Forum
JSt bom napisala mojo 1 zgodbico. Se bom potrudla pisat čim bolj knjižno. Da začnem rabim 2 nexta.
17. december 2011
Zjutraj, ko sem zbudim zaslišim sladko piskanje telefona. Na rahlo se nasmehnem saj je to zvonenje za Matičeve sms-e. Pretegnem se nato pa se skobacam do telefona. Pogledam sms in " Awwww kako lepo" si rečem. Namreč voščil mi je za moj rojstni dan in mi napisal da me ljubi.

Vedno se spomne name. Za katerikoli praznik in seveda za moj rojstni dan. Odložim telefon in odidem v kopalnico. ko pridem nazaj v sobo pa zaslišim zvonenje telefona. In bil je Matic. "Heej Miška. Ljubim te in vse najboljše za tvoj rojstni dan. Ajaa 'mam še eno novico zate" je rekel. Rahlo sem se ustrašila, ker je bil dolgo tiho. "danes me nebo na tvojo zabavo. Upam, da me razumeš in veš da te ljubim še enkrat oprosti rad te 'mam. Dijo, uživaj" je rekel in prekinil.
17. december 2011
u68763
u68763
brz zamere sam.... eno uprašanje mam.... zaka fejkaš zgodbo od вℓuє ηιηjα? al se bo še kej spremenil umes?? sam prašam kr sm vidla da ma ona točno tako zgodbo
17. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg