Forum
Ime mi je Maya Rainbow Clark In bom pripovedovala o mojem kot jaz rečem ''Mavričnem'' življenju, ker sem jaz glihkar zvedla da bom kmalu dobila neko moč no vsaj tako mi je moja pra babica rekla ker jo je ona tudi dubila pri 15. letih in me zanima kaj bo ... to boste slišali v naslednjem ''prvem'' delu
P.S: imena so izmišljena

To sem jaz:

Moja naj prijateljica:
Ime ji je Kelly Davis

Moja družina:

27. november 2011
in če še gdo hoče sodelovati v zgodbici naj da svoje izmišljeno ime starost in sliko
27. november 2011
Prvi dan šole ''jej'' itak da ne uglaunm js sm pač u šoli zs mizo in nevem kaj naj naredim za matematiko ker nisem znala zatosem premišljevala o tej moči ko se kar naenkrat učitl zadere: Mayaaaaaaaaa...jaz se zbudim in ga pogledam rečem prosim in odgovori pojdi k ravnatelju in to že prvi dan jaz rečem uredu.Namesto da sem šla k ravnatelju sem šls kar domov in kar do pra babice da mi več pove o tej moči.Rekla mi je da ta moč vsebuje veliko energije in mi pokaže kaj naredi dotaknila se je knjige in postala je mavrična ja samo debelo pogledam in rečem kako to....in jaz bom to delala sem jo vprašala ona je rekla seveda in ko boš ti imela otroke bo tvoja hči/sin imel tudi to moč . Ko sem prišla domov sem bila tako šokirana da nemorem verjeti...mislila sem si da sem nora ampak bomp še videli kako bo jutri...........................Drugi dan šole in na poti v šolo sem šla še k pra babici in jo vprašala kakšni so znaki da to dobiš , ona odgovori najprej dobiš vročino potem se ti začne vrteti in naslednji dan jo že imaš potem pa odgovorim o to pa morem povedati Kelly ko bo vesela zamee ampak pra babica je rekla takoj ne nobenmu nesmeš povedati. Jaz sem bila tako nervozna v šoli zaradi tega in sem dobila vročino potem vrtenje šla sem domov in šla samo spat.
27. november 2011
3 nexte rabim da nadaljujem
27. november 2011
u62735
u62735
next
next
next
ful mije všeč
pa a sem lahko v zgodbi?
lola rose

27. november 2011
zanimiv
Next
27. november 2011
a pa če sm lhk v zgodbici ?
kensi olsen

27. november 2011
Jst tut
Ariana grende

27. november 2011
next ful dobr

Pa če sm lahk js tud u zgodbi:
Sarah Banks:

27. november 2011
next!!!!! nujno!!!
27. november 2011
Ko sem se zbudila naslednji dan sem prijela za moje obleke in puf mavričn nisem vedla kako se to ustavi zato sem hitro pozajtrkovala in odšla k pra babici in jo vprašala kako se to ustavi zato je rekla da moram reči samo lala de rosa i rainbow in potem neha za nekaj ur. Ko sem prišla v šolo sem dobila še par novih naj prijateljic imena pa so : Sarah Banks, Ariana Grende, Kensi Olsen,Lola Rose.Zelo so prijazne zato bom vprašala mojo pra babico če jim lahko povem mojo novo skrivnost, ko sem rišla domov se mi je moč spet aktivirala ampak jaz tega nisem vedela in, ker je bila Sarah glih pri meni sem rekla, da grem iskat nekaj za pogrickat. Ko sem prišla nazaj v sobo je Sarah videla, da je vse mavrično ampak takrat je mislila, da imamo take barve kozarce jaz pa tudi še nisem dojela. Ko sem prijela moj telefon se je obarval in Sarah je vidla pogledala je debelo in samo naglas rekla KAJ ZA.........! Samo začela sem govoriti lala de rosa i rainbow...

27. november 2011
pa nobenga več za v zgodbico nesprejemam
27. november 2011
next?
27. november 2011
neext
27. november 2011
...........next .........zlo dobr.nujno NEXT
27. november 2011
next!
28. november 2011
next nujno!!
28. november 2011
next
28. november 2011
Nisem ji znala povedati.......Zato sem ji povedala use in je bila tako šokirana da ni mogla verjet ampak sem ji rekla da nesme nobenmu povedati za to. Samo pokimala je in začela veselo kričati in rekla poj ko se ti bo spet aktivirala ta moč mi boš lahko eno mojo grdo rjavo majco spremenila v mavrično in še polhno drugih reči o komaj čakam in začela naštevati.......Ko sem to babici povedala jo je skoraj kap in rekla ali veš v koliko težav te to lahko spravi ona lahko vse to zblebeta in jaz odgovorim saj bo veredu ona je zvesta prijateljica ona nebo nič povedala. Ampak sem se motila ko sem prišla v šolo so me vsi začeli spraševati če je to res in sem odgovorila da ni in odšla.Ko sem prišla domov sem poklicala Saro in jo nadrla toda ona je odgovorila da nič povedala ker je dones v šoli sploh ni bilo......Kaj pa zdaj ali je kdo kaj videl slišal .......joj......kaj naj naredim babici nemorem povedati ker je rekla če se kaj takega ponovi se bom morala preseliti v Španijo v Madrid in tam živeti svoje življenje.....joj......Amak nisem obupala.
28. november 2011

Slike so malo gnile naslednjič boljše )
28. november 2011
next
28. november 2011
Neeeeext fuul dobr
28. november 2011
u62735
u62735
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. november 2011
next
28. november 2011
next!!!!!!!!!!!!
28. november 2011
u62735
u62735
neeeexttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. november 2011
Ko sem sklenila načrt z Saro sem si mislila kdo bi lahko to storil........GDO!......nemorem verjet da se mi je to zgodilo in šla do babice ko sem ji povedala za to je rekla da naj se drugič bolj pazim drugače se bomo res preselili...........Ko sem prišla dpmov sem to povedala mamic in je bila tako veselo kot nevem kaj zato ker je ona tudi to imela zato mi je povedala kaj naj storim.................................Ko sem slišala ta načrt mi je bil še bolj brihten kot najin s Saro..............Ko je bil drugi dan sem morala zanalašč pustiti mojo moč aktiiviranoker to je bil del načrto........Prišla sem do babice in jo nato zamotila da sem ji vzela dnevnik o različnih magijah ko sem začela brati nisem mogla nehati kar naenkrat puf moči ni bilo več ko se le spomnem ko mi je babi rekla ko sem bila stara 6. let.....................Rekla je da če bom kdaj ko bom velika odprla to knjigo mi bodo moči izginile vendar jaz sem bila neumna in rekla Kaj se lažeš!Samo vzdihnila je in odšla............................Mislite da mi je izginila moč.........................................................................................................

29. november 2011
nee ne sme se to zgodit....zihr lahko nekak dobiš nazaj moči praši babi
Pa neext čim prej da vem kaj se bo zgodl
29. november 2011
u62735
u62735
Se strinjam z SeLeNa.MaJa

nexttt!!!
29. november 2011
next
30. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani