Forum
No bom pa še jz napisala eno zgodbico. No ne morm rečt da je zgodbica ker je use res sam imena bom spremenila. Mogoče bom pol kasnej dodala še kei kar ni res ampak bom puvedala kdai bom dodala ^ ^ I hope that you'll like it ;P
______
Žiujo : ) sem Neja in hodim (sem hodila : P) v 7. razred osnovne šole. Ima najboljšo prijateljico Manco s katero pa se zadne čase zlo velik kregam. Zarad malenkosti. Ona je ful otročja ker je 2. najmlajša v razredu in vedno hoče met prou. Če ji nism odpisala na sms u 5 minutah je mislna da sm užaljena in delala celo dramo iz tega pa še velik bi se našl. Imam pa tudi simpatijo. Ime mu je Žiga in je ful cute ma six packe glih prou velke, posluša isto musko kt jz in je popouen :$ tut Manci je ušeč ampak se baje ne zanima zanjo. Jasno če ga je na začetku leta začela ignorirat po tem k sta bla skupi. Manci o tem nisem povedala ker bi začela ful težit spet tko da sm bla tih. Pol mi je blo pa enga dne zadost ker mi je šla že tok na žiuce da je nism mogla prenašat.
Bli smo na ekskurziji in pršlo je do pomote z sms-om ker sm mislna da men govori da sm mutaua je pa govorila o sošolki. In sm šla stran od nje. Ona je bla seveda užaljena ker sm se družla z drugimi. Na konc sm se družla z mojo biušo bff Kristino s katero sm se skregala samo zard Mance. Ful sue se ujele in sue se zmenle da boue nasledn dan k smo šli u atlantis skupi na busu. Na žalost sm mogla za nazai sedet z Manco in sue se pogovorile glede sms-a in tega kar je blo in je blo use ok ampak se nism mislna spoprijateljit nazai. Nasledn dan u šoli pa...
____
OK usai 3 nexte pa bom pisala naprei ; D

A boš brou zgodbico(resnična je x D)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2012
u87544
u87544
omg zakoooooon NEXT!
30. junij 2012
next
30. junij 2012
u82298
u82298
next
30. junij 2012
next
30. junij 2012
sori kr oglašujem...bi brala: http://www.igre123.com/forum/tema/emoti-and-love-story/32818/ ?
30. junij 2012
Neexxtt
30. junij 2012
Nasledn dan u šoli je bla skupi z njo Katja. Ugotovila sm da je ona je naiuečja hinauka na svetu.Že prei enkrat k sm se skregala z Manco sm ji puvedala kai se je zgodil in se prsegla na ne uem kai use da ne bo puvedala nubenmu in nasledn dan k sm se pobotala z Manco sm zuedla da je puvedala še duema sošolkama Špeli in Mojci. Pa je oblubila. In en dan pred tem je stokala kakšna kurba in prasica je Manca pa kok je nesramna zdei sta pa že napou bff pa se slinta ena po drugi. Sm ji že hotla dt šamar. Obema. Pa me je Kristina ustaula. Pol smo pa gledal film pr naravi ker je biu že skor konc šolskega leta in mi je blo ful grozn ker se je ena sošolka (Monika) ful obešala okrog Žigata : / sei ona se po useh fantih tko ampak useen je biu grozn filing... Tut njej bi nairajš dala šamar. Sei pol k se je usedla k njemu pa se čist stislna k njemu je šou stran. Sam še vedno mi neki ni dal miru.
Tist dan ni biu neki posebej dobr...
Pol je blo neki časa use uredu na zadn šolski dan je blo kt da je use ok ostal smo po pouku in se šprical s fanti blo je dost kul sam pol je Žiga šou in si si mislna ja šit ne bom ga uidla cele počitnce zihr! : ( sam smo nadaljeual z zabavo. Za domou na busu me je pa Manca hotla objet pa mi rečt dijo lepe pučitnce pa sm zanalačš šla stran. Ne bo ta biatch mene objemala. Pa še zasrala me je da bi mogla sama igrat na prireditui. Sei pol nism no whatever. Začela sm užiuat počitnce. Mela sm se ful fajn dokler učeri nism dubla sms-a od Kristine.
SMS: Kar mi je Luka (Luka je en sošolc *to ni blo u sms-u*) reku o celem klasu dons pa tut o teb nimava kei bit prjatlce ce je to res kar je reku pa nism vedla da je klas tak do mene.
Mene bi skor kap! Jz sm rekla neki čeznjo samo 3x. 2x k sue ble skregane (da je čudna pa zasmejala sm se na pripombo sošolke) pa 1x pred kksnim mescem (sm se začudla ker kupuje v kiku)
In res nism nikol rekla da je grda bedna debilka kar ji je reku Luka. Pa res ne uem kai ma on to za govort ker jo je tut on skos opraulu. Sm mislna da sua frenda pa očitno ne boua. Če bo šlo tko naprei... Uglaunem midue sue se pogovorile in se ni skregala z mano. Je ap rekla da če nočem bit na njeni strani ampak na Lukatovi kjer je tut Žiga lahko grem. Ampak sm rekla da če me ne bi marou sam zarad tega ker se družm s tabo pol sploh ni vredn da bi bla z njim jz al pa kera koli druga. Ampak sm bla useen v dvomih ker bi mi blo grozn če bi še enkrat dožiuela heart break tko kt pr prejšni simpatiji. Za razliko od prei sm tuki 79% bla prepričana da sm mu ušeč (Žigatu).
30. junij 2012
OK guys n.n zaenkrat se je zares zgodil samo to kar sm napisala če dobim 4 next-e bom napisala naprei ampak morm opozorit da bo use izmišljeno. I hope u will like it
P.S.: Nina Krošel-Sm prebrala ;P
30. junij 2012
next
30. junij 2012
u87544
u87544
next C:
30. junij 2012
aia pa nextala bom ju3 okol 13:00 k se zbudim pa če bom dubla 6 nextou napišem posebno doug del ; )
30. junij 2012
u82298
u82298
next
30. junij 2012
next
30. junij 2012
nextt
30. junij 2012
resno mislm nextttt k je fullll dobr
30. junij 2012
haha bom sam mal pučak pa na fb odpiš
30. junij 2012
ja svda
30. junij 2012
neext
30. junij 2012
ok bom kr dons next-ala itaq nimam nč za pučet pa 6 nextou je
Aia pa to zdei ni res ueč
01. julij 2012
Tko počitnce sm prežuela lepo na morju je blo zakon in dobila sm se s svojo bff iz Ljubljane :3 blo je kul ampak pršu je 3. september in mogla sm u šolo. Če po prauic povem me je blo kr mau strah glede na to kai se je dogajal prei. Sto let sm sprobauala kai bom oblekla na konc sm obupala med kupom cun na moji postli. Zihr sm porabla še kkšno uro da sm naidla uredu kombinacijo in odločila sm se za kratke črne hlače k so strgane (namerno) in temno modro majico z green day znakom. Zjutrei sm si izbrala še nailjubšo verižco z rock napisom in crn make-up okol oči. Obula sm še svoje all-starke in šla na bus. K je bus pršu sm šla mim Mance. Na hitr sm opazla da je oblečena kt dojenček... Ena oblekca z volančki sigurn iz zare iz otroškega oddelka pa eni svetleči čevlji za bruhat res. Sam začudeno jo pogledam in grem mim k Kristini in sam usedem se si že maue ogromno za puvedat : P pridmo pred šolo iztopmo iz busa in že ga uidm na igrišču. Žiga < 3 igra fuzbal tko kt usako jutro : 3 s Katarino se usedeue na klopco pr igrišču in kr nenkrat žoga prleti bliz naju in me skor zadane u glauo. Dobr da mam super reflekse : D Žiga se zdere na tipa k je brcnu žogo kai mu ni jasn da kr tkole brca žogo u ljudi pol pa steče mim mene po žogo me pogleda pa gre mim jz sm se skor stopila : $ dan je miniu tko da sm ga gledala na skriuai : P pol na konc pouka smo mel pa nekateri ene gledališke vaje in so ble zavese zagrnjene in so eni pršl pod oder in smo kukal izza zaves in gre en tko čist zrauen mene za hrbtom in se čist stisne k men sm mislna da je kera punca k se norca dela pol gremo pa tko nazai sm pa vidla da je biu Žiga jz sm tisto wow sweet : $
Nasledn dan se je že začeu supr ker sm zuedla da moja bff nima ueč pripora in greue lahk u kino x D
Pol pa pridm u šolo čist zaklepetana z Kristino in odprem omarco da se bom preobula. Kr naenkrat pade vn listek na katerem piše:

нєι! ρσ ρσυкυ ρяι∂ ηα ραякιяιščє zα šσℓσ. χσχσ žιgα

Dobr da me je Kristina prjela če ne bi se zgrudla od veselja haha : Plistek sm skrbno spraula in se uščiplna da bi se prepričala če so to samo sanje. Niso ble < 3 med poukom me je Žiga skor skos gledu čeprou punauad klepeta s frendi. Če ne bi mela pudra bi se zihr vidl da sm rdeča kukr da bi pretekla maraton : $ konč je napočla zadn ura. Pospraula sm petnajst minut pred koncem in k je blo deset minut pred koncem sm prosila prfokso če nas lahko prei spusti. Usi u klasu so bli čist veseli zato se je prfoksa udala in nas spustila. Jz sm s Kristino odbrzela na wc da sm si pupraula frizuru in make-up. In sua šli vn ona me je počakala brez trgovino nasprot šole jz sm pa odhitela na parkirišče za šolo.
Žiga je že biu tm in potem je rekel...
______
evo 5 nextou pa nadaljujem. Nadaljeuala bom ju3
01. julij 2012
neeeeeeeext
01. julij 2012
nexttttt fulll dobr.
01. julij 2012
nextt
01. julij 2012
u87544
u87544