Forum
u168219
u168219
❑zgodba bo govorila o dekletu in njenem življenju.
❑Malo bo bila žalostna ampak v resnici vesela in vas ne bo vas spravila v jok.
❑tako da jo priporočam za vse ki radi berete karkoli.Pa srečno še naprej.

田Velikokrat rečejo da je na koncu nov začetek ampak ali to res drži?

"Končno počitnice" se sama s sabo pogovarjam ko zapustim šolske prostore bolj natančno šolo.V glavi si pa mislim "joj kaj bom delala vso to poletje če niti prijateljev nimam" in tako sem vsa v skrbeh tekla domov.Ravno ko pa sem hotela odprti naša vhodna vrata sem se spotaknila ob stopnico tako da sem padla ravno pred vhodom.Naša soseda ki pa me je tisti krat ravno opazovala se je začela smejati jezno sem jo pogledala da je postala resna ko pa sem spustila pogled z nje je spet planila v smeh.Končno sem se pobrala in odprla vhodna vrata.Na mizi me je čakalo kosilo pri mizi pa sta me čakala sestrica in oče.Mama pa je bila na službenem potovanju v Parizu.Torbo sem vrgla k mizi in se v sedla na stol ter hotela začeti jest.Ko sta me moja sestrica in oče začela zaslišvati."Kako si se imela","Veš danes je zadnji dan šole kako se počutiš".....
02. maj 2014
u161626
u161626
en velik next!
02. maj 2014
u149520
u149520
next
02. maj 2014
u162311
u162311
NEXT
02. maj 2014
u168219
u168219
Sem Jelly.Stara sem 15 let in sem ravnokar zaključila 9 razred.V šoli me skoraj nikoli niso marali.V šoli imam same odlične ocene zato me nekateri kličejo piflarka čeprav se sploh ne učim morate mi vrjeti in sem bila že na več šolskih tekmovanjih.Smo srednje bogata družina in so zmeraj neki problemi.

To je moja mlajša sestra Deli in je stara 12 let.V svojem razredu je zelo popularna in ma same trojke pa štirke.Vsi fanti norijo za njo in včasih je prišla k meni v razred in mi rekla piflarka.

Pa še mama in oče.Očetu je ime Denis in prodaja avte v svoji službi je zelo vspešen.
Mami je ime Katlyn in je manekenka že od mladih nog sledi svojim sanjam zato tudi veliko potuje.

02. maj 2014
u161626
u161626
neeeexttttt *.*
02. maj 2014
next + nova bralka ... ful dober pišeš ! )
02. maj 2014
u162311
u162311
next
02. maj 2014
u168219
u168219
Ko sem končno odgovorila na vsa očetova in sestrina vprašanja sem lahko pojedla kosilo.Za kosilo pa sem imela lignje in pomfri res božansko in dobra volja se mi je spet vrnila.Po kosilu sem šla v svojo sobo na računalnik.Tam sem se pogovarjala z mojimi prijatelji ampak niso pravi ker jih nikoli sploh videla nisem v živo.Z enim fantom pa si pišem prav vsak dan in sva si zelo podobna.Močno si želiva srečati v živo.Ampak to na žalost ni mogoče ker je na drugem koncu naše države.Najinega pogovora pa raje ne bom objavila ker je zasebno.Tako sva se pogovarjala dokler ni moja sestra udrla v mojo sobo ter me prepričevala naj grem na svež zrak ker za računalnikom ni zdravo.Na srečo ni videla mojega pogovora zato ker sem hitro zaprla računalnik.Končno me je prepričala in odšle sve malo se sprehajat po naši ulici.Nasproti ceste nama je pomahal neki luškan fant moja sestra ga je zapeljivo pogledala ker pa je imel oči samo zanjo se je zaletel v mojo sosedo.Samo smejali sva se.Po dolgem sprehodu sva se vrnili nazaj domov in kot seveda sem se jaz spet spotaknila ob stopnico na srečo se mi soseda ni smejala ker je ni bilo.Zdaj se mi je smejala moja sestra.Bilo me je resnično sram.Vstala sem ter stekla v kopalnico.Tam sem se stuširala ter dala par flajštrov na koleno.Nato sem šla v sobo ter se oblekla v pižamo in šla spat.

02. maj 2014
u168219
u168219
Pa če lahko a odgovorita na tale vprašanja:
田Ali je za vas preveč pravopisnih napak?
田Kakšna se vam zdi zgodba(začetek)?
田Kaj bi spremenili če bi lahko?
田Ali so nexti v redu?
Pa hvala za odgovore

Res iz srca pa hvala vsem ki berete in nextate mojo zgodbo
02. maj 2014
u162311
u162311
田Ali je za vas preveč pravopisnih napak? ne niti jih ni no se mi zdi
田Kakšna se vam zdi zgodba(začetek)? SUPER
田Kaj bi spremenili če bi lahko? nič ker ne rabi spreminjanja
田Ali so nexti v redu? ITAK DA JA
03. maj 2014
u169364
u169364
next
03. maj 2014
u162311
u162311
Aja pozabla sem NEXT
03. maj 2014
u170290
u170290
next
04. maj 2014
u170969
u170969
next
04. maj 2014
u168219
u168219
Zjutraj sem se zbudila sama vsa vesela da so počitnice.V svoji sobi sem odprla zavese in videla da je še nekaj teme zato sem iz moje nočne omarice vzela telefon.Odprla sem ga da bi videla koliko je ura.Ko pa sem videla uro me je kmalu kap.Bila je komaj 4 ponoči jaz pa že budna.Kako če sem šla spat vsa utrujena.Ker pa je moja ura malo prehitra sem hitro vstala iz postelje ter šla preverit v dnevno sobo tudi tam je pisalo da je 4 ura.Ker pa sem že v stala in mi je bilo že dolgčas sem se odločila najbolj nore ideje ever.Pižamo sem slekla dol tako da je na meni ostal samo še modrc in spodnje hlačke.Tako sem se pohajala po stanovanju malo tekla sem pa tja in delala vaje za ogrevanje in priznam bilo je kar fajn.Čez nekaj minut sem bila že vsa prepotena zato sem se odločila da bom šla samo ven pred vrata da se malo nadiham svežega zraka in tako sem tudi naredila.Šla sem pred vrata in se začela vdihovati svež zrak.Kljub temu pa sem morala paziti na naša vrata ki se zaprejo če jih nihče ne drži in potem ne moreš več noter.Med mojim vdihovanjem svežega zraka pa je ravno prišel neki človek mimo in je z svetilko gledal če je vse mirno...Ustrašila sem se ga in po pomoti spustila vrata tako da so se zaprla in tako nisem mogla iti več noter.Počakala sem da je mož šel naprej nato pa začela razbijati po naših vratih.A ker ni nihče slišal sem se morala znajti drugače.Bila sem vsa v paniki!Kaj pa če me kdo vidi? Kaj pa če mi bo bilo mraz?...Vas zanima kaj sem naredila.Začela sem plezati po našem zidu bil je kar precej visok in zelo sem se bala da padem.Zgodilo se je v naslednjem trenutku.Roka se mi je spodrsnila in že sem bila v zraku in padala.Mislim da sem letela v zraku imela sem občutek kakor da sem ptica ampak ne za dolgo.Čim bolj hitro sem se spuščala proti tlom.Od tukaj naprej pa se začne moja ljubezenska zgodba.

Moja pižama:

Moj modrc in spodnje hlačke:

07. maj 2014
u168219
u168219
Hvala vsem ki sodelujete upam da sem naredila vredu next pa sorite ker ste me mogli čakat da ga sploh napišem .Kr zadnje čase se ful učim zarad nacionalnih preverjenj znanja ampak nisem piflarka v šoli.Next napišem še ta teden pa en poljubček za vse od mene.
07. maj 2014
u104471
u104471
neeeextttt))
07. maj 2014
nextaj je zanimivo
07. maj 2014
u170290
u170290
next
10. maj 2014
u162311
u162311
Saj js se tudi učim za NPZ-je vlko sreče v PON
10. maj 2014
u168219
u168219
Tudi ti srečno piši NPZ.
Jutri napišem next hvala za vaše pohvale.
11. maj 2014
u162311
u162311
HVALA
11. maj 2014
u170969
u170969
neeexxtt full dobrr
11. maj 2014
Next
12. maj 2014
next
12. maj 2014
u168219
u168219
Počasi sem odpirala oči in pred sabo videla čudovito lušknega fanta.Malo sem se prestrašila zato sem se takoj pomaknila nazaj ampak ene roke sploh nisem mogla premakniti.Fant mi je rekel da ni nič hudega ter si slekel njegovo jakno in me prekril po telesu z njo.Šele takrat sem ugotovila da sem samo v spodnjicah in modrcu.Nato me je vprašal kje živim.vsa zmedena mu pokažem hišo ki je bila za mano.Fant je šel stran od mene do hiše kjer stanujem jaz in pozvonil jaz pa sem hotela vstati in zbežati stran.Videla sem da se skoraj nihče ni oglasil zato je pozvonil malo večkrat končno se je oglasila moja sestra ki pa je bila vsa skuštrana in zaspana.Ko pa je videla fanta ki je stal pred njo ... ni mogla vrjeti njenim očem.Takoj ga je hotela zapeljati ampak ni šlo.Tisti fant je začel govoriti da potrebujem pomoč in da sem vrjetno padla iz kje visokega in nato pokazal na zid.Zdelo se mi je malo čudno da vse to ve in v mislih sem imela da meje že od začetka opazoval.Sestra ga je poslušala in takoj ko me je zagledala stekla k meni.Z fantom sta me nesla v hišo jaz pa sem kar naprej javkala da sem si zlomila roko.Ko pa je tisti fant malo bolje pogledal je ugotovil da je samo zvita.Ko sta me s fantom odložila na kavč sem se tako zelo tresla da je sestra šla po odejo.Ko pa je šla sva se začela midva s tistim fantom pogovarjat.
J-Jaz Fant Anže -A
A:Kako je pa tebi ime?Meni je Anže in sem se ravno pred nekaj dnevi preselil sem
J:A me veseli meni pa je ime Jelly in tukaj živim že od majhnega.
A:Upam da se bova še kdaj srečala ker si mi .....
Ravno v tistem trenutku pa je prišla moja sestra z odejo pokrila me je.Anže je rekel moji sestri da mora iti in je tako šel.Z mojo sestro sva se zmenili da za to ne bove povedali očetu.

Anže:

12. maj 2014
u168219
u168219
Upam da vam je next všeč.Pa vsem srečno pri katerem koli sprašavenju ali testu.
12. maj 2014
next
12. maj 2014
next
12. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg