Forum
"Liz utišajjj!!!!!" "O.K.!!" Jp že spet moja tečna sestra Aysha. Aja točno. Pozabila sm se predstavit! Sm Lizzie Worsenstorm in imam 15 let. Sm največja fenica 1D in moja soba je... eh saj si jo lahko predstavljate. Polna plakatov od 1D. Posteljnina 1D, omara 1D in postelja 1D. Mam zelooo tečno sestro, ki pa je fenica od JB- ja!! Na vse pretege ga sovražim. No kakorkoli, stara je 12 let in je precej velika za 7 razred. Js sm 1 letnik, ki ga pravkar končujem. Pa mam 2 bff Jessica in Lanna ki sta iz 2 letnika in vse 3 smo fenice od 1D. Smo na nek način piflarke in največje zgube v razredu. Z nami se družijo samo 5 učencev oz. učenk. In sicer smo 1. in 2. letnik kombiniran in nas je vseh skupi 17. Nas 8 se druži skupaj in ostalih 9. Pa še slikce:

JS:

JESSICA:

LANNA:

AYSHA:

[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=49191330[/img]
MAMI LEANIE:

ATI TOMM:

17. september 2013
Use skupi se je začel ZDEJ: pršla sm domov iz šole in v nabiralniku me je čakalo pismo. Odprla sem ga. "O ŠIT O ŠIT!!!" Hitro sem poklicala Jessico in Lanno da prideta k meni. V trenutku sta bili pri nas doma in zaklenile smo se v sobo. L- Lanna J- Jessica Js- js

L- Pa dobro no Lolipop kaj ti je (tako me pokliče ko je kaj narobe oz. ko je neučakana)
Js- Lanna ne bodi neučakana!
J- zdej pa še mene zanima kaj je??
L in J hkrati : Liz kaj je??!!
Js- amm.... dobila sem pismo iz............... Londona!!!
L- ja pa ja!!! Lažeš!!
J- mhm. u kako vrjamem.
Js- pa nič.

Pokazala sem jima pismo in skoraj sta se onesvestili ko sta prebrali od koga je.

J- ampak to je od od od...
L- ONE DIRECTION!!!!!!!!
JS- VEMMM NO!!
L- ne to je šala
Js- ne Lanna to je real life!!
J- in to v 3D!!!!!!! OD 1D!!!
L- Kaj je pa 2D?
JS pa Jessica: Lanna!!!

Začele smo se obmetavat s pojštri! " HA HA HA" se je oglasila Aysha. "Ka delaš v moji sobi A?" (Kličemo jo A)" Samo preverjam če ste nore ker ste DIRECTIONERKE. Bodite beliberke kt js! Je bol KULL!! " misli si!!" smo zakričale v en glas. Aysha je odšla iz sobe. Še enkrat sem vzela pismo v roke in brala:

draga Lizzie!
slišali smo že zate zato v ponedeljek ob 18 :00 pridi z Jessico in Lanno na vaše igrišče pred šolo. pridemo z belo limuzino.

od 1D!

Tisti dan je bila nedelja in Lanna in Jessica sta spali pri meni.
PONEDELJEK. končno konec pouka. ure so hitro minevale in ura je odbila 17o. Bile smo pri Lanni. njeni starši so zelo zelo bogati in imajo lepo velikooo hišo. začele smo se ličiti in oblačiti. Moja obleka:

Lannina obleka:

Lannini čevlji:

Jessicina obleka:

https://static.igre123.com/images/forum/posts/8/dabd59140b534b912523683b28e4f718.jpg

in odpravile smo se na dogovorjeno mesto. Tam ni bilo nikogar le en listek ki smo ga vzele in prebrale:

HAHAHAHAHHA KAKO SMO VAS!!! tisti učenci ki so proti vam!! AHAHAHA!!!!
17. september 2013
"kako smo lahko bile tako naivne?" smo jokale na Lannini postelji. "tudi js se to sprašujem??!!" se je oglasila Jessica.

Js: kako sem naivna.
J in L: mi2 tudi Lollipop!
Js: ampak js sem vse začela!
J: ne jezi se Lizz! Nisi vedela. Tudi js in Lanny bi naredili enako!(Lanno kličemo Lanny)
L: Hej Jess! Imam idejo!
J: kako pa?
Js: Ja kako pa ?
L: postanimo BELIBERKE!
JS IN JESS: NITI PODRAZNO!!!!!!!!!!
L: OK ok ok! Umirita se! Saj se le šalim!! <3 one direction <3

Tisti popoldan smo ležale na Lannini postelji. Lannina soba:

Lannina garderoba:

18. september 2013
Šle smo k Jess ker nam je blo dolgcajt!

Jessina soba:

NJENA SESTRICA TYASHI:

stara je 7 let in kar precej tečna kot Aysha

Jessina mami z Tyashi

Jessicin oče:

Njena mami se je z njenim očetom ločila še preden se je rodil Jaden, in se je poročil z drugo. V bistvu je njena mama mama samohranilka. In v bistvu je sestra od Jadena Smitha!
18. september 2013
Lannina mami in oči (ki sta pravkar odpotovala v Mehiko za 3 mesece) :

Lanna je edinka in ima precejšno srečo.
18. september 2013
Lannina hiša:

Jessicina hiša:

18. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg