Forum
Živjo
To zgodbico bova pisali js(kot Maša)& Fυ¢κıи.мøиšтeя(kot Bella).

MAŠA:
Helof! Ime mi je Maša in stara sem 14, čez en teden bom KONČNO 15.
No skratka, imam mlajšo sestrico Lauro, ki mi razjeda živce. Nimam fanta, ampak sem zaljubljena, Luka je moj sanjski fant. Moja BFF je seveda Bella. Bella je stara že 15 in je edinka. Živi samo z njeno mamo ker sta starša ločena. Trenutno Bella ni zaljubljena.

No neke sobote me je Bella klicala. Pogovor: js-J Bella-B
B:Živjo!
J:Hi, kaj je tako pomembnega da me kličeš ob devetih js še spim
B:Ja oprosti na hotla sm te spomnit da se danes dpbiva na zajtrku v starbucksu in potem grewa u shopping
Jh sej res. Že ustajam
Bohiti sm že na poti do tebe
J:ja ja že grem!
Hitro sm se oblekla v prekrasno oblekico in obula piščančke(wem da je čudno ampak to so moji njljubši čewlji) zgrabila sem mojo PRAZNO denarnico in"OROPALA" mamino denarnico. Stekla sem wn in se zaletela u...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fυ¢κıи.мøиšтeя bo dala slike ker jih js nemorem zaradi določenih razlogow

ali boš bral/a*?*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. maj 2012
*J: oh saj res
*B: pohiti...
27. maj 2012
neeext
27. maj 2012
u92028
u92028
no pozdrav še v mojem imenu....kot je že povedala mrs.emch*** bom govorila v imenu Belle.

Ko sem prekinila telefonsko zvezo sm se šla hitro u bleč v shortice in kratko majco in si nataknila balerinke&vzela denarnico v kateri sm mela 50 evrov+ nekaj kovance, tok dnarja sm mela pa zato ker sem glih prejšn dan dubla žepnino od strašev.
....
tko sm oblečena:

...............................................................................................................
Ko sm prišla do mašinega doma se vidla kako se je maša zaletela v Luka. Maša se je zagledala v Luka in se mu opravičila in hitro stekla naprej saj je bila wsa zmedena, jst pa sem se ji samo zahihitala"heheh" . Ko sva prihiteli do starbucksa sva si vzeli vsaka en napitek in se odpravili v shoping. Ker sva imele obedve skupaj 108 evrov sva se odločili da si kupiva kakšen skupen spominek, ker pa so bile nasledni teden vse trgovine odprte samo zjutraj(bili so prazniki) sm se odločila da bom maši kupila nekaj za B-day(rojstni dan), ker pa nisem hotla da to ugotovi sm se delala kot da si bom kupila nekaj zase.
...............................................................................................................

................................................................................................................
v shopingu sva si kupili:
enak komplet:

enako verižico:

&vsaka si je še kupila ta očala(tako da sva bili čisto enaki ko sva se doma oblekli,samo čevlje sva imele drugačne)

to vse skupaj je stalo samo 78 evrov in 65 centov.
Zato nama je ostalo še weliko denarja in vsaka je še nekaj kupila. maša je kupila nekaj zase jst pa zanjo, za B-day.
................................................................................................................
kupila sem ji:
verižico:

čevlje:

ker ma ful rada florestenčno barvo(ima tut take barve nogavice)

&še vse te prstane

Ko sva prišle do mašinega doma naju je doma čakale mašina mami&moja(jst sm ji naročila da naj pride na kosilo k maši&res je prišla)
za kosilo smo jedliii..!?

jst:

mrs.emch***(sliko si bo sama zbrala)

Če hočš zvedt napiš"next"...rabiva pa vsaj 4 nextee ali več...
27. maj 2012
u47197
u47197
Neext
27. maj 2012
neext
27. maj 2012
u90832
u90832
n e x t e j k u j k e r j e z g o d b a p r f e c t :*
27. maj 2012
u92028
u92028
hwalaa še vsaj en next
27. maj 2012
neeeeeeeeeeext
27. maj 2012
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
27. maj 2012
next! & zadost jih maaaaaš!!!
27. maj 2012
u40060
u40060
Next
27. maj 2012
u92028
u92028
nextala bo mrs.emch***
27. maj 2012
u84659
u84659
neeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttt
27. maj 2012
u92310
u92310
next
27. maj 2012
u93526
u93526
Next
27. maj 2012
u93002
u93002
Nekšt
27. maj 2012
nexštiiiiii!
27. maj 2012
next nujnoo!
27. maj 2012
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttt
27. maj 2012
Next.!
27. maj 2012
u88946
u88946
next
27. maj 2012
Maša:
Za kosilo smo jedli palačinke. Za glawno jed so bile palačinke s sirom za sladico pa z NUTELO njam. Po kosilu sva z Bello odšli v mojo sobo. In se pogovarjali in pogovarjali. Prišle sva na temo o fantih. Ravno ko sm hotela prašat Bello kdo ji je wšeč je u mojo sobo UDRLA Laura. Ohhhhhhh zivjo, a bi se sle z mano iglat balbike? je rkla in naredila puppy face. Js sm jo nahrulila, jo zabrisala ven in zaloputnila z wrati. Zakričala je: Reva se balbik se bojis in BDW mami vaju klice. in šla. Odhiteli sva v kuhinjo in pogledali mami. Rekli sta: Bella danes lahko prespiš pri nas. Z Bello swa se objeli in se zahwalili. Nato swa odwihrali u sobo. Prašala sm: no in kdo je twoja simpatija? in se namuznila.
Odgovorila mi je...
27. maj 2012
Wem d je mal ampak nimam casa
Pa hwala za tok nekstow pikice
27. maj 2012
u40060
u40060
next
27. maj 2012
u88946
u88946
next
27. maj 2012
u92028
u92028
Bella:
Ušeč mi je un Lan a weš kaj je iz sosednjega razreda.!maša je rekla da je on res cutie sam da ona ni vanga, ker pa je tut mene zanimal u koga je maša sm jo uprašala ker je pa nej wšeč.? rakvno tako kot jast se je namuznila in rekla da mi pove če se greva prej nališpat dat pižamo na sebe in se jit pižaama parti, jst sm seveda rekla ja&spet sva naleteli na fante&ker mi pa še vedno ni hotla povedat u koga je je reklla da naj ugibam,&jst sm ugibala in ugibala in nism nikol prow powedala zato sem ji rekla nej mi ga pokaže na FB-ju in pokazala mi je eno slikco od njega, jst sm ga seweda poznala saj je bil iz naše šole samoo nikoli si ne bi mislila da je vanga...ime mu je blo mark in je bil ravno tako v sosednjem razredu. Z lanom sta bila najboljša prijatelja tako kot midve z mašo. Midve z mašo sva bile najlepše in najbolj popularne osebce na šoli zato naju je poznala vsa šola&seveda ni bilo nobenega dvoma da lan ne bi bil vame ali pa da mark ne bi bil v mašo, bili sva preprosto najlepši...Pogovarjale swa se o zasebnih stvareh in skrivnostih. Zaspale sva okoli pol treh zjutri in se zbudile ob pol dvanajstih. mašina mama naju je poklicala k kosilu saj sva zajtrk že zamudili, zato sva hitro oblekli trenirko(jst moje kratke hlače&kratko majico), maša pa trenirko.
Po kosilu sva šli z mašo.....

rabiva vsaj 10 nextow
wem da sm mal napisala samo zdele nimam tok idej
27. maj 2012
u92964
u92964
Next!
28. maj 2012
js bom kr nekstala kr mi je DC.
Maša:
po kosilu swa z Bello šli k frizerju. js sm se pobarwala na rdeče, Bella pa se ni pobarwala kr ji mami ni pustila.
jst:

pri frizerju swa bili do petih. potem swa odšli w park. tam swa wideli marka&lana. tiho swa šepetali o njima. potem pa sta naju zagledala. ker nama je bilo nerodno swa hitro vstali in šli po sladoled. z sladoledom pa na bus.

z busom swa se odpeljale domow k Belli.tam swa se preoblekli.js sm si obleke sposodila od Belli in oblečena sm bila u kratke hlače in majico z napisom wow.
Bella pa tut u kratke hlače pa belo wolneno majco.
potema swa odhiteli do kina. kupili swa karte za film Sneguljčica in lovec. seweda swa sedeli w zadnji wrsti. ko swa se wsedli swa opazili da 1 wrsto pred nama sedi oz. sedita oz. sedijo...
28. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg