Forum
u73990
u73990
HEii!
Jaz sem pač dekle ki je zelo popularna na šolah!! AMPAK NE NA TEJ:// zaenkrat hehe
No.. stara sem 16 let....imam samo eno prijateljico ampak še to mi vse pokvarijo starši...
No pisala bom kaj se mi dogaja v mojem majhnem in norem svetu................................
Ime mi je Nika in imam najboljšo prijateljico Eleno, in ko je vse lepo in.........mi starša spet kot vedno vse pokvarita in mi obrneta cel lajf na glavo :/ ko sem nekega dne prišla domov, so me mami, ati in sestra počakali v dnevni s poooolno potovalk....vedela sem da se nekaj dogaja in zanalašč sem vzkliknila >>juheeeejjj na počitnice gremo!!>Hej Niki,, ah... vem, da se vsako leto preselimo drugam ampak ta selitev bo ostala za vedno tam na šoli em.newem kako se že reče :/ se boš imela zelo lepo...spoznala boš fante...nove prijateljice in polno drugih stvari

BOš brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. februar 2012
u73990
u73990
Ko sem prispela v šolo nisem vedela kam naj grem......prostori so bili takoo veliki in bilo je poolno drugih učencev ko sem zaslišala po šolskem radiu "Učenka Nika Bessie se naj oglasi pri gospe tajnici!" in odšla sem do tajnice ki mi je dala vse potrebne stvari. odšla sem do moje omarice jo malo pogledala in bila je popolna!BIla je moodre barve imela je ogledalo..polno bleščic!! kar svetilo se mi je pred očmi. Odložila sem svoje stvari, zaprla in zaklenila omarico se obrnila in se zaletela v eno dekle s svojo prijateljico "ups.....emm oprosti res mi je žal tako sem nerodna...." "ah saj nič sej smo vsi nerodni...Nika si kajne, no pozdravljena jaz sem Nastja in to je Rosanda" "HEjj ...em ja sem nika kako si..." "EH učiteljice so nam govorile o tebi, pravijo da si zelo dobra učenka in da se bomo mogoče morali zgledovati po tebi...hehe" "haha so res to rekle hehehehe??" "em pridi z nama počasi bo zvonilo...samo stvari si še zložiimm...." mimo so prišla tri dekleta in ena izmed njih je spotaknila Nastjo in ona se je zgrudila po tleh "hej ti! kako si jo lahko spotakniila?!!" "Em nika mislim, da to ni pametno" me je svarila NAstja "te so najbolj važne in popularne punce na šoli tak da..." Tisto dekle ki je spotaknilo nastjo se je obrnilo in reklo "komu ti to mala a?" "Em...nobenmu hehe.." "boljše zate.....gremo dekleta" in so šle. Nastjo sem vprašala kdo so te in rekla mi je da to so Lenča, Tiška in Ninč...spadajo med barbie dolls. Jaz sem vzkliknila: "kaaj!!!?? Lenča?? kako je njeno pravo ime ?? kdaj se je vpisala sem?? omg!!" " Njeno pravo ime je elena piše se pa Solis, vpisala se je pred enim letom preden sem še bila jaz najbolj popularna in mi je ona prevzela vodsto!" NIsem je do konca poslušala ko sem tekla do Lenče jo objela in vzkliknila "Leniiii!! TUkaj si o moj bog kako sem te pogrešala!!" "kaj kaka leni?? dol z mene ti razcepanka!!" "ampak ELena.... jaz sem.. Niki...tvoja najbolša prijateljica" "kaj!! ...........naj pomislim..aja Nika si ne???" " jaa spomniš se me!! kdo sta tidve in...kaj sem pa jaz zaj??" "EM niki prvo moje ime ni več ELena, Lenii. Lena ali Elika ampak sem Lenča!! In ti si zame ničla...sploh se ne pogovarjaj več z mano ker te nočem več videt!!!!!" in me je pred vsemi ponižala. In končno, zvonilo je........................................ SE NADALJUJE....................NEXTAM??
24. februar 2012
u73990
u73990
No preselili smo se u to hišo:

in moja soba je takšna:

TO je moja nova šola:

24. februar 2012
next
25. februar 2012
u79911
u79911
next
25. februar 2012
u50702
u50702
next
25. februar 2012
u73990
u73990
ok nextam zdejle:

.....in končno, zvonilo je odšla sem v razred. Na urniku smo imeli matematiko (juhejj obužujem jo) kot vedno so ure hitro minile ampak ta se je zelooo vlekla na začetku smo jemali neko novo snov.....ko je v učilnico stopil James...James Leslie, no vsaj tako sta mi ga predstavili Nastja in Rosanda. Prvo kaj je bilo je rekel "dober dan...em...oprostite ker zamujam!" in šel do Lenče in jo poljubil..meni je zaustal dih..kajti me sploh ni opazil, pa še v prvi vrsti sedim!!ah! Ura se je končala in z Nastex ter z Roso(njuna vzdevka)smo se odpravile po hodniku do omaric, pogledala sem na svojo omarico in na njej je bil listek z napisom ŠE VEDNO NISVA KONČALE! "pa ja!" sem rekla "ah ta Lenča spet brede v veliiiike težave" sta rekli Nastex in Rosa, ko je čez dve minuti molka zvonilo in odpravile smo se vsaka v svojo učilnico, seveda sem zraven vzela listek. Imeli smo slovenščino in smo se morali razdeliti v pare, ker sem po klopeh sedela zraven Jamesa sva seveda morala biti na žalost midva skupaj, naloge sveda nisva mogla končati, ker je bila predolga in sem ga povabila k meni domov. Pri meni doma..............................
SE NADALJUJE...................NEXTAM??
25. februar 2012
u73990
u73990
tukaj so še slikice:

to sem jaz

to je nastex

to je rosa
25. februar 2012
u73990
u73990
to so važičke:

od leve proti desni so, Ninč, Tisha in Lenča
25. februar 2012
u73990
u73990
James Leslie:

25. februar 2012
u73990
u73990
next??
25. februar 2012
next
25. februar 2012
u79911
u79911
next!
25. februar 2012
u73990
u73990
ok nextam
25. februar 2012
next
25. februar 2012
u73990
u73990
Pri meni doma sva z Jamesom delala nalogo in ko sva jo dokončala je meni padel svinčnik na tla in seveda sva se oba odločila, da ga pobereva in sva se skoraj poljubila, ko je v sobo stopila mama "mami!! pa ne zdaj no!!" "kaj sem naredila??eh nič samo povedat sem prišla da je kosilo" ! Bilo je moje najljubše!!mmmmm ampak jaz nisem mogla jesti in nevem zakaj ne čutila sem....newem....:/ čutila sem metuljčke v trebuhu. Med kosilom je Jamesu začel zvoniti telefon in bila je njegova mami. MOral je iti domov. mami je rekla: "Opa niki ti je všeč...kar prijeten je "

SE NADALJUJE...................NEXTAM?
25. februar 2012
u73990
u73990
jutri bo bl dolgo al pa pišem ponoč
25. februar 2012
u50702
u50702
nextnextnextnextnextnextnext
25. februar 2012
u73990
u73990
ok nextam

kar prijeten je " "Mami!!!" "kaj je niki.. saj vem, da ti je všeč" "ok no mami pač všeč mi je pa kaj!!" in sem odšla v sobo spat. Naslednji dan sem šla v šolo oblečena v kavbojkah,kratko majico, modro jopico in seveda z nike čevlji(oobužujem jih!) In ko sem prišla v šolo sta me tam počakali ROsa in Nastex oblečeni v štumfe (saj veste kaj je to?? to so tak kot legice, tanjše,....)krilo, kratko majico in bolero. "nikiiii!!!" sta zakričali "aaaa" sem jima vrnila tekla sem do njiju in ju objela. "no niki.......kako je bilo včeraj??? hm?" "no em........delala sva nalogo ko je not v sobo mama prišla pa je rekla da je kosilo, midva pa sva se skoooraj poljubila!!! No med kosilom pa je moral it domov ker ga je mama klicala :/" "ah smola.....drugače pa tako ali tako...hehe Lenča bo jeznaa!" "hahahahaha" smo se vse zasmejale. In ja ...kot vedno je po hodniku hodila prav ona Lenča! Spet je šla do Jamesa in ga tam pol ure po domače povedano lizala! Jamesa sem samo gledala češ kaj se bo kaj brano al kaj!? od jeze sem stekla v toaleto in ker nisem gledala kod stopam sem se spotaknila preko šolske torbe. "aa" sem zakričala "moja nooga!" "joj oprosti torbo sem pustil kar na sredi........emm.." pogledal me je in jaz njega..imela sem iskrico v očeh. "em....jaz....saj ni nič samo......em....jaz sem Nika.......emm..pa ti??" "em ja.......hh....jaz sm Eric......Eric Smith...lepo te je bilo spoznati...Bi šla z mano na pijačo??" "em ...ja z veseljem..kam pa?" "v kavarno tukaj blizu" "em...okej pojdiva."
25. februar 2012
u73990
u73990
u74926
u74926
Nexti
26. februar 2012
u79911
u79911
Next
26. februar 2012
u73990
u73990
ok nextam.....

V kavarni sva se imela zelooo fajn dokler ni tega skozi steklo videla Lenča in prišla ter poljubila Erica. PRvo sem samo čudno gledala, potem sem se vstala, stekla na wc in začela jokati. Prišla je ona! "Joooj niki sory glej resno nisem te videla midva z ericom......." je rekla hinavsko. " o moj bog Lenča....Ti meni pravip, da sem pocestnica?! Sebe poglej! Vsakega fanta zal ližeš ko je meni všeč!!" "kaj si rekla?!!" " da si pocestnica!!" in sem odšla do Erica, ga samo pogledala in stekla v šolo čez cesto in eric za mano, obrnila sem se....................."ERic stoooj..paziii!!!!!!" in se je že zgrudil po tleh. "Eric! ne" poklicala sem rešilca in takoj so bili tam, seveda šem šla z njim da bi dala izjavo. Na srečo je bilo z njim vse v redu in se je lahko vrnil domov. "nika....hvala, da si bila ob meni ampakče me mama vidi takega bo ponorela...sem lahko..." "Ja Eric lahko tvojo mamo bom poklicala, da delava referat okej?" "hvala niki" in me je objel, in jaz sem njega. Ah ta njegov topli objem..........Naslednji dan sva šla skupaj v šolo in z Roso in nastex smo lahko sedele pri mizi nogometašev ki bi si vsaka punca želela sedeti tam ampak smo bile me tri edine. Eric je bil seveds nogometaš in James tudi. Njega sem ignorirala. "fatje.....počistie mizo in se odstranite!!" "kaj?? Eric kaj počenjaš?" sem rekla in om me je hitro zgrabil pod pasom , me dvignil na mizo in pred celo šolo rekel "Nika bi sprejela to ogrlico in bi bila moja punca????" "Kaj si rekel?!" "če bi bila moja punca in bi sprejela to ogrlico kot znak ljubezni" "Em....jaz...............

SE NADALJUJE........................NEXTAM??
26. februar 2012
u80783
u80783
Nexti..!
26. februar 2012
next
26. februar 2012
u73990
u73990
ook nextam

"em....jaz........ahh..ja..ja bom tvoja punca" vsi so začelkii ploskati in poljubila sva se. James je samo gledal. In seveda zdaj sem bila jaz v središču pozornosti, ko je Lenča zagrabila Jamesa na mizo in ga poljubila. Miza ni bila glih fejst stabilna in sta padla na pladenj čokolade, bila sta vsa popackana! heheh so se jima vsi smejali "aaaaa...Jason!!Zaradi tebe sem popackana...ti si me zvlekel na mizo in me na silo poljubil!!ahh" "Ej Lenča! Sama si ga zvabila na mizo in ti si pretežka zanjo hahahaha" sem rekla "Nika!!!Sovražim te!!" "in jaz tebe bolj!" sva se kregali................................

NI GLIH DOLGO KER NIMAM TOLKO ZAMISLI...............................NEXT?
26. februar 2012
u74926
u74926
Nexti..!
26. februar 2012
u45227
u45227
nextt
26. februar 2012
u73990
u73990
sva se kregali. Nato se je vrnila čez 5 min, stopila na mizo in rekla "hmhm.......jutri zvečer se bo razvijala zabava, zvečer pri meni doma. Trajala bo celo noč do dveh zjutraj, vabljeni ste vsi..............torej..kdo pride?" "jaz jaz ...jaz valda...zmenjeno..ok ...pridem!" so se drli. "nika??a bomo šle?" "definitivno!" sem rekla in že načrtovala zloben načrt. "hahahaha" smo se smejale.
PRED ZABAVO:
"Ninč! Imaš barvo za lase?" "em ja imam lenča ampak pazi..ta barva ne gre ravno dol" "okej in tisha...imaš super lepilo??" "em ja lenča imam ampak.......to lepilo je novo in.." "ššš..tiho! pojdimo dol"
NA ZABAVI:
"dj! zavrti glasbo in naj se zabava začne!" "okej lenča! tukaj je nov singel ki ga je napisal James Leslie!"

vrata so se odprle..me tri smo stopile in usi so govorili "waaw Nika!!kako si lepa popoune ste waaw!" In glasba se je zaustavila..."hej dj zavrti glasbo..za nas pa res ne rabite ugasniti glasbe hahaha.zaplešimo!" med plesom je do nas stopil moj Eric. "waaw niki prelepa si!" "hh..tenx" in poljubil me je. "bi zaplesala?" "seveda.hh..whoo hoo! hahaha" in plesali smo kot nori. Eric je videl Lenčo in ona mu je pomežiknila..."em...nika jaz grem po malo punča okej" "seveda tu te počakam" in je šel k njej..z Lenčo sta šla po stopnicah v njeno sobo.................

SE NADALJUJE................................NEXTAM??
26. februar 2012
u74926
u74926
Nexti,pa dej kako sliko
26. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg