Forum
hei hei!♥
zgodbic je že nešteto na formu, ampak tudi jaz sem se ponovno odločila napisati svojo. Upam da bo uspešna. Ta zgodba ne bo fanfic, ker jih je na temah že preveč. To bo navadna zgodba, ki bo vsebovala tako romantiko kot fantazijo, pustolovske dogodke, mogoče bo notri tudi kakšen kriminal. Bomo videli. Podrobne vsebine vam ne bom izdala, ker po tem ne bo zanimivo. Upam da boste brali in da vam bo všeč. Edino kar vas prosim je da ne oglašujete! Hvala! Če bi kdo rad oglaševal naj mi link pošlje na ZS in ga bom potem mogoče jaz objavila, vi pa prosim da ne oglašujete. Hwala!♥ no prvi del bom napisala, ko dobim 3 nexte!♥
23. februar 2014
next
23. februar 2014
še 2!<3
23. februar 2014
next
23. februar 2014
u154933
u154933
next
23. februar 2014
u142722
u142722
next
23. februar 2014
next
23. februar 2014
Okej hwala za nexte! Tukaj je moj prvi del!<3 i hope you like it!<3
»neee, pusti me« se je zaslišalo iz moškega stranišča naše šole. Ja na naši šoli se veliko dogaja, tako raznih dejavnosti kot mučenja manjših oz. manj močnih od tebe. Tako so tudi zdaj verjetno kakega fanta iz prvega letnika mučili fantje iz 3 ali 4 letnika. Niti en odmor ne mine, ne da bi se spravili na koga. Ravnatelj pa nikoli nič ne naredi.
Jaz sem Lucy Anderson. Hodim v 3 letnik gimnazije, in na šoli še zdaleč nisem priljubljena. Že iz osnovne šole imam same odlične ocene, in nase sem ponosna, briga me če me pokličejo “piflarka“ saj se zavedam, da bodo na koncu oni imeli težave.

Jaz:

Naj vam razložim, kako na naši šoli spadamo v skupine. V prvo skupino, po njihovem najboljšo spadajo uspešni športniki in navijačice. Če nisi kaj od tega, lahko pozabiš na to skupino. Potem druga skupina je skupina v katero spadajo razni učenci, ki “delajo“ v šolskem časopisu. Nato je tukaj tretja skupina, v to spadam jaz, v tej smo “piflarji“ in tisti, ki imajo dobre ocene ampak ne samih odličnih. In na koncu v 4 skupini so “luzerji“, ki se niti potrudijo ne za ocene, in take osebe po navadi vsi mučijo na straniščih. Ampak ni vedno tako, skoraj vedno se tudi spravijo na tiste, ki so manj mogočni in, ki se jih takoj da podreti.

Danes je petek, in sedaj poteka zadnja ura danes. Potem pa končno počitnice. Sicer le 1 teden, vendar boljše to kot šola. Zdajle imamo razredno uro, in pri tej uri nas ima naš razrednik gospod Jones. On je eden najboljših učiteljev na šoli, poleg dela razrednika, uči biologijo in kemijo. On je vedno pošten, sicer strog ampak se zna tudi pozabavati. V bistvu to uro nismo delali nič, zaželel nam je srečne počitnice in nato nas spustil od ure kar 30 minut pred koncem. Odšla sem na kosilo, nato pa do svoje omarice, da sem vanjo zložila ne pomembne stvari. Nato pa sem se odpravila na avtobusno postajo. Avtobus je kmalu prišel in usedla sem se na stol, saj je bilo pol avtobusa praznega. Vzela sem telefon in si v ušesa dala slušalke.

Nekako poslušam vse zvrsti glasbe, razen metalne glasbe. Drugače pa tudi poslušam vse izvajalce. Ampak tudi jaz imam dva najljubša izvajalca. Eden je skupina One Direction, druga pa je Selena Gomez. Približno pol ure sem se vozila, nato pa sem izstopila, ter še nekaj minut hodila, nato pa sem prišla domov.
Moja družina ni bogata, ampak nismo revni. Živim v hiši, imam svojo sobo in družino, ki me ima rada.

Hiša:

V tej naši hiši živimo jaz, oče, bratec Zack in mačeha Lucia. Moja rodna mama je umrla zaradi raka, ko sem imela 4 leta. Oče pa se je čez 2 leti znova poročil z Lucio. Oče se je od takrat zelo spremenil, saj Lucia vedno vpliva nanj. Sovraži me, in s tem mi vedno greni življenje. Vedno ko je z očetom ne morem ugovarjati, kot da bi mi uročila očeta. Tako da, ko sem doma sem vedno zaprta v svoji sobi in počnem svoje stvari. Saj nimam nobene volje, da bi bila kjer koli drugje v hiši.
*********************************************************************************
kako se vam zdi?
next?
23. februar 2014
next + ful dobr
23. februar 2014
u165624
u165624
Supeeeeer je+neeeeeext
23. februar 2014
u142722
u142722
nneeeeexxxxxttttt+ zakon je
23. februar 2014
hwalaaaa<333
23. februar 2014
fuuul je dobr + neext
23. februar 2014
u163755
u163755
next
24. februar 2014
še 2 pa nadaljujem<3
oglašujte zgodbico prosim<3
25. februar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3333
1. Ful ful ful ful ful dobro<33333
2. Next? Še vprašaš. SEVEDA!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT<3333333333
25. februar 2014
hwalaa<33
še 1 next!<3
25. februar 2014
u166324
u166324
nextttttttttttt
25. februar 2014
u166004
u166004
Next
25. februar 2014
aww hwala. nextam jutr vrjetno<3 odvisno kok bom mela časa, kr morm nrdit en govorni nastop<3
25. februar 2014
u110484
u110484
next
26. februar 2014
Next!!
27. februar 2014
next
27. februar 2014
Hwala za use nexte!<3
Odšla sem v svojo sobo, ter začela delati domačo nalogo. Čez približno pol ure sem jo končala. Nekaj časa sem bila na računalniku nato pa je zazvonil hišni zvonec. Odšla sem odpreti in tam videla Lucio, ki se prisiljeno smehlja. Vedela sem, da bom ponovno morala nekaj narediti, da bo zadovoljna. Začela je:
L- Lucy pojdi
*niti stavka ni končala, ker sem jo prekinila*
j- ne morem, ker se ravno odpravljam ven.
L- nikamor ne greš!
j- o ja?! Kar glej me!
L- če odideš, spakiraj in se ne vračaj!
Nekaj časa sva gledali druga drugo, nato pa je prišel oči in rekel, kaj delava na mrazu. Še preden je Lucia rekla, sem uletela in rekla, če grem lahko malo ven. Privolil je in rekel, da naj se vrnem do 9 ih. Pogledala sem Lucio, ki je srepo gledala proti meni, rekla pa ni ničesar. Odšla sem nazaj v svojo sobo ter vzela torbico. Odšla sem v bližnji gozd, malo na sprehod. Odšla sem ter hodila kar nekaj časa, saj sem odšla kar daleč. Ura je bila šele 6. Dovolj časa imam. Še kar nekaj časa sem hodila, nato pa sem prišla na mesto, kamor sem že v otroštvu hodila. To je bil moj skrivni kotiček. Nikoli ga nikomur nisem pokazala.
Prostorček:

Izredno je skrit, saj je čisto noter med drevesi. Ne vem kdo jo je naredil, ampak kar pogosto zahajam sem in nikoli ni bilo nikogar. Usedla sem se noter v “hiško“ ter začela poslušati glasbo.
oprostite, ker je next malo krajši ampak res nimam časa. preveč stvari pač......nextala bom ko bom lahko.

kako se vam zdi?
next?

9 nextou za nadaljevanje<3
27. februar 2014
next
27. februar 2014
Neeeext<3
Super je*.*
01. marec 2014
hwala=)
še 7!
01. marec 2014