Forum
Živjo. Moje ime je Viv Gramer. Mislim Viviane. Viv je le okrajšava. Stara sem 18 let imam blond lase in modre oči. Živim v bloku s svojo mami in mlajšo sestro Cristy ki je stara 12 let. Sigurno se boste vprašali: kje pa je oči. No pač ga nimam ker nas je zapustil zaradi moje mami ki je najbolj zategnjena oseba na svetu. Ker sta se ločila živiva s Cristy en teden pri očetu in enega pri mami, pač izmenično. Še mislit si ne morete kako je to hudo. Hodim v 3. letnik srednje ekonomske šole. Trenutno še nimam fanta ker so vsi v našem razredu totalno zabiti. Mislijo le na nagice na internetu in na mozolje. Ko pa sem neki dan šla po šolskem hodniku se je vame zaletel najlepši fant na svetu in sicer George Black. Ima rjave lase in rjave oči in hodi v 4. LETNIK. Ker mi je iz rok stresel papirje in zvezke sva se prvič spogledala. Jaz trapa sem le stekla na stranišče in se zamislila. Ta teden greva z Cristy h očitu. Ko pa sva peš prišli do vrat njegovega bloka sva zagledali...

NEXT?
20. februar 2013
next
21. februar 2013
mojo mami. Stala je pred blokom da bi videla če sva midve varno prišli. Ko sva prišli do nje nama je le zategnjeno rekla naj bova naslednjič bolj točni, ker bo očita drugače skrbelo (kot da se sploh briga za očita). No in tako sva Cristy stopili v dvigalo in prišli do očita ki naju je že pred vrati čakal. Pokazal nama je prečudovito presenečenje. Kolikor malo denarja ima on je še stisnil zobe in nama vsaki kupil sobo. To je pa moj oči, zlat kot vedno. Tako sem jaz dobila sobo z razgledom na park, Cristy pa je daleč v daljavi lahko videla supermarket. Vsaka je sedla za svojo mizo in delali domačo nalogo. Zvečer smo jedli dunajske zrezke. Obožujem jih. Nato sva vsaka legli na svojo posteljo in zaspali. Naslednje jutro je skypu PRIŠLO SPOROČILO OD GEORGA!!!!!!! Glasilo se je: všeč si mi ali mi daš svojo telefonsko. Takoj sem mu vpisala svojo telefonsko in bila sem srečna kot še nikoli. Tudi on mi je dal svojo. Hitro sem si jo shranila v imenik in si pripravila torbo. Danes smo imeli 3. in 4. letniki ekskurzijo. Šli smo si ogledati neke stare gradove. Na balkonu sem se ustavila in se zazrla v morje nato je k meni stopil George me pogledal in me poljubil. Bila sem v nebesih.
21. februar 2013
next? morda celo dva?
21. februar 2013
u72796
u72796
next
22. februar 2013
next
22. februar 2013
u121708
u121708
NEXT
23. februar 2013
u118045
u118045
next
23. februar 2013
Popoldne mi je na skype napisal sporočilo da sem mu zelo všeč in da bi rad NADELJEVAL Z MANO. Odpisala sem mu da mi je tudi on zelo všeč in da bi tudi jaz rada nadeljevala z njim. Ta teden sva s Cristy šli k mami. Ko sva prišli k njej je zraven nje stal moški srednjih let. Mami je rekla da je njen poslovni partner Tom in da bo prespal pri nam saj ga je žena pustila zaradi njenega ljubimca s katerim je odpotovala v Francijo. Pojedli smo večerjo in šli spat. Vsaj jaz in Cristy. Ko pa sem zvečer šla v kopalnico sem zaslišala čudne zvoke ki so prihajali iz mamičine spalnice. Vrata so bila na stežaj odprla in ko sem pogledala v spalnico sem videla kako se naga zalizujeta. Kako ogabno. Tega ji seveda ne bom povedala, saj bom zadržala le zase. Tudi svoji BFF ne bom povedala. Mimogrede moja BFF je Viviene, kličem pa jo Viv. Kako mami to počne ko pa ve da sva v sosednji sobi midve s Cristy. Ko sem prišla nazaj v svojo sobo pa sem prejela sms od Georga: Lahko noč, srči. Naredila sem mu smajlija in kmalu po tem zaspala. Zjutraj me je mami čisto raznežena (saj veste od česa) zbudila in me povabila na zajtrk. Gledala me je kot da bi ji bila največji zaklad. Povedala mi je da če mi je neudobno da je Tom tu se lahko tudi odseli. Prikimala sem. Morda je tako še najbolje.
23. februar 2013
u72796
u72796
NEXT
23. februar 2013
next!
23. februar 2013
next
23. februar 2013
u118045
u118045
next !!
24. februar 2013
V šoli sem želela iti h Georgu ampak ga nikjer ni bilo. Niti v telovadnici, učilnici za slo, hodniku, predverju... nikjer. Kmalu bi čisto popenila dokler ni k meni pristopil njegov bff in mi poročal da ga je poslal on sam in sicer da mi pove da so se Georgeovi starši ločili in tako je za en mesec odšel h očetu v Francijo. Hastrmela sem v njega in se delala da je vse uredu. Povedal mi je tudi da če želim mi bo on to povedal tudi prek skypa. Cel dan nisem mogla razmišljati o ničemer. Prva stvar ki mi je čisto sesula dan je da se je mami dala dol z njenim sodelavcem, druga pa je da me je moja fant zapustil. Proti večeru me je poklical in mi vse povedal. Jaz sem se le začela jokati. Tolažil me je a nisem nehala. Povedal mi je tudi da bo naslednji teden zopet tukaj in da bo vse tako kot poprej.
24. februar 2013
3 NEXTE rabim.
24. februar 2013
u72796
u72796
nex
24. februar 2013
next
24. februar 2013
u116630
u116630
neext<33
24. februar 2013
Jutr napisem kr grem smucat. A dodam še slike?
24. februar 2013
u72796
u72796
če hočeš
24. februar 2013
u116630
u116630
ja deej<33
24. februar 2013
u118045
u118045
ja plissss
24. februar 2013
Najprej sori moji BFF je ime Poly.
Evo nadaljevanje:
Danes je ponedeljek, dan ko grem k očetu. Pri njem na obisku je bila Cristyjina učiteljica klavirja Mery. Oče nama je povedal da bo za Cristy delala nadure saj meni da je njen talent neizmeren. Nato smo se igrali monopoly in pa activity. Bilo je zelo smešno ko je oči pri activityu oponašal kokoš. Nato smo pojedli večerjo in odšli spat. Naslednji dan sem šla v šolo. Pouk je potekal normalno brez večjih težav. Po koncu pouka sva se s Poly dogovorili da bo v petek prišla k meni saj bi zelo rada videla mojo novo sobo pri očitu. Povedala mi je tudi da je v petek nora zabava v pižamah pri Linsey in da bo tja prišel tudi George. Ko sva se tako pogovarjali sva prišli do ceste in se razdružili saj imava domove vsaka na drugi strani. Ko sem prehodila nekaj metrov pa sem za sabo zaslišala znan glas: Viv, pridi sem. Obrnila sem se in videla...

Koga misliš. Pošlji odgovor poleg NEXTA.

Sedaj pa slike:

Jaz:

George:

Cristy:

Poly:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=17684947[/img]

To so najbl pomembne slike. Več jih pa še pride!!!
25. februar 2013
u72796
u72796
nxt
25. februar 2013
next
25. februar 2013
u118045
u118045
next
25. februar 2013
a so kej dobre slike? pa koga sem zagledala (v zgodbici mislim)?
25. februar 2013
u72796
u72796
slike so supr
25. februar 2013
next
25. februar 2013
next, Georga
25. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg