Forum
↠ helou folk js sm Zarja!!
↠ če ste prebral naslou te zgodbe veste o cem bo sla tkoda..
↠ če te beseda posilstvo dela neudobno alpa kej klikni z te zgodbe, hvala c:
↠ Vem da velik casa ze nism bla na igrah ampak mensezdi, da ce boste bral to zgodbo jo bom kr pisala redno.
↠ Zgodba je izmisljena!!!!!!!!!

↠ Zgodbo bom ze kr mal zacela, pol bom pa nadaljevala ce vam bo usec

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Bil je 1. avgust 2009 in Mia je imela prvi dan v srednji šoli. Veselila se je tega dne že zelo dolgo časa, in končno je napočil. Ko je prišla v razred se je usedla zraven punce Natalie takoj sta se ujeli in že sta šle po peti uri na kosilo skupaj.

- Natalia: Kako se ti zdi šola, meni je kar super.
- Mia: Mislim rečejo če na prvi dan dobiš prijatelja bo leto šlo kar dobro.

Zasmejali sta se in pojedli kosilo. Natalia je imela konec pouka in odšla domov. Mia pa je imela še dve uri. Ko je hodila po hodniku je zagledala fanta bil je visok, kot da bi igral košarko imel je črne skodrane lase in tmno kožo. Ko sta hodila mimo en drugega sta se gledala naravnost v oči. Ko je imela Mia konec pouka je odšla na avtobus in domov. Doma je ležala na postelji in gledala slike na Instagramu ni pa mogla nehati misliti na fanta, ki ga je srečala danes...

↠ To je bil samo začetek zgodbe in če vaz zanima kaj se bo zgodilo naprej napište next.
↠ Če bo kdo hejtu alpa oglašvou na moji temi prosm ne deli tega haha tenksss..
↠ Adijooo se vidmo kmall..
16. marec 2018
Next
16. marec 2018
Morem ti povedat, da si super začela in vem, da je to šele začetek ampak naslednjič piši daljše nexte in naj bo čim bolj napeto
16. marec 2018
o hvala.. sej bom delala dalse sam zacetka nism hotla tok dougega narest
16. marec 2018
Vredu eno bralko že maš hah
16. marec 2018
neextttt
17. marec 2018
Next + dalši Next-i in bolj opisuj dogodke, drugače pa super
17. marec 2018
Potter
Potter
Next
sliši se zanimivo (:
17. marec 2018
guurl nekstt <3
17. marec 2018
❛ blackie ❜
❛ blackie ❜
Next
dober začetek (:
17. marec 2018
↠ Hvala za nexte upam da bo več bralcev hmalu.
Naslednje jutro je ustala si uredila lase makeup in se oblekla v jeans hlače in belo crop top majico. Pojedla je zajtrk in odšla na avtobus... Ko je prišla do šole je je tam ze cakala Natalia in skupaj sta odsle v razred. Natalia je ponavljala razred zato je ljudi na soli bolse poznala. Po pouku med kosilom:
-Natalia: Aves da bo zabava pr Aleksu!!
-Mia: In kdo je to ahahah?
-Natalia: En hud tip iz drugega letnika, a bi prsla dans ob 9h je?
-Mia: Ja lahko ce me prides iskat. (Natalia je imela ze vozniski izpit)
Ko sta pojedli sta si izmenjali telefonske st. In odsle domov. Doma je Mia naredila nalogo in kasneje jo je poklicala Natalia..

-Natalia: Kaj bos mela oblecen? Hocem da sva najbol hude na zabavi!!
-Mia: Pa sej nimam nc za oblect.
-Natalia: No pol pa prid v btc cez pou ure dobive se pri koloseju!

Prekinila je in Mia se je odpavila na avtobus na poti v Btc. Nakupovali sta 3 ure in koncno nasli outfit k jima je ugajal. Odšle sta domov in se preduredili. Natalia je Mio prišla iskat ob 8.30.. Zabava je bila nora Mia je spoznala še dve punci in čez par mesecev so že bile najbolše prijateljice, zaupale so si vse in imela jih je res rada.

Mia je začela kadit travo, kot skoraj vsak učenec, ki pride v srednjo šolo. Hodila je vn ob 1zjutraj in prihaja domov ob 4 popoudan. Ko so njene prijateljice Natalia, Alina, Lia in Ella to opazile so se odločile da jo bodo vzele v roke. Odločile so se da bodo vse prespale pri Natalii in kasneje povabile fante.

-Natalia: a je kera lačna kr js sm full.
- Alina: sej lahko še naročiš pico ob tej uri?
- Mia: mensezdi da lahko hahaha.

Naročile so pico in takoj po končanem klicu je zazvonil zvonec na vratih prišli so fantje dva sta bila iz prvega letnika in trije iz drugega. Pogovarjali so se in zabavali in seveda pili, nato pa od kar naenkrat zaklicala " A se gremo resnica ali izziv?? " Alina je zavila z očmi in rekla " Pa sej nismo več v sedmem razredu Natalia. " Ostali so se strinjali in čez nekaj trenutkov so že vsi sedeli na tleh in vrteli steklenico praznega piva. Mia je opazila da jo je gledal tip, ki ga ni poznala, ker se niso predstavili, Mia mu je vrnila pogled in strmela sta se par trenutkov dokler steklenica ni pokazala na njo in Natalio. Natalia je opazila kako sta se gledala in takoj dala Mii izziv, da gresta z tipom, ki Mia še vedno ni vedela imena v omaro skupaj za pet minut. (torej ta stvar z omaro če kdo neve je da pač gresta skupiv omaro za 5 min, in lahko delata kar hočeta, in nesmeta drug grugemo reči ne). Mia je zavila z očmi in ustalaže sta se podajala v omaro in jo zaprla za sabo.

-Tip: Jst sm Kevin.
-Mia: Mia.
-Kevin: A si prvi al drugi letnik?
-Mia: Prvi, pa zakaj te to sploh zanima.
-Kevin: Nevem rd bi te spoznou, kr mi zgledaš zanimiva oseba.

Kevin se približa Mii jo prime za ramena in se približa njenemu lepemu obrazu.

↠ Oprostite ker je mešana pisava (govorna, slovnična) ampak se mi res neda pisat slovnično.
↠ vem da je tale Next mal zmeden ampak sej bo pršla zgodba na noge.
↠ Upam, da vam je ušeč če bi hotl da kej dodam kr napište.
↠ Bo več slik v naslednjem nextu (nenajdm pravih)
↠ Adijooo <333
17. marec 2018
Next
17. marec 2018
Next
17. marec 2018
Next
18. marec 2018
Potter
Potter
nextt
18. marec 2018
Svete Pomaranče
Svete Pomaranče
Next
18. marec 2018
↠ Sam neki bi povedala mal bom spremenila zgodbo in jo zacela pisat o prvi osebi.

Mislila sem da bo konec in da me bo poljubil, ko se je približeval mojemu obrazu je zavil na levo stran proti mojemu ušesu in mi zašepetal: " Nisem tak kot si misliš. " Tresla sem se od strahu kaj bo naredil naprej ampak sem imela trden in resen obraz rekla sem mu " Kaj pa to pomeni? " Pogledal me je in se zasmejal z velikim nasmehom mi je rekel: " Ne boj se mala, punce mi niso všeč v taki smeri. Rd bi da sva frenda! ". Oddahnila sem si, ker res nisem bila v volji teh seksualnih stvari... " Aja mislila sem, da me boš... " Prevladala je tišina in čez čas sva se obadva zasmejala, ker je videl moj obraz kako plava v uprašanjih, mi je rekel, da ga lahko uprašam, kar želim.

- Mia: A kdo ve da si...?
- Kevin: Skoraj vsi haha.
- Mia: Pa si že imel izkušnje z fantom?
- Kvein: Ja velikokrat.

Ker nisem hotla biti usiljiva sem utihnila in že sva z Kevinom zaslišala kako kličejo najina imena. Ko smo končali z igro je Natalia končno predstavila ostale fante. Torej Kevin, Ali in Patrik ostaledva pa sta že odšla domov. Vsi smo se družili skupaj, dokler ni zazvonil zvonec na vratih vstala sem in rekla: " Grem jazz!! " Patrik pa je takoj za mano vstal in rekel, da gre z mano, nasmejala sem se mu in skupaj sva odšla do vrat in tam naju je že čakal 'pizza man' z dvema picama. Plačala sva in vzela pice po vsak eno. Ko sem hodila po stopnicah mi je spodrsnilo in pica je padla po tleh, ker sem bila že malo pijana sem se začela smejati in tako se je začel tudi Patrik. Patrik mi je zašepetal v uho: " Nobenemu ni treba vedet da je bila pica na tleh. " Gledala sva se in najine ustnice sta se približale in takoj zašle v poljub, odrinila sem ga stran in rekla: " Greva raje nest pice gor. " Vso noč me je gledal kot da bi imela miljon evrov naleplenjih name. Mislim poljub mi ni bil nič posebnega, ker vem da obadva nisva bila pri sebi ampak, nevem zakaj me zdaj tok gleda... Ko smo pojedli pico smo se me puce podale v kopalnico, da se bomo zrihtale za spanje. Fante pa smo pustile v sobi...

↠ Medtem v sobi:

- Kevin : Kakšna se vam zdi Mia meni je, kar kul.
- Patrik: Teb so use cure kul.
- Ali: Mislm ful je huda pa še mejhna je kar je bonus.
- Patrik: Ja kr misl si moja je.
- Ali: Ahahaha pijan si Patrik.
- Kevin: Okej fanta gremo si spalne vreče zrihtat.

↠ Medtem v kopalnici:

- Natalia: Nooo Mia kakšni se ti zdijo fantjee???
- Mia: Kevin je ful uredu drugedva pa ne poznam se tok.
- Natalia: Kajpa Patrik on se zdi ureduu ane?
- Mia: Natalia ne deli tega, poznam te sam spust nc nebo ker ni moj tip cloveka.
- Alina: Kevinn 'hicup' je huuuuuddd hehehehe!!
- Ella: Alina pijana si ahaahha!!
- Mia, Natalia, Ella, Lia: AAHAHAHAHAHA!!!

Ko smo končale smo odšle nazaj v sobo spo se vsi skupaj odpravili spat. 4h zjutraj: bzzzzz, bzzzzz... Zazvonil mi je telefon, pomancala sem si oči in groza!!! Klicala me je mami, sama sebi sem si potiho rekla (ker so vsi že spali): " Shit pozabla sem ji povedat kje sem." Vstala sem in odšla v temi v dnevno sobo in se oglasila, slišala sem samo kričanje skozi telefon " Miaaa kje sii jeb*m ti materr!! " zavila sem z očmi, ker se res nezna normalno pogovarjati brez kletvic " Mami pozabla sem ti povedat prespala bom pri Natalii. " Mami se mije zakričala v telefon naj takoj pridem domov. Ko sem se obrnila je pred mano stala visoke postava in me gledala....

↠ Kaj mislite, da se bo zgodilo naprej?
↠ Nextam?
↠ Upam, da vam je ušeč da zdej tko pišem kr prej sm mela ful probleme pisat v tretji osebi...
18. marec 2018
Next
18. marec 2018
Next
18. marec 2018
Potter
Potter
Next
18. marec 2018
Next! Ful fajn
18. marec 2018
~Golden throne~
~Golden throne~
Next
18. marec 2018
DarkNight
DarkNight
Next
19. marec 2018
se par nextou. Mogoce objavm dans alpa jutr
19. marec 2018
Next
19. marec 2018
Next !!!
19. marec 2018
↠ Celo uspel mi je se dans da nextam.

Velika močna postava, ki se mi je približala je bil Kevin.. Cel zaspan je vprašal: "Mia kaj pa ti tuki? " pogledala sem ga z svojimi puppy eyes in rekla " Amm mami me je klicala in je rekla, da morm takoj domov, pa sm misnla ker si glih ti pokonci če bi me lahko pelu do doma? " zavil je z očmi in se napotil po stopnicah navzgor: "Sam preoblect se grem". Usedla sem se na kauc in pocakala, ko je prisel do kauca sem ustala, in podala sva se do njegovega auta. Ko me je pripeljal tri ulice stran (ni mogel peljati naprej, ker je bila moja hisa nabita z ulicami bloki in hisami) poslovila sva se in hodila sem po temni ulici, ki so jo osvetljavale samo 3 luči nenadoma pa sem zaslišala glasove, pogledala sem naokoli in prihajali so iz tmne ulice, ki ni imela nič luči. Približala sem se in videla tipa zelo znanega bil je visok tmne polti in imel je kratke crne lase, v rokah je imel knjigo in zraven je bil nek stareji moski. Ko sem v knjigo bol strmk pogledala sem videla da je imela žepke na vsaki stranici in v vsakem žepku tablete, razne od modrih do belih. Tip me je videl in jaz sem se tako ustrasila da se zacela samo teci, nisem vedela kam ampak nisem se ustavila dokler se nisem zaletela v njega. Pogledala sem ga navzgor naravnost v oči..

- Tip: Kaj si vidla?
- Mia: Nic prisezem.
- Tip: Vidu sem tvoj obraz neki si vidla povej! ( je skoraj zakrical)
- Mia: Vidla sem knjigo z drogami. (Glas se mije tako tresel od strahu)
- Tip: Ce poves komu nebo dobr tamala.
- Mia: Kaksna tamala dej pomir se komu pa bi povedala..

Prijel me je za boke in me porinil ob steno priblizal se je mojemu obrazu in rekel: " Ce nebos ubogala nebo dobro. "
Gledala sva par minut in tisina je ze postaja bolj neudobrna. Cisto potiho sem uprasala ce lahko grem.

- Tip: Aja kaj pa ti sploh delas uzuni ob teh uri?
- Mia: Ker bom pa teb ful povedala.
(Pogledal me je z smrtonosnim pogledom, ki je bil zdraven tudi zelo privlačen, ker pa sem bila jaz seveda zelo naivna sem se takoj zacela pogovarjat z njim, kot da bi ga poznala)
- Mia: Od ene prjatlce grem.
- Tip: Ob tej uri?
- Mia: Amm ja nisem se dobr pocutla (laž)
- Tip: Kje pa zivis, lahko te pospremim?
- Mia: Tam za tem vogalom in naprej.

Potegnil me je za roko in ze sva hodila k mojemu domu, medtem pa sem ga nenehno gledala v njegov prelep obraz, ko je to opazil sem takoj pogledala stran. Prevladovala je tišina dokler nisem rekla, da živim tukaj. Rekel je, da se vidiva v ponedeljek. Ko pa sem vstopila v hišo me je na kuhinjskem stolu že čakala mami (mamita) tako jo kličem. Pogledala me je in ze se je zacela dret. Ker tega nisem mogla prenest sem se podala sobo vrgla na posteljo in v trenutku zaspala, ampak to ni trajalo dolgo, zbudil me je telefon z Instagramovim zvonom, da mi je nekdo pisal. Imena sicer nisem prepoznala ampak obraz pa sem. Ime mu je bilo Anes.

↠ A so dost dougi nexti?
20. marec 2018
Next!!! mhm za mene so dost dolgi
20. marec 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg