Forum
Torej, kot sem obljubila mojim zvestim bralcem, bom napisala 2. del zgodbe Ona/Her (Her power)
http://www.igre123.com/forum/tema/ona-her/13782/1

Torej;
V prejšnjem delu, je Melanie (Mell) spoznavala samo sebe in svoje moči. Odkrila je, da je polvampir - v sebi zadržuje nekaj temnega in zlobnega, ki ob najmanjši šibkosti, privre na plan.
Skozi sanje je spoznala svojo boginjo - Katharino/Jenyx/Nebula/Gaya. Ko je vampirki v Mell uspelo prevzeti oblast za tolikšen čas, da je nekoga ubila, jo je Katharina poslala na pot v Rusijo, kjer naj bi se srečala z njeno sestro dvojčico (po duši) Avery.
Pot v Rusijo jo pelje mimo dveh zelo zanimivih moških - Nathan (Nate) - ponarejevalec dokumentov, in George - pravi in še zadnji vampir na Zemlji.
Mell je polna razdvojenih čustev. Na srečo ji oporo daje njen leto mlajši brat Dan in prave prijateljice, Jill, Nelly in Neva, skozi zgodbo pa se, poleg s svojo razdvojeno osebnostjo, spopada tudi z nerazumljivimi čustvi do svojega starega prijatelja in sošolca Marka.
Med tem, ko njena povezanost z Markom iz dneva v dan narašča, pa se je prijateljstvo z Jill začelo nevarno krhati.
-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-
Zgodbo posebej posvečam dvema prijateljicama, ki sta si vzeli čas pri že prejšnjemu delu in verjamem, da bo tudi pri tej enako. Me spodbujata in stojita ob strani.
Ena prijateljica je moja dobra prijateljica tudi mimo interneta - LIA ♥
Drugo pa na žalost poznam le preko računalnika, vendar bi jo zares rada spoznala tudi v živo! - ŠPELA (sMReKa < 3) ♥
Seveda pa je posvečena tudi mojim zvestim bralkam (nika.nikica, Panda2000, Nessy, vampire-niki, evica, ...)
RVMF ♥♥♥
20. februar 2012
Jill
20. februar 2012
1. POGLAVJE
Stala sem na letališču in napeto opazovala ekran s poleti. New Jersey – Moskva se je skoraj prehitro približeval. Prihod je bil napovedan čez petnajst minut. Najbrž so ravnokar pristali, sem pomislila.
Avery je pristopila k meni in me spodbudno stisnila za roko. „Vse bo še vredu,“ mi je šepnila.
Hvaležno sem jo pogledala in se sesedla na, črno oblazinjen, stol v čakalnici. Vedela sem, kaj ji bom povedala. Resnico. Nič več in nič manj. Samo to kar bo vprašala.
Upala sem, da ne bo kriče zbežala od mene, ko bo izvedela kaj sem. Lahko sem slišala vse mogoče žaljivke, ki bi mi jih lahko izrekla, pa čeprav sem vedela, da ni takšna.
Pogledala sem skozi okno in zagledala veliko belo letalo. Videla sem, kako so delavci pritrjevali prehod med letalom in letališčem. Vsak trenutek bo izstopila.
Ozrla sem se in z očmi poiskala Avery in Georga, ki sta se tiho pogovarjala v kotu. Kot, da bi jima s tem dala znak sta se ozrla in pristopila k meni. Še trenutek smo počakali in že so se ljudje vsuli skozi vrata, ter srečno teklo k družini, prijateljem, znancem.
Dokaj hitro sem opazila Jillino družino. Oče strog poslovnež, mama prijazna in ljubeča, ter Jill, ki je bila na las podobna svoji mami. Pomahala sem jim, da so nas tudi oni opazili.
„Melanie, lepo te je spet videti,“ me je prijazno pozdravila gospe Howell, ter si me podrobneje ogledala. „Nekaj sprememb vidim na tebi, odkar sva se zadnjič srečali.“
„Tako je,“ sem ji veselo pokimala.
„Vi ste najbrž Melaniina teta.“ Gospod Howell je podal roko nekoliko starejši različici Avery.
„Avery,“ mu je pokimala. „To pa je moj fant George.“ George se je skremženo nasmehnil in sprejel ponujeno roko.
„Alexander,“ se je predstavil Jillinin oče.
.
.
.
20. februar 2012
NEXT NUJNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. februar 2012
aaaaaaaaaaaaaaaaaa next!!!!
20. februar 2012
Nika-uporabljaš moj bojni krik!!!
20. februar 2012
hahhahah awwwwwwwwwwwwww next* better?
20. februar 2012
Jaaaaaaa veš aaaaaaaa je moj bojni krik
20. februar 2012
Awwww Neeext ;$$
20. februar 2012
nive awwwwww je pa moj
20. februar 2012
nives*
20. februar 2012
Haha!
20. februar 2012
Trenutno je to najlazje napisat.. Bo pa naslednjic kak 'ohh' al pa,''iiiii', al se bom pa mogoc celo potrudla in dodala koncnico "h" in bo iz tega nastal "awwwh" OK?
20. februar 2012
Naredi svoj bojni krik Haha Nives!
20. februar 2012
ŠikiiiiiiiiPikiiiiiiiiiii
To je moj bojni krik alneki :'''D
NEXT
21. februar 2012
jz ne vrjamem u bojne krike

hvala majaa
in ja, mormo se enkt dobit! nujno!!

pa next sevede..
21. februar 2012
Špela ... pejdi na avdicijo za GMPS2
21. februar 2012
cjooo..če pa niti 1% nism nadarjena...
edina igra u kateri sm igrala je blo u 3. razredu, ke sm u igri škratek prehladek igrala stransko vlogo -----> babica sm bla!!
21. februar 2012
21. februar 2012
u79486
u79486
Next
21. februar 2012
21. februar 2012
Pomojem pa si nadarjena....Sam da ti tega ne veš
21. februar 2012
phjaaa...pa kva še....
21. februar 2012
sam tale Dan je pa kr tko..za ponucat bi se rekl...
21. februar 2012
Ja sigurno si! Vsi tu ste neki pametnjakoviči! Zagotovo si nadarjena verjemi!
Kaj ko bi probala?
21. februar 2012
jz? pametna? mogoče bi bla na luni..sam na zemlji zihr ne.....
hmhmhm..po čem pa predvidevaš, da sm jz 'nadarjena' za igro??
21. februar 2012
aja, pa neki bit nedosegliva na klepetu..ke ti ne morm odpisat!
21. februar 2012
Preberite Nikino zgodbo!!
Vam garantiram da je SUPER ODLIČNA!!!
Ampak POZOR! Mlajšim od 12 let, branje ni dovoljeno
http://www.igre123.com/forum/tema/zasvojena-s-prepovedanim/29601/
21. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg