….. poljubil. Presenečeno sem mu vrnila poljub. Počasi se je odmaknil od mene in rekel >>se vidiva jutri<< >>prav<< sem odvrnila. In še enkrat me je poljubil. Tudi ta poljub sem mu vrnila. Nasmehnil se mi je in jaz sem se njemu nazaj. Odšla sva vsak v svojo sobo, čeprav sem si želela, da bi se zgodilo kaj več. Naslednji dan me je zbudilo zvonenje telefona. Bil je Ian. >>halo,Ian << >>jutro sonček. Sem te zbudil<<
>>ja spala sem<< >>pred tvojo sobo sem , odpri mi << >>prav<< prekinila sem zvezo in odšla k vratom. Ko sem prišla tja je pred vrati stal Ian z šopkom rdečih vrtnic v rokah. >>izvoli<< je rekel in mi jih podal. >> hvala << .
Kar naenkrat je prišel k meni in me objel. Srce mi je divje utripalo. In …. Poljubil me je . Kar naenkrat se je odmaknil in rekel naj se oblečem in bova šla skupaj na zajtrk.

*Ian*
16. januar 2017
u218854
u218854
Next
16. januar 2017
ok sori ampk tole ni nwm kako realnoo....obnova: SPOZNAS TIPA , SUPR HUD PO VRHU PA ŠE SLAVEN IGRALC...POZNATA SE CCA 12MIN. KO TE ON POLJUBI...IN ŠE ENKRAT...ZJUTREJ TE POKLIČE POD UZDEVKOM SONČEK!?!?!?!.. ok verjetno je to izpadlo full agresivno ampak zlo dobro namirno...povem ti kaj bi lahko popravla v prihodnje,....drugače je pa zgodba zloo dobro zastavljena in vsee samo ...dobr saj ni važno...nadaljuj s pisanjem pa bož pridobivala izušnje...sam kot pravim mogoče vse skup ni preveč realno...drgac pa urudu...Next
16. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg