Forum
Ojla!

Tukaj bom pisala zgodbo o enemu dekletu, Vanessi. Stara je 18 let. Starša: Victor in Olivia Bradshaw. Status: samska. Bivališče: Stanovanje na Manhattnu, New York.

Njeni najboljši prijateljici sta Rosmarie de la Renta in Hillay Cyrus. Obe stari 18.

Torej; zgodba je ljubezenska. Govori o ljubezenskih prepletih, varanju, sexu... Upam, da vam bo všeč!

Boš bral/a mojo zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. avgust 2012
1. del; Prva Ljubezen

Bil je prečudovit večer. Takrat sem imela enih 7 let in točno se spominjam, da je kukavica na uri naznanila petnajst minut do osme zvečer. Bil je zadnji dan počitnic in skupaj z Ethanom sva sedela na plaži. Takrat je vstal, me prijel za mojo malo rokice in me vprašal nekaj, kar ne bi nikoli pričakovali za devet letnega dečka: „Bi se poročila z mano?“. Takrat sem tudi jaz vstala in prikimala na njegovo vprašanje. Potem sva se spogledala in doživela sem prvi poljub na usta. Potem sva si obljubila, da bova to ponovila vsako leto, točno na zadnji dan poletnih počitnic pred našo hišo v Hamptonsu, na peščeni obali. Še zadnjič me je poljubil na lice in v mojo roko stisnil neko malo stvar, potem pa s starši odšel. Pogledala sem, kaj se skriva v moji roki. Bil je nekakšen prstan, ki ga je sam naredil. Bil je spomin na mojo prvo ljubezen, Ethana Van Persia. Hitro sem stekla v hišo in ta prstan skrbno spravila. Bil je najlepši večer v mojem življenju.

Problem pa je bil v tem, da se je kasneje vse spremenilo. Njegova družina se je preselila nazaj na Nizozemsko in nikoli več ga nisem videla. Ampak ta fant mi je res nekaj pomenil. Vsako leto, zadnji dan počitnic, sedim na plaži in čakam, da se bo prikazal. A še nikoli ni izpolnil svoje obljube. Tudi letos sem sedela pred našo počitniško hišo v Hamptonsu in ga čakala na plaži. Ko sem dojela, da ga spet ne bom, sem vstala, pogledala v zadnji sončni zahod tega poletja ter se poslovila od Hamptonsa. Čakalo me je še zadnje šolsko leto v srednji šoli. Sedla sem v mojega novega audija in se odpeljala proti New Yorku. Ko prispem domov, hitro stečem v sobo, da me mami ne bi opazila, ampak bilo je prepozno. „Vanessa? Si to ti? Kje pa si bila cel večer? Saj nisi bila v Hamptonsu in čakala na tvojo ljubezen iz otroških dni?“. Želela sem jo ignorirati, ampak bilo je prepozno. Šla sem do nje in ji razložila, da sem bila pri Rosmarie, moji najboljši prijateljici. Vesela je bila, da je slišala mojo laž in mi rekla, naj se pripravim, saj jutri stopam v zadnji letnik in naj se dobro naspim. Stekla sem v sobo in kar se da hitro zaspala.

Zjutraj sem vohala odličen zajtrk, ki ga je pripravila Dorota, hišna pomočnica. Na hitro sem ga pojedla in šla v šolo. „Vanessa Olivia Bradshaw, hči Victorja in Olivie Bradshaw, kakšna pa greš v šolo?“ se je mami drla iz hodnika. Ignorirala sem jo in se z dvigalom spustila v predvirje stavbe našega luksuznega stanovanja na Manhattnu. Morala bi se že zdavnaj odseliti. Sedem v limuzino in se odpeljem proti šoli. Končno prispemo in že grem do Rosmarie in Hillary, mojima najboljšima prijateljicama. Objele smo se in spile kavo, ki nam jo Rosmarie vsak dan, že od devetega razreda, prinese. Povedale smo si, kako smo preživele počitnice. Potem pa mi Hillary nekaj prišepne na uho: „Hey, veš, da ima Rosmarie novega fanta? Spoznala ga je v Amsterdamu. Ime mu je Ethan!“. Posmehnila sem se in upala, da ni to moj Ethan. Seveda nobeni nisem povedala za mojo otroško ljubezen. In potem je Rosmarie začela: „Ja, Ethan Van Persie. Čudovit je. In zelo rad bi vaju spoznal. Trenutno je že na poti v New York in komaj čakam, da ga vidim!“. Rekla sem, da sem vesela zanjo in da moram nujno na stranišče. Zaklenila sem se, sedla na wc školjko in globoko vdihnila. Nisem želela verjeti, ampak očitno me je zelo prizadelo.

20. avgust 2012
2. del: Do You Still Love Me?

Po pouku sem šla hitro domov. Bila sem šokirana. Res sem upala, da obstaja še kakšen čudovit Ethan Van Persie na Nizozemskem. Ampak zakaj mi toliko pomeni? Prvi poljub in prva ljubezen? Saj sem imela fante, doživela sem že veliko poljubov, ampak noben ni bil takšen, kot je bil njegov. Solzica mi je stekla ob misli nanj. Oblekla sem se in šla v nek club na en martini. Sedem za pult in srkam moj martini, ko me en gospodič dregne in reče: „Martini ob štirih popoldne? Dober poslušalec sem, če bi se želela izpovedati.“. Pogledala sem ga in zagledala čudovitega gospodiča. Prečudoviti lasje, obrazne poteze popolne, sladki nasmeh in ustnice, polne in sanjske. Predstavila sem se mu in rekla, da zagotovo noče slišati moje zgodbe, ker je preveč trapasta. „Ha, zakaj je potem vredna solz prečudovite dame? Jaz sem Daniel Bushnell in vesel sem, da sem te spoznal.“ je še dodal, preden se je najin pogovor zavlekel v večer. Bila sva že malo opita, ko me je nežno poljubil, me prijel za roko in skupaj sva odšla k njemu.

Limuzina se je vstavila pred Plazo. Prijel me je za roko in s poljubljanjem sva nadaljevala v dvigalu, dokler se moj pogled ni vstavil v čudoviti sobi. Rekla sem samo: „Nisi ravno reven, aaa?“ in posmehnil se mi je in si nalil viski. Sedel je na kavč, jaz pa njemu v naročje. Končno sem mu povedala za mojo nesrečno ljubezen in kako zdaj moja prva ljubezen hodi z mojo najboljšo prijateljico. Dobro sem ga nasmejala. Potem sva se še mečkala na kavču, ko mi naenkrat šepne: „Se mi pridružiš v spalnici, da nadaljujeva v postelji?“. Vse to me je strašno vzburjalo. Začetek novega šolskega leta pa tako vznemerljiv. Prikimala sem in odcapljala za njim v spalnico. Legel je na posteljo in si slekel srajco, tako da sem lahko videla njegovo izklesano telo, potem sem se slekla še sama in se mu pridružila v postelji. Bil je noro dober v postelji. Lahko rečem najboljši od vseh, kar sem jih imela. Sex zame ni bil več tako strašno pomemben odkar sem izgubila nedolžnost in to pri petnajstih s Scottom. In od takrat sem imela sex s skoraj vsemi mojimi fanti. Sex je bil očitno čisti užitek zame.

Kasneje sva skupaj zaspala. Zbudila me je njegova tajnica: „Ethan? Zakaj se mi ne javiš na mobilni? Kje si? Nisi rekel, da želiš spoznati Vanesso in Hillary? Javi se no!!!!“. Bila sem v totalnem šoku. Še enkrat sem pogledala Daniela in pomislila na Ethana. Imel je tiste ustnice, ki so se prvič dotaknile mojih, imel je tiste oči, ki so mi prvič globoko pogledale v moje. Daniel je bil Ethan, moja prva ljubezen. Zakričala sem in zbudila Ethana. „Vanessa? Kaj je narobe?“ se je prestrašil.

Jaz: Ti si Ethan? Moja prva ljubezen?
Ethan: Vanessa... hotel sem ti povedati, ampak...
J: Kaj? OMG! Sploh veš, kaj sem storila moji najboljši prijateljici?
E: Vem, ampak...
J: Kaj ampak? Zakaj hudiča mi nisi povedal... mislila sem, da komaj prihajaš v New York...
E: Vanessa, hotel sem te videti. Hotel sem te slišati. Hotel sem te zopet poljubiti tako kot nekoč!
J: Ampak Rosmarie? Se je še spomniš? Tvoja punca te je klicala in spraševala kje si. Vesela sem, da te spet vidim, ampak resnično upam, da bova to, kar se je zgodilo, pozabila.

Oblekla sem se in šla domov. Mame ni bilo doma. HB. Dorota je prihitela do mene in me našla objokano. Peljala me je v sobo in rekla, da mi ni treba v šolo. Legla sem v posteljo in zaspala.

20. avgust 2012
u73295
u73295
next< 3333333333
20. avgust 2012
u78550
u78550
next
20. avgust 2012
3.del; Party Breaker

Samo želela sem pozabiti kar se je zgodilo. Ampak nekako nisem mogla. Ethan je postal prečudovit. Lahko bi se reklo popolen in dejstvo, da sem še vedno zaljubljena v njega je še kako držalo. Sploh nisem vedela, da je mogoče ostat zaljubljen toliko časa. Minilo je že 11 let od najinega zadnjega srečanja. Kaj zdaj? Še malo sem ležala v postli, ko mi naenkrat začne zvoniti moj telefon: „Prosim!“ se javim. „Vanessa, končno. Danes, osma zvečer, pri meni.“ „Kaj? Kdo je to?“ „Vanessa, jaz, Rosmarie. Rada bi ti predstavila Ethana. Da ne pozabiš! In kje si bila danes?“ „Ne bom pozabila. Danes sem se malo slabo počutila. Pa saj v šoli itak nič ne delamo, tako da...“ „Prav, se vidimo!“ „Adijo.“ sem še odgovorila in si mislila, kako slaba prijateljica sem. Pogledala sem v mojo garderobo in si izbrala obleko in čevlje za danes zvečer. Potem pa sem se počasi pripravila in odšla k Rosmarie spoznat njenega fanta s katerim sem včeraj imela spala. Super!

Ko sem prišla me je Rosmarie objela, me prijela za roko in odpeljala k Ethanu: „Ethan, naj ti predstavim mojo najboljšo prijateljico, Vanesso! Kaj ni čudovita?“ in z Ethanom se previdno spogledava in nato dodam: „Ne pretiravaj, Rosmarie. Živijo, Vanessa Olivia Bradshaw.“. Nato sva si dala roki in on doda: „Prav imaš, draga, res je čudovita. Ethan Van Persie, me veseli, da sva se končno spoznala.“. Spustila sva roki in opazila sem, da je v moji roki nek papirček. Šla sem proč in ga odprla. Na njem je pisalo: „V, čez pet minut se dobiva v zgornjem nadstropju.“. Nisem čisto prepričana, če je varno, ampak vseeno bi se morala pogovoriti z njim. Šla sem gor. Ethan pa je prišel za mano. Prijel me je za roko in rekel: „Se še želiš poročiti z mano?“ „Strl si mi srce! Nisem več prepričana v tvojo zvestobo!“ „Vem, Vanessa, ampak če čutiš tako kot jaz, se jutri zjutraj dobiva pri meni v Plazi.“ in spustil je mojo roko ter spet odšel dol.

Po večerji sva prijetno kramljali s Hillary. Rekla je: „Veš, mislim, da nekaj ni v redu. Zakaj tako opazuješ Ethana?“. Hillary je tiste vrste oseba, ki me je še bolje poznala kot jaz. Pogledala me je s tistim njenim pogledom 'povej mi resnico'. Njej nikakor nisem morala lagati, zato sem ji preprosto povedala: „Da, Ethan je bil moja prva ljubezen. In včeraj sem spala z njim. Pač mislila sem, da je nek Daniel!“. Čudno me je pogledala, potem pa rekla: „Kaj? Nisi vedela, da je to Ethan? Prasec. Kaj boš pa zdaj storila? Ga še vedno...“ „Ne, ne reci, da ga ljubim ali neki takega... ampak je pa obudil stara čustva!“ „Vanessa, stojim ti ob strani. In upam, da se boš pravilno odločila!“. Potem je vzela kozarec martinija in sedla poleg Nathana, brata od Rosmarie. Očitno ga osvaja. Kar kmalu zatem sem šla domov in premišljevala, če bom jutri šla v Plazo.

21. avgust 2012
u73295
u73295
next
21. avgust 2012
u78550
u78550
next
21. avgust 2012
u17422
u17422
neext
21. avgust 2012
neext
21. avgust 2012
4. del; All I Need Is You

Zjutraj sem se zbudila že ob kaki peti in se odločila, da bom le šla v Plazo k Ethanu. Čutila sem nekaj neverjetnega do njega. Oblekla sem si kavbojke in neko majčko. Vzela mojo novo chanelko in z limuzino šla do Plaze. Z dvigalom se odpeljem do Ethanovega stanovanja. Stekla sem v njegovo spalnico. Videla sem ga kako spi, se ulegla k njemu. Zbudil se je, me poljubil in rekel: „Vedel sem, da boš prišla.“. Stisnila sem se k njemu po rjuho in zadremala. „Kaj za varaga se pa tukaj dogaja?“ je najin dremež zmotila Rosmarie, ki je pravkar prišla v spalnico s polnimi rokami zajtrka za Ethana, ki ga je kasneje od razburjenja vrgla na tla. Stekla je v dnevno sobo in sedla na kavč. Solze so ji tekle in počutila se je zelo prevarano. Šla sem do nje in jo skušala objeti, ko me je odrivala proč. V joku je rekla: „Vedela sem, da si packa, Vanessa. Nikoli ti ne bom odpustila. In ti, Ethan, kako si mogel? Tako sem osramočena. Nikoli več nočem slišati za vaju!“ in prijela je za svojo torbico in stekla iz stanovanja kolikor hitro je lahko.

Vedela sem, da ji bom nekoč morala povedati, ampak ne zdaj. Prezgodaj je še bilo. Ethan me je prijel za roko in rekel, da bo vse še dobro. Obrnila sem se k njemu in ga pogledala v oči: „Res misliš, da se zveza med nama lahko obnese?“ „No... lahko poskusiva!“ „Ampak zdaj vsi vedo, da sem prevarala mojo najboljšo prijateljico... sramota!“ „Kaj če bi skupaj pobegnila?“ „Pobegnila?“ „Da... hitro spakiraj! Odletiva že danes. V Evropi boš zagotovo uživala!“ „Evropa? Si rekel Evropa? Kaj pa šola? Mama?“ „Saj si polnoletna... in šola... boš že nadoknadila.“. Vse je jemal tako zlahka. No, še tisto dopoldne sem vse spakirala in mami napisala pismo, da me ne bo vsaj cel mesec, Doroti pa povedala, naj jo ne skrbi zame. Odhitela sem na letališče, kjer me je Ethan že nestrpno čakal. Hitreo smo se ukrcali in čez nekaj ur smo že bili čez užo v Evropi. Bila sem presrečna.

„Dobrodošla v Parizu, ljubica. Pridi, toliko ti moram razkazati!“ me je Ethan zbudil, ko smo prispeli. Zdelo se je, kot da Pariz pozna bolje od svojega žepa. Tako sva cel teden preživela v Parizu, potem šla na Dunaj, na Prago, v Dubrovnik, obiskala lepe otočke Grčije, Barcelono in prečudovito Katalonijo, kasneje pa še Italijo. Bilo je čarobno. Vsak večer sva v strastnih poljubih zaspala. Po dveh mesecih pa sem začutila slabost. Skoraj vsako jutro sem bruhala. Ethanu sem se zasmilila. Peljal me je v bolnišnico, kjer so me pregledali. In potem novica, ki sem se jo najbolj bala: „Draga gospodična Bradshaw, noseči ste. Čestitam. Jutranja slabost pa vas bo spremljala še vsaj tri mesece.“. Doživela sem popolen šok. Noseča sem? Ethan me je samo čudno pogledal potem pa rekel: „Bova že kako.“. Bova že kako? V tistem trenutku sem bila preveč v šoku. Hotela sem domov, a si nisem upala. Kaj bom zdaj? Kaj če me še Ethan zapusti? Prosim, naj bo to nočna mora!

21. avgust 2012
u73295
u73295
next
21. avgust 2012
u78550
u78550
next
21. avgust 2012
u103270
u103270
njeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeksst.x'd
22. avgust 2012
u17422
u17422
neext

http://www.igre123.com/forum/tema/narobe-besede-3/40549/1
sodeluje kdo?
(sori ker oglašujem)
22. avgust 2012
Neeeeext! Kok ti naajboljš pišeeeeeeeeeš. :''')
22. avgust 2012
5. del: I'm Gonna Start The New Life

Z Ethanom sva se odpravila nazaj v hotel. Legla sem v posteljo in Ethan je kar naenkrat začel pakirati: „Ethan, zakaj pakiraš? Bova zdaj kar šla?“ sem ga vprašala. Čudno me je pogledal potem pa mi odgovoril: „Vanessa, kaj je s tabo? Domov moraš. Ne moreš kar sredi Evrope roditi otroka. Pa še šolo moraš nadoknaditi.“ „Ethan? Si to res ti? Pa ravno ti si mi rekel, da bom že kako s šolo... resno? Najverjetneje me boš zapustil in mi prepustil tega otroka!“ „Vanessa, tako bo najbolje. Pridi, pomagal ti bom spakirati.“ in hitro je odprl kovček in začel basati moje obleke vanj.

Čez nekaj ur sva že stala na letališču in čakala na letalo. Ko je letalo prišlo, sva se vkrcala, ko me Ethan naenkrat poljubi, vzame svoja kovčka in odide iz letala. „Ethan, kam greš?“ sem se drla, ko je stevardesa hitro zaprla vrata. „Gospa, odprite ta vrata. Moj fant...“ sem se drla nanjo, ko ona reče: „Gospodična, gospodič Van Persie nam je naročil naj skrbimo za vas, vse dokler ne pridemo v New York. Prosim sedite nazaj na vaše mesto, kmalu bomo vzleteli!“. Sedla sem nazaj na moj stol in pomislila, zakaj neki je zbežal od mene. Se je res ustrašil otroka? Čez nekaj dolgih ur sem že bila v New Yorku, kjer me je mama nestrpno pričakala. Sedli sva v limuzino. In niti besedice nisva spregovorili.

Prišla sem domov in hitro stekla v sobo, ko se je mami zadrla za mano: „Kam pa kam, mlada dama? Hitro dol. Pogovoriti se moramo.“. Hitro sem stekla nazaj dol in sedla na kavč. V očeh sem ji videla; ve, da sem noseča, ve s kom in zakaj sem pobegnila, pa še kaznovala me bo. Pogledala me je globoko v oči, potem pa rekla: „Mlada dama, zanositi na prvem zmenku po Evropi ni ravno... malo si prestopila mejo. In z očetom meniva, da bo potrebna kazen. Poslala te bova v Švico, v internat. Dobila boš otroka in potem nadaljevala šolanje.“ „Kaaaaaaaj? Si zblaznela?“ „Ne, hecam sem. Ampak ne boš ostala več v New Yorku. Šla boš z očetom v L.A. Tam je dobil službo in mislim, da imajo odlično privatno srednjo šolo.“. Zamislila sem se; grem v L.A. Noseča sem. Fant me je zapustil. Prevarala sem najboljšo prijateljico. Očitno moram res začeti znova...

22. avgust 2012
next
22. avgust 2012
u17422
u17422
neeext
23. avgust 2012
u103270
u103270
Thee bestt :33
23. avgust 2012
6. del: But She's Already Broken...

Čez mesec dni sem že bila v L.A.-ju in uživala moje novo življenje. Spoznala sem nove prijateljice, v šoli mi ne gre ravno dobro in očeta ni skoraj nikoli doma, pa še Ethana sem kontaktirala preko e-maila, telefona in facebooka. Nič mi še ni odgovoril. No, bila je sobota. Sedela sem na kavču in malo razmišljala, kaj bom naredila s tisto nalogo iz fizike. Vstala sem in: „Auuuč... papii! Boli!“. Začutila sem močne krče v mojem spodnjem delu trebuha. Stekla sem na stranišče in... kri! Sama kri! Sedla sem na tla in se močno zjokala, ko je naenkrat prišel oče, me objel in rekel: „Dekletce... ne jokaj! Zelo mi je žal. Pridi, Amelia bo vse počistila, ti pa počivaj.“. Kasneje sem še cel dan ležala v postelji in poskušala pozabiti na vse kar se je zgodilo. Toliko groze... v slabih treh mesecih... že kmalu se prijela za britvico in si naredila malo rano na roki, ko na hitro uleti Hillary v mojo sobo in reče: „Vanessa? Kaj delaš? Spusti to britvico takoj...“.

Hitro sem ji stekla v objem in se ji zjokala na njenih ramenih. Govorila mi je, da bo vse še dobro. Potem pa mi je povedala nekaj, kar me je res razveselilo: „Veš, pogovarjali sva se z Rosmarie in mislim, da ti je že skoraj odpustila. Pa še strašno te pogreša!“ „Kaj res? Res si mi polepšala dan! Zakaj si pa ti tukaj v L.A.-ju?“ „No, moj oče je prevaral mamo in pač... mami je spakirala še moje stvari in prišla v L.A. K moji babici. Tako da, sošolki sva!“ in čeprav mi je bilo zelo žal za njena starša sem jo in ji rekla: „Hillary, ti si sonček, ki je spet posijal v moje življenje!“. Tisti večer je prespala pri meni. Naslednje jutro pa sva skupaj odšli na sprehod po plaži. Vse sva si povedali. V teh težkih trenutkih sem res potrebovala prijateljico, kot je Hillary.

Čez nekaj dni v šoli; sedela sem pri mizi in malicala. Kar naenkrat pride do mene nek fant in me vpraša: „Živijo, bi lahko prisedel?“. Zdel se mi je zaskrbljen. Seveda sem privolila. Kmalu sva začela pogovor. Ime mu je Ryan in je kar dve leti mlajši od mene. Zdel se mi je simpatičen, ampak več kot frenda zagotovo ne bova. Dala sem mu še svojo številko, potem pa sva se poslovila. „Hey, zakaj se družiš s Ryanom?“ mi je neko dekle zavpilo. Odgovorila sem ji, da je sam prisedel k meni in da med nama ni nič več kot prijateljstvo. Grdo me je pogledala potem pa rekla: „Zakaj? Zakaj se je usedel k tebi in ne k meni?“ „Glej, mogoče lahko kaj rečem... mislim, te omenim...“ in takoj se mi je nasmehnila. Potem pa rekla: „No, jaz sem Nicki in čeprav sem komaj prvi letnik, prirejam v soboto zvečer zabavo pri meni. Morala bi priti!“. Zelo, zelo mamljiva ponudba. Končno zabava!

23. avgust 2012
u103270
u103270
Njeeeeeekssssssssst.c:
ti jaće pišeš.s:
nexxt že dons plisssss.w:
23. avgust 2012
Neext.!
Naaaaaaaaaajbolš zgodbaa. ;3
25. avgust 2012
next !!!!!! da best
25. avgust 2012
bom raj pol... enkrt zvečer pričakujte nadaljevanje!!
25. avgust 2012
Pa nova bralka sm eboš pol nekštii
25. avgust 2012
Next posvečam novim bralcem...

8. del: I'll Catch You, If You Fall.

Še tisti večer me je poklical Ryan. Bila sem presenečena. Javim se:
Jaz: Hey, Ryan. What's Up?
Ryan: Hey, upam, da te ne motim!
J: Ne, ne, sploh ne motiš. V bistvu te moram nekaj vprašati.
R: Aja? Kaj pa?
J: Saj poznaš neko Nicki? Mislim, da si ji všeč!
R: Kaj? Nicki Reynolds sem všeč? To si si izmislila!
J: Pa ne, no, tepček. Sama je prišla k meni, ker je bila ljubosumna, ker si sedel pri meni in ne pri njej.
R: Res? In kaj naj zdaj? Naj jo kar povabim na zmenek?
J: Hahahaha, Ryan, ne... skupaj bova šla na njeno zabavo in mogoče... se bosta ujela itd.
R: Ja, ti že veš.
J: Kaj naj to pomeni?
R: Da imaš več izkušenj! Ampak zdaj mi je itak neko dekle bolj všeč!
J: Res? Ampak vseeno, poskusi najprej z Nicki, ok?

Seveda se je strinjal z mano. Potem pa sva še vsaj pol ure klepetala.

Kmalu nastopi sobotni večer in z Ryanom se odpraviva na zabavo. Prišlo je ogromno ljudi z naše šole. Čudno je bilo samo zato, ker je dekle komaj prvi letnik in... čudno. Imela je pivo, neke aperative z vodko, ampak so kar hitro zmanjkali. Pol ljudi je bilo že pijanih, ko sva prišla. Vzela sem kozarec piva in vprašala Ryana, če ve, kje je Nicki. In potem mi reče, da je enostavno ne bo ogovoril, ker mu je všeč nekdo drug. Nehala sem se vmešavati vv njegove stvari in enostavno šla plesat z nekaj fanti. Še vedno sem se počutila privlačno, kar je res en plus. Kmalu pride malo bolj tango muzika in že sem hotela oditi s plesišča, ko me prime nek fant za roko, potegne k sebi začne z mano plesat tango. Nekaj sem ga znala se s plesne šole, nekaj pa me je on vodil...

Po plesu, me je zelo zanimalo, kdo je ta skrivni plesalec. Bil je neverjeten. No, kar naenkrat ga ni bilo več. In kmalu do mene pride nekaj deklet in mi reče: „Vanessa... plesala si z Nathanom... OMG! Tako rada bi bila v tvoji koži!“. Kak Nathan? Aja, ta slavni pevec, ki osvaja svet s svojim lepim obrazkom. Kaj za vraga je delal na tej zabavi? No, odločila sem se, da sem imela dovolj zabave, pozdravila sem Ryana in šla. Stopim na cesto in „Vruuuum...“. Nek kreten me je kmalu povozil. Odprl je vrat in stopil ven, potem pa rekel: „Bi se dama peljala z mano do obale?“ in ja, bil je slavni Nathan Olsen. Sedla sem v njegov Ferrari in se odpeljala. Na plaži sva bila malo zadržana, dokler ni prišel do mene in me poljubil. Amm...

25. avgust 2012
u103270
u103270
njeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekstt.c: plis hitr.< 3
25. avgust 2012
neeeeeeeexšt:*
25. avgust 2012
u78550
u78550
nxt
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani