Forum
u73990
u73990
HEii!
Jaz sem pač dekle ki je zelo popularna na šolah!! AMPAK NE NA TEJ:// zaenkrat hehe
No.. stara sem 16 let....imam samo eno prijateljico ampak še to mi vse pokvarijo starši...

No pisala bom kaj se mi dogaja v mojem majhnem in norem svetu................................

Ime mi je Nika in imam najboljšo prijateljico Eleno, in ko je vse lepo in.........mi starša spet kot vedno vse pokvarita in mi obrneta cel lajf na glavo :/ ko sem nekega dne prišla domov, so me mami, ati in sestra počakali v dnevni s poooolno potovalk....vedela sem da se nekaj dogaja in zanalašč sem vzkliknila >>juheeeejjj na počitnice gremo!!>Hej Niki,, ah... vem, da se vsako leto preselimo drugam ampak ta selitev bo ostala za vedno tam na šoli em.newem kako se že reče :/ se boš imela zelo lepo...spoznala boš fante...nove prijateljice in polno drugih stvari

BOš brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. februar 2012
u79911
u79911
next?
24. februar 2012
u73990
u73990
še dva pa bo ok
24. februar 2012
u73990
u73990
AL pa bom kar nextala ker mi strašaaaaaaaaaaaaaaaaaansko dolgčas

No preselili smo se u to hišo:

in moja soba je takšna:

TO je moja nova šola:

24. februar 2012
u73990
u73990
Ko sem prispela v šolo nisem vedela kam naj grem......prostori so bili takoo veliki in bilo je poolno drugih učencev ko sem zaslišala po šolskem radiu "Učenka Nika Bessie se naj oglasi pri gospe tajnici!" in odšla sem do tajnice ki mi je dala vse potrebne stvari. odšla sem do moje omarice jo malo pogledala in bila je popolna!BIla je moodre barve imela je ogledalo..polno bleščic!! kar svetilo se mi je pred očmi. Odložila sem svoje stvari, zaprla in zaklenila omarico se obrnila in se zaletela v eno dekle s svojo prijateljico >>ups.....emm oprosti res mi je žal tako sem nerodna....>ah saj nič sej smo vsi nerodni...Nika si kajne??>em ja sem kako?...>EH učiteljice so nam govorile o tebi, pravijo da si zelo dobra učenka in da se bomo mogoče morali zgledovati po debi...hehe>haha so res to rekle hehehehe??>em pridi z nama počasi bo zvonilo...samo stvari si še zložiimm....>hahaha nerodnica pazi kod stopaš tukaj smo me glavne!!>kaaj!!!?? Lenča?? kako je njeno pravo ime ?? kdaj se je vpisala sem?? omg!!>kaj kaka lena?? dol z mene ti razcepanka!!>ampak ELena.... jaz sem Niki...tvoja najbolša prijateljica>kaj!! ...........naj pomislim..aja Nika si ne??? > jaa spomniš se me!! kdo sta tidve kaj sem pa jaz zaj??>EM niki prvo moje ime ni več ELena, Lena ali Elika ampak sem Lenča!! In ti si zame ničla...sploh se ne pogovarjaj več z mano ker te nočem več videt!!!!!
24. februar 2012
u73990
u73990
eh bom na novo napisala ://// to ni praaav joooj idite na to temo zaj to brat: http://www.igre123.com/forum/tema/my-real-fucking-life/29855/1
24. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg