Forum
u119034
u119034
Heeei*
No kot je že naslou teme ja, bom govorila o mojm resničnem žiuljenju. sicer ni nč kej posebnega sam bom pisala to kot nek dnevnik. upm d boste radi brali in izvedli kej nouga od mene!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
No začela bom pisat od 6.klasa dalje. sdej sm 8. razred in mam krnekej reč za powedat:
use se je začelo na začetku 6.r. spoznal smo nove sosšolce. js in moja bff megi sva se usedle u zadnjo klop. učiteljca se nam je predstavla, čeprau so nam starejši že usi pripowedovali o njej-bla je nainainai strožja na šoli. predstavli smo se med sabo. pristali sva u 6.b. kot sm prej pozabla powedat. torej usak je powedal nekej o sebi. prvi teden smo si bli še nowi in si nismo zaupali. sicer swa js in megi iz 6.a poznali še tejo in kajo, u 6.c pa laro. čez nekej cajta smo že klepetali med seboj po šoli. nowe učenece smo tud že bolj spoznal. js sm se boljrazumela z majo-zelo priljubljena oseba na tej šoli. mislila sem da bowa zelo dobri prijatelci ampak kmalu se izkaže da je šlo le za....
________________________________________________________________________________________________
NEXT.?
10. januar 2013
u119120
u119120
Neeeeeeext! Mene ful zanima!
10. januar 2013
u119034
u119034
se usaj 2 nexta < 33
10. januar 2013
u119034
u119034
------------------------------------------KONC TEME---------------------------------------------------------
11. januar 2013
u119120
u119120
miska zakaai n0?!! plis nexti zame cene prid usai weckrat na skayp. mwaa
12. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg