Forum
u102802
u102802
naredila bom zgodbico Ki bo pripovedovala o meni in mojih dogodivščinah.Prvo bom predstavila mone im moje prijatelje.Haii.Moje ime je Melanie.Stara sm 14 .Imam blond lase zato sem večinoma fanom ušeč.končujem 8. razred oš.Imam 2 BFF.Pio in Matica.Oba sta si različna.Pia ima rjavo rdeče lase in zobni aparat.Zelo rada se prepira.ampak jo imam vseeno rada.Moj bff matic ma ful dober smiseu za humor.Ima punco(mojo sovražnico) zato nikoli nisem pomislila da bi bila u njega.In luka.Moj bivši BFF.Odkar je vame nwm več kaj dela.Na kratko:moja sovražnica Karolina mi zavida kr sm tako lepa (jsz mislim da nisem).
jaz

Pia:

Matic

Luka

Karolina

Boš brau/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. avgust 2012
u102802
u102802
Začnimo
18.6.2012:Zadnja ura-slovenščina.Učit ptičar(piše se kos)Razdeljuje zdnje teste.Stopi pred mene in rečeh melanie ti pa si pisala najboljše u razredu.Zgrabim test insem dobila 5.Zelo sm bla srečna.Konec pouka.Danes sem se dobila z maticem kr je pia šla k ortodontu(Za zobni aparat)Pogovarjala sva o šoli govorila vice in bla bla bla.Nato pride mimo Karilina in reče maticu.Matic pospermi me domov ne morem iti sama.Opravičil sem mi je in je odšel.Šla sm sama domov Napoti domo vidim enga lušnega tipa tam čez cesto.Mislila sm iti k njemu a me ustavi....Se nadaljuje rabim usaj 5 nextov
08. avgust 2012
u95620
u95620
neext
08. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg