Forum
u87426
u87426
Ja ko razmislam kaksno je moje zivljenje si mislm navadno zivljenje sportnega cloveka kdaj tudi grozno in dougocasno! Mislim si zakaj nisem v druzini kjer mi je oce pijan mama umrla in sem sam pobegnem iz doma in imam svoje dogodivscine!Pa ne me narobe razumet ljubim svoja starsa in brata ampak vcasih se malo navelicam svojega normalnega zivljenja.Ko pa sem danes spoznal novo prijateljico iz londona ki sta ji umrla starsa sem cisto spremenil misljenje nemorem si prestavlat da mi umreta starsa u pozaru enostavno nemorem.No ja zacel sem podrobneje razmislat o svojem zivljenju in pogruntal da je zanimivo in da ga vam predstavim.

Will you read my story

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u104453
u104453
next!
20. avgust 2012
next
20. avgust 2012
u87426
u87426
ob pol devetih tm nekje bom nextu
20. avgust 2012
u87426
u87426
Danes je 25 .5.2012 Moj zadnji dan sole saj se bom preselil na hrvasko zaradi tenisa ja no ta dan je biu moj najslabsi dan v zivljenju! Odsel sem na jutranji ping pong ki se zacne ob 7:30 zjutraj ja tam pa nisem igral najbolje.Odpravil sem se v solo in vstopil v razred. Ja no v razredu je potekalo vse normalno vsi so se drli preperali tepli in podobno ja vstopil sem not in se zamisliu no tole bom pogresau moje prave sosolce. Ja pouk se je zacel kot vedno vse je bilo normalno dokler ni minila druga ura in odpravili smo se na malco ja tam pa me je zmotil moj negdanji sovraznik maksim potipal me je po ramenu in mi povedal da me bo pogresal takrat so mi souze pocasi zacele tect iz oci in hitro sem stekel na wc se zaklenil in biu tam pet minut nemorete si predstavlat kako sem se takrat pocutil bilo mi je zelo nerodno saj se mi je zdelo da si sosolci mislio da mi je sport pomebnejsi od njih (ja nazalost je to resnica ampak nemorem si pomagat) rekel sem si za wimbledon ( glavni teniski turnir na svetu) in odsel iz wc-ja pouk je potekal naprej normalno kot vedno.Nato pa se je zacela zadnja ura.Ja moj plan je biu da bom po kosilu zamotil Lejo (to je punca katera mi je vsec ze celo zivljenje) in jo poljubil ja ura je bila 13:15 kar je pomenilo da pouk traja se petnajst minut! Nato pa je potrkal moj oci in vstopil v ucilnico zacudil sem se zakaj je prisou in hmalu mi je postalo jasno nic zacel sem jokat nisem mogel nadzarovati obnasanje nic vec solze so mi tekle kot iz skafa in pozdravil sem sosolce jim podau pet in stopil iz ucilnice obu sem se in hodil do avta nato pa je cez okno se zacelo dreti 23 otrok pogledau sem jih in sem se nasmejal in si rekel nikoli jih nebom pozabil jim pomahal in odsel...
20. avgust 2012
next. pa bogi maksim. mislm k tvoj sovražnik ni dobr bit
21. avgust 2012
aja pa u kero lejo si
21. avgust 2012
?
21. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg