Forum
нєנ ησ мσנє ιмє נє мαנα ιη ѕєм ησνα тυкι zαтσ вσ тσ мσנα Ι zgσ∂вα. gσνσяιℓα вσ σ єηι ρυηcι, кι ιмα ηαנвσℓנšσ ρяιנαтєℓנιcσ ιη cєν кυρ ѕσνяαžηιкσν. žινℓנєηנє ѕє נι ρα ѕρяємєηι кσ ѕє z ∂яυžιησ ρяєѕєℓιנσ ιη мσяα ηα ∂яυgσ тαм ѕρσzηα ƒαηтα, кι ѕє zєℓσ zвℓιžαтα.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. del
----------------------------------------------------------------------
Hej sem Maja Hrastnik, 13 let stara rjavolaska, ki rada hodi v šolo.

Imam 17 let starega brata Matevža.

In seveda najboljšo prijateljico Tio.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQERiw9em3HqmLDy468J-uocQHN0dwgH9h4cz3hkAvedT56k8SstQ
Imam oba starša Julijo in Luka. Mami je noseča in dobila bom bratca.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Mama told me not to waste my life
She said spread your wings my little butterfly

Don't let what they say keep you up at night
And if they give you shhhh...
Then they can walk on by

My feet, feet can't touch the ground
And I can't hear a sound
But you just keep on running up your mouth yeah

Walk, walk on over there
'Cause I'm too fly to care, oh yeah

Your words don't mean a thing
I'm not listening
Keep talking, all I know is...
Mi začne zvonit budilka na telefonu pesem wings- little mix.
Komi se prevlečem iz postelje že pride brat v sobo in začne noret po sobi.
Oblečem se in grem v šolo.

in

in

Aja pozabila sem povedat da je danes konec šole/ zadnji dan šole. Brat je pa že končal.
Ko pridem do šole sem mi smejijo sošolke ker sem baje grdo oblečena meni se pa zdi da kar ljubko. Stečem do moje prijateljice Tie in jo objamem. Skupaj odideva v razred pouk hitro mini in dobili smo spričevalo, in imela sem same 5-ke zaključene. Rečem si lep zaključek 7- ga razreda. Tia pa je imela le nekaj 4-rk. skupaj odideva domov. Posloviva se. Grem čez vhodne vrate in v dvigalo in prtisnem številko 12 (živimo v zadnjem nadstropju) in grem čez vhodna vrata našega stanovanja čisto v pričakovanju kaj bojo rekli starši zaradi spričevala ko ji zagledam da sedijo za mizo. Ati reče Maja vsedi se zraven neki ti moremo povedati in začne...

Ti je bil začetek zgodbe všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. avgust 2013
ɴαše ѕтαɴovαɴje:

мojα ѕoвα:

мoj тeleғoɴ:

мojα мυcα:

27. avgust 2013
u148389
u148389
next
27. avgust 2013
hvala še vsaj 1 next
27. avgust 2013
next
27. avgust 2013
hvala za next . next pride mal kasnej
27. avgust 2013
Sory zdele bo next
----------------------------------------------------------------------------------------
Ati reče Maja vsedi se zraven neki ti moremo povedati in začne, jst vam kulk ti pomeni tuki stanovanje, šola in prijateljica, ampak bojim se da se bomo mogli preseliti ker nas mečejo iz stanovanja in ti boš hodila na novo šolo. Jaz pa: Kaj, kako ne morejo to naredit sam si jim redno plačeval in bili smo pridni in vse ne morejo nam to naredit. Ati reče: Bojim se da lahko to naredijo, dali so nam 1 mesec časa da pospravimo in odidemo iz stanovanja.
Hitro sem šla na facebook in na srečo je bila moja prijateljica gor. Povedala sem ji kaj se je zgodilo in je rekla da se bova še slišale preko telefona preko kamere in lahko se kdaj vidima ko bom prišla iz Maribora v Celje.
In začela sem pospravljat:

Odločila sem se da bom šla spat.
------------------------------------------------------------------------------------
Zjutraj sem se oblekla

in

-------------------------------------------
Znosili smo škatle in kovčke v kombi in se odpeljali v Celje v hišo.
Ko smo prišli tja sem zagledala srednje veliko hišo:

Očetu sem rekla da je zelo lepa taka domača.
Moja soba:

Kuhinja:

Dnevna soba:

Potem pa je ati rekel...
-----------------------------------------------------------------
next???
27. avgust 2013
nexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt
27. avgust 2013
hvala še približno 1 al pa 2 nexta
27. avgust 2013
nexxtt
27. avgust 2013
še mogoče 1 next če ga bom dobla drugače bom pa juter dopoldan al pa popoldan napisala
27. avgust 2013
u149808
u149808
next c:
27. avgust 2013
juter pa res napišem juter definitivno dobite next tak ko sem prej napisala ob takem času
27. avgust 2013
Hvala ful za nexte.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Potem pa je ati rekel: Imam presenečenje za vas mami,brat in jaz smo stekli k njemu. Šli bomo v London za 1 mesec potem pe še v Pariz za 3 tedne. Jej smo vsi rekli. Jutri odpotujemo je še rekel. Jaz sem odprla vse kovčke in iskala popolno obleko za jutri ker gremo z letalom. Na koncu pa sem izbrala:

in

-------------------------------------------------------------------------------------------------
še en del zvečer
28. avgust 2013
u148389
u148389
next
29. avgust 2013
next
29. avgust 2013
next
29. avgust 2013
next pride mogoče popoldan al pa zvečir
29. avgust 2013
Hvala za nexte:
------------------------------------------------------------------------------------------
Vkrcali smo se na letalo
Ko smo vzleteli se posnela tole sliko:

Ko smo prispeli smo hitro poklicali taxi ker je začelo deževat in pelal nas je do našega hotela:

Bila se zelo zaspana in se se šla umit nato pa takoj v posteljo.
------------------------------------------------------------------------------------
Zjutraj se se oblekla in pojedla zajterk.

Šli smo najprej po mestu in sem naredila eno sliko:

Hodili smo 4 ure in se končno odločili da gremo na London eye:

-----------------------------------------------------------------------
Mesec za London je hitro minil in odpraviti smo se mogli. Naredila sem še zadnjo sliko:

Domačim pa smo pisali kartice. Napisali smo da smo se imeli lepo zdaj nas pa čaka še let za Pariz
29. avgust 2013
Oprostite za tak kratek next. Ampak res nimam časa. Jutri grem k očetu na Ponikvo in ne bom mogla napisati nexta. Potem pa je že tak šola in nebom mela nič časa razen malo v soboto in malo v nedeljo. Tako da kar naprej še berite mojo zgodbo naj vas nič ne ustavi.
Lep preostanek počitnic.
мιѕ.мαנα
29. avgust 2013
u148389
u148389
next
30. avgust 2013
Okej next. Oprastite ker ga tak douk ni blo sem ga že hotla 5x napisat pa neki ni šlo ker je bla vsaka slika narobe vnešena pa take itd...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Jejjj Pariz, zame najlepše mesto na svetu.

Prispeli smo zjutraj zato sem imela še dolg dan, da sem si ogledala skoraj vse znamenitosti.
Slikala sem se:

Nato pa je do mene prišla neka punca. Vprašala me je ":Quel est votre nom?" Nisem je čisto razumela saj nisem znala francoščine. In nato sem nekako razvozlala bistvo kaj me je vprašala. Rekla sem:" Maja Hrastnik ". Rekla je:" Slovenka torej. Jaz sem Sara Kovač. Prihajam iz Celja. Rekla sem:" ooooooooooooo, lepo no jaz sem se preselila iz Maribora v Celje pred 1 mesecem. Hodila bom na 2. osnovno šolo Celje". Rekla je " nemogoče jaz tudi tam hodim". Rekla sem" No potem pa boma verjetno sošolke". Vprašala sem jo alo boma prijateljice. In verjetno veste kaj je rekla. Rekla je "DA". In potem sva se slikali:
Sara:

JA zelo je lepa.
Slika ko sva se slikali:

Po dolgem pogovarjanju in slikanju sem se odločila, da grem v hotel. Poslovila sem se in rekla, da se jutri dobima pri stolpu. Šla sem domov in se umila in šla spat.
---------------------------------------------------------------------
next potem pozneje.
16. oktober 2013
next
16. oktober 2013
next
16. oktober 2013
Naslednje jutro pride v sobo brat in začne skakat po postelji. Vstanem sede in mu vrže povšter v glavo začnem se smejat. Oblečem se in grem na zajtrk:

zajtrk:

Ko pojem se poslovim od družine.
Nato grem do stolpa ker sva se zmenili s Saro. Čakam jo in čakam ampak jo nikjer ni bilo. Skoraj se odpravim že domov ko in skoči izza mojega hrbta. Tako se prestrašim da sem se zraven smejala objela sem jo:

klikn gift je.
Nato pa pride do naju en lušn fant in naju vpraša....
----------------------------------------------------------------
next??
27. oktober 2013
next
27. oktober 2013
next
27. oktober 2013
next
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
u152233
u152233
мιѕ.мαנα ,
ti si ena zlo dobra pisataljiva inn ti moram povedati de napiši in velk NEXT in res dobro pišeš kdjfh nn hhas hk nagf jg j
28. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg