Forum
Ojla! Sem Taylor. Imam blond lase in zelene oči. Stara sem 21.
Moja mama je umrla,ko sem bila stara 4.
Do 12 leta sem z očetom živela v Teksasu. Moje otroštvo je bilo popolno. Ob nedeljah sem hodila v cerkev in bila sem navijačica lokalnega nogometnega kluba.
Dokler... Se z očetom nisva preselila v Chicago,kjer se je zapletel z mafijo.
Podtaknili so mu umor. Z očetom sva se selila iz mesta v mesto. Bila sva že v:
San Franciscu, Los Angelesu, Nashvillu, New Orleansu, Miamiju,Denverju...
Ko sva prišla v Boston, so ga aretirali.
Dal mi je kuverto,nato so ga pa odpeljali.
V kuverti je bilo 180$ , ključ ter listek z naslovom. Pomislila sem:"pa grem v NY"
Živela bom v stanovanju moje pokojne babice.
........
Dežuje. Za sabo vlečem svoj kovček. Pridem do starega bloka. Hodim po stopnicah navzgor. Hodnik je temen,vlažen,hladen in smrdi po marihuani.
Pridem do stanovanja 3C.
Vstopim ter prižgem luč. Stanovanje ima pastelno roza stene,malo kuhinjo omaro, mizo,dva stola ter raztegljiv kavč.
Zaklenem vrata in razpakiram. Nato se uležem na kavč ter zaspim. Lačna ter premražena.
........
Next?
10. april 2016
Next
10. april 2016
u206290
u206290
Next
10. april 2016
7.30
zbudi me streljanje. Stečem k oknu in vidim policista in nekega človeka z lisicami. Oblečem črne pajkice in bel hoodie. Grem v park,ki je 15 minut oddaljen od mojega doma. Opazujem ljudi,kako hitijo. Predrami me kruljenje v želodcu. Saj res! Saj že 2 dni nisem jedla! Na tleh opazim 2$. Odpravim se v pekarno ter naročim kavo in mafin. Nato opazim znak "IŠČEMO NATAKARICO"
Grem do neke natakarice in jo vprašam,kje je šefica.Poklicala je neko Katy. Premerila me je od glave do pet, nato pa rekla:"You can start now"
19.45
Zaslužila sem 38$.
Šla sem v trgovino. Kupila sem: mleko,sok,čips,sir,kruh,kosmiče,jajca,riž,čokolado ter paradižnik.
Ker me nič ni vleklo domov,sem šla v Mc Donalds. Naročila sem pomfri, coca colo in big mac. Šla sem v park ter začela jesti.
Kar naenkrat je začelo deževati. Vzamem vrečko z živili in se odpravim domov. Ko grem mimo jezera, v njem zagledam košaro. V njej je majhen oranžen mucek. Stisne se k meni. Pomislim,da ga nemorem kar pustiti. Vzamem ga in ga dam v žep mojega puloverja.
Ko sem prišla,sem sezula svoje edine čevlje (sive allstarke)ki so bile premočene. Pripravila sem si "posteljo" in dala mucku mleko. Odločila sem se,da mu bo ime Tedi.
Upam,da bo jutri lepo vreme,saj bom obiskala očeta v zaporu.

Next?
10. april 2016
u206290
u206290
Next
10. april 2016
neexxtt!!
10. april 2016
Next
16. april 2016
Next
16. april 2016
Zjutraj sem se zbudila in se oblekla. Pojedla sem kosmiče in nahranila tedija.
Ob 7:08 sem imela avtobus. 20 do sedmih sem se odpravila.
Avtobus sem skoraj zamudila. Na avtobusu sem bila 2 uri.
Ob 9:15 sem vstopila v veliko zgradbo. Tam sem morala čakati pol ure.
Nato me je poklical varnostnik. Ko sem prišla do očeta, so me oblile solze. Objela sem ga ter se začela pogovarjati z njim. Ob 10:15 je varnostnik rekel,da moram domov. Očeta sem še enkrat objela ter mu rekla : » I will visit you every week.«
Ko sem prišla domov,sem opazila,da Tedija ni nikjer in da je okno odprto. Začela sem ga iskati. Nato sem šla na travo za blok,ker sem mislila,da je padel skozi okno. Nato sem zaslišala glas: »Are you looking for him?«
Obrnila sem se in zagledala nekega fanta s Tedijem v rokah. »Oh,thank you,« sem odgovorila v zadregi. Nato je fant rekel: »I was playing catch with my son and i cat fell on my head… BTW My name is Alex« »Im Taylor« sem mu odgovorila.
Malo sva se pogovarjala,nato sem pa vzela Tedija in šla domov.
Ko sem prišla v stanovanje,sem zavohala nekaj groznega. SAJ TO SEM JAZ! OMG OMG OMG UPAM DA ALEX NI ZAVOHAL
Dobila sem pogum in šla a kopalnico,kjer sem se stuširala z ledeno mrzlo vodo. Nato sem oblekla bele hlače in roza srajco.
Ob 18:45 je pri vratih pozvonilo. Bil je Alex. »Do you want to join us for dinner?« me je vprašal. Prikimala sem.

Ob 19:00 sem se odpravila do Alexovega stanovanja. Potrkala sem in vrata mi je odprl majhen deček.
»Hello,my name is Max« je rekel. Pobožala sem ga po svetlih laseh in vstopila. Večerja je bila odlična! Jedli smo juho, špagete bolonez ter čokoladno torto. Toplega obroka že kar nekaj časa nisem jedla.
Točno ob osmih je Alex pospravil mizo. Vstala sem in rekla,da je že pozno in da grem domov. Nato je iz kuhinje pritekel Max, ki je pomagal pospravljati. »NOO« je zakričal. »Can you watch a movie with me?« je prikupno vprašal.
Gledali smo Aladina. Ko se je končal,je Max hotel,da ga pospremim v posteljo. Prebrala sem mu pravljico in se odpravila domov.
Ko sem bila pri vratih,je Alex rekel,da Max nikoli ni bil tako prijazen do katerekoli punce,ki je prišla na večerjo. Zbrala sem pogum in vprašala,kje je njegova mami. Alex: »She past away when she gave birth to him.«
Čez nekaj časa,me je vprašal,če gremo jutri na piknik v park. Privolila sem in šla domov.
NEDELJA
Ob osmih zjutraj sem šla na jutranji sprehod do pekarne. Kupila sem mleko in kruh. Ko sem prišla domov,sem skozi okno videla Maxa. Igral se je z žogo ter lovil golobe.
Okoli enajste ure, sem pozvonila pri Alexu. Max je odprl vrata in rekel,da očka pripravlja sendviče.
Ko smo prišli v park, smo pogrnili odejo in Max je stekel na gugalnice.

Next?
17. april 2016
u206290
u206290
Next
17. april 2016
u222184
u222184
Next
12. marec 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike