Forum
Heey, js sem se odločila da nardim še en blog, za katerga upam da BO dokončan, ker vsi ostali niso hahah xđ
Kot ste opazil, blog ne bo napisan z messi, ker se mi ne da pisat tam sicer pa nima blog čisst nič manjšo vrednost kot uni k pišejo z messi.
Upam, da bo blog bran pa nujno rabim žeeljicee <333
OK, let's get started <33

♡ Moje ime je Evaa, ampak me eni kličejo kar Taja, ker sem obsedena s svojo mucoo *-* <333
♡ RD imam 22.5.2004 <3
♡ Živim nekje v Sloveniji :3
♡ Imam enega fuul tečnega brata -.-* (Tisti ki ste edinčki bodte veseli da ste!)
♡ Obsedena sem z : One Direction , 5SOS , Tajoo <33 , hrano , spanjem , muskoin sestrično hahah xđ
♡ Najraj jem piicooo pa palačinkee *0*
♡ Hočem imet še psaa
♡ V našem kraju me poznajo skoraj vsi ljudje, vedno se nekaj dogaja skratka, v našem kraju ne poznamo dolgčasa, čeprou men včasih je haha xđ
♡ Imam 1 bestiko forever, pa 3 best friende : 1 punca in 2 fanta xđ pač dobr se razumemo in se velik družmo v šoli in po njej, čeprou se bomo zdj vrjetn manj, ker smo bili do zdaj na podružnici, zdaj gremo pa v osnovno in nas bodo pomešal -.-" ampak se bomo vseen družil <33
♡ Igram violino, letos sm končala 4.r.
♡ Rada pojem, čeprou mam glas tak kt umirajoč ptič xđ
♡ Mela sem enga fanta (Ni bla resna zveza xđ), ki se je zdj preseliu na Ptuj -.-" drgač sva zdj best frienda <3
♡ Nialler is just mine! <333
♡ To je to za zdaj :') <3

Ok, upam da vam je všeeč <33
Rabim vsaj 4 nexte + željice <3
ByeBye <3
02. julij 2015
neeeeeeeeeeeext perfect *O*
02. julij 2015
Omg so prff *0*
Neeext!
02. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani