Forum
Upam, da vam bo zgodba všeč,ker sm se zelo potrudila, in vložila veliko svojega prostega časa, da sem jo napisala.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Padam, nebo je visoko nad mano jaz pa se pogrezam tja globoko v zemljo. Svet se mi podira pred očmi. Toliko stvari, ki bi jih lahko naredila, toliko reči, ki sem jih naredila in ga s tem polomila. Posledice se poznajo zdaj. Zdaj sem tu in kmalu bom uzrla tisto svetlečo luč na koncu tunela. Vendar sprašujem se, če je vredno. Zato se bom vrnila v čas pred to tragedijo.
Moja mama in oče sta bila od nekdaj revna. Nikoli nismo imeli veliko. Pa vendar nam je bilo usojeno imeti veliko družino. Nisem namreč edini otrok. Imam še 2 starejši sestri, sestro dvojčico, in mlajšega bratca. Nikoli si ne bi mislila, da bom glede družine imela srečo, bendar sem jo. To so bili še veseli, vendar na žalost revni časi. Ni bilo interneta ali televizije. Znajti smo se morali sami saj nismo imeli denarja za kaj takega. Vendar je bilo zabavno. S sestro dvojčico( ime ji je Lilly mimogrede) sva se igrali dneve in noči. Ko je ura odbila osem in sva morali spat sva komaj prišli do kopalnice, kaj šele do postelje. Popolnoma sem se pozabila predstaviti!!!! Sem Samantha. Naša mama in oče sta želela izbrati bolj angleška imena, nevem zakaj. Moji sestri sta Lucia in Anna Belle. Moj bratec pa je Mark. To je edino slovensko ime, ki sta ga izbrala. Zdaj pa nazaj k zgodbi, ki se je komaj pričela.........
NEXT??????
16. september 2013
next?????????????
16. september 2013
no ja bom kr šla naprej.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Bilo je nekega jutra, ko se nama je z Lilly mudilo v šolo. Zajtrk sva jedli z vso mogočo hitrostjo. Ko sva tekli v šolo sem videla neke dijake, ki so se za trgovino zbadali z injekcijami, in pili pivo ter razno drugo čudo. Zdelo se mi je nagnusno in nisem si mislila, da bi bila kdaj na takem, kot so oni. In res leta so minevala in z Lilly sva lepo odraščali ter prestopili prag 8. razreda. Takrat se je začela tista stvar na P. In s tem mislim POPULARNOST. Z Lilly sva se trudili postati popularni, vendar se ni izšlo. Gledali sva druga bolj popularna dekleta, ki so vsak dan nosile drug nedrček, drugačno privlačno oblekico in še marsikaj privlačnega. Vse so bile lepe in imele svetle blond lase. Vsak dan sva jim bolj zavidali njihovo lepoto, saj sva bili sami rjavolaski. Presenetilo me je, ko se je z mano začel pogovarjati kar precej popularen fant. Najina tema se je lepo odvijala dokler......

NEXTTTT????????
17. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg