Forum
u4554
u4554
Živjo.

Odločila sem se, da tukaj objavim eno zgodbo, ki jo pišem že na enmu drugmu portalu. Upam, da vam bo vše, tuki mate pa prvi del za pokušino
_________________________________________________________________________________
'Dovol je Annabell! To je višek! Najprej alkohol in cigarete sedaj pa še policija in droge?! Le kakšno napako sva z očetom naredila v vzgoji da si postala takšna? Vedno si dobila vse kar si si zaželela….!!!''

Mami je kričala… vedela sem saj je vedno ko je kričala postala čisto rdeča v obraz. V resnici je nisem poslušala. Še vedno sem bila pod vplivom heroina. Droge jemljem še 1 mesec. To je moja 5 doza heroina. Tokrat sem zraven dodala še alkohol. Doza je počai popuščala. Omama počasi izginjala. Kmalu bom morala hočeš, nočeš prisluhniti mami. Oče je bil kot ponavadi tiho.
''… Dovolj je! V Barcelono greš. H teti. Ta družba te bo uničila.''
Me naenkrat prestreli.
''NE! Nemoreš me prisiliti. Nisem tvoja last!!!'' zakričim tako glasno da presenetim samo sebe.
''Ann, pozabljaš da nisi polnoletna. Pred petimi leti so zvišali mejo polnoletnosti. In v Barcelono greš pa če skačeš po trepalnicah.V ponedeljek letiš.'' Mirno odgovori. Še sedaj nevem kako ji uspe kar naenkrat znižati ton. In vem da se ni smisla prepirati. Bogata sta in to da dobim viso za 3 leta in potem še španko državljanstvo jima ne dela problemov. Edini problem je kje naj v Španiji dobim dilerja.

ČEZ 3 DNI (PONEDELJEK)

Sedaj sem na letališču v Barceloni. Čakam na svoj kovček. Prijateljica Jill se je zmenila z nekim človekom ki me bo zalagal z drogami. Nelly poiskuša začeti pogovor ampak ji ne uspeva ravno najbolje. Čisto se je spremenila. Sedaj je suha rdečelaska in izgleda super. Bila naj bi uspešna pravnica…
''Tukaj je moj kovček'' zakličem v španščini in Nelly se zasmeje. Ušeč mi je da se do mene obnaša kot do odraslega človeka in ne kot do otroka. V avtomobilu pa načne temo z drogami:
''Ann, vem zakaj si tu. In če misliš da te bom zaprla v hišo in izolirala se motiš. Nisem taka kot sestra. Zaupam ti ampak imam samo eno prošnjo. Poiskusi se odvaditi drog. Upisala sem te v skupino za samopomoč. Pomagalo ti bo. Prosim poiskusi''
Bila je iskrena. Vedela sem ko sem jo pogledala v oči. Nevem zakaj ampak nisem ji mogla reči da nebom poiskusila. Morda je končno prevladal razum. '' Poiskusila bom obljubim.'' Sem rekla. ''In hvala da se do mene obnašaš tako'' sem dodala. Kmalu po tem sva prispeli pred ogromno vilo.
''Tukaj živiš?''
''Ja, kako se ti zdi. Lepo ali ne?
''Ja!''

Potem mi je razkazala vilo in mojo sobo. Imela je vse kar si človek lahko poželi. Ampak razkošje je v meni spet prebudilo občutek osamljenosti. In željo po drogi. Vzela sem telefon in poiskala Nelly.
''Na ogled mesta grem!'' sem zaklicala.
''Do osmih bodi nazaj.Oh saj res to je moja telefonska številka če se izgubiš'' podala mi je listek jaz pa sem odhitela ven. Želja po heroinu se je večala in vedela sem da bo to največja doza do sedaj. Hitro sem poklicala dilerja in zmenila sva se da pride pome in mi pokaže kje prodaja drogo.Končno se je prikazal in predstavil kot Tom. Pokazal mi je pot do skrivališča nato pa sem (s predčasnim plačilom seveda) dobila ogromno dozo. Moji možgani so se topili v omami. Bila sem srečna.
Odpravila sem seproti domu. Mesto lahko počaka sem si mislila. Želela sem prečkati cesto naenkrat pa: ZAVIRANJE IN TROBLJENJE AVTOMOBILA, KRIČANJE IN NAENKRAT TEMA.
__________________________________________________________________________________
Nadaljujem po 3 nextih

Ti je zgodbica všeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. julij 2012
u91307
u91307
neext
10. julij 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeext!!!!
11. julij 2012
neext! a ne pišeš te zgodbice tud na smrklji?
11. julij 2012
next
11. julij 2012
next
11. julij 2012
next
11. julij 2012
next
11. julij 2012
next
11. julij 2012
u59458
u59458
next
11. julij 2012
sm rekla next,pa sry da oglašujem:mmoja nova zgodbica

http://www.igre123.com/forum/tema/moje-drogerasko-in-zurersko-zivljenje/37527/1
11. julij 2012
next
11. julij 2012
u70105
u70105
next
11. julij 2012
u4554
u4554
Hvala za use nexte najboljše ste ;D
A lahko še prosim glasujete tukaj zame: https://www.igre123.com/forum/tema/e-ov-je-z-j-oljso-p-elj-co/37493/
________________________________________________________________________________
.
SPET KRIČANJE, OGROMNO LUČI IN SPET TEMA...
Pi-pi-pi-pi-pi...
zaslišim piskanje in v ozadju govorjenje. Počasi odprem oči in nad sabo zagledam nekaj rumenega. Sklepam da je to strop saj sem v ležečem položaju. Začutim da z mano nekaj ni v redu. Želim se razgledati po sobi in zato počasi obrnem glavo v levo stran vendar moje telo prestreli gromozanska bolečina. Tiho zastokam in kar naenkrat se pred mano pojavi nek moški. Oblečen je bil športno. Njegovo telo je bilo malce napeto. Prestrašila sem se in želela sem zakričati. Vendar ko sem ga pogledala v oči te tople rjave oči ki so izžarevale olajšanje, in zaskrbljenost so vse moje besede zastale njeke daleč v grlu.
'' Zbudila se je.'' je zašepetal ko sem zrla v njegove oči. Bile so perfektne. Trenutek za tem pa nekam stekel. Strah je izginil saj nisem mogla razmišljati o čem drugim kot o njegovih očeh. Hmalu se je vrnil, ampak tokrat z moškim v dolgi beli halji. Trenutek pozneje pa spet izginil. Ko so se vrata zaprla me je moški ogovoril:
'' Živjo Annabell, sem tvoj zdravnik Josep, zate skrbim od nesreče. Najbrž imaš v spominu veliko luknjo ampak nič ne skrbi če bo okrevanje potekalo po načrtih se boš vsega spolnila v 3 tednih. Če želiš ti lahko povem kako bo potekalo zdravljenje, kaj se je zgodilo in kako je z obiski.''
Pokimala sem on pa je nadeljeval: '' Pred enim mesecem si prišla k teti v Španijo. Poslala sta te starša ker sta želela da se odvadiš drog. Vendar si že prvi dan dobila novo dozo. Ko si se odpravila, predvidevam da proti domu, si prečkala prehod ko je gorela rdeča luč in takrat te je zbil avto. Lahko rečem da si imela ˝srečo¨ da te je zbil najbolši nogometaš na svetu Leo Messi, in ti takoj zagotovil najbolšo medicinsko pomoč drugače bi umrla. Njemu se zahvali da si preživela. 1. mesec si bila v umetni komi da smo preprečili poškodbe možganov. Sedaj boš nekaj časa najbrž rabila da se naučiš vsakdanjih stvari. Fiziotreapijo boš imela vsak dan od naslednjega tedna naprej po 4 ure na dan. Glede obiskov ni omejitev. Če pa boš utrujena jim povej in morali bodo oditi. Okrevala boš največ 12 mesecev.''
''Super torej me je zbil nek nadut nogometaš in mi z tem da bi si popravil ogled, rešil življenje. Ali je bil on tisti tip ki vas je pripeljal?'' sem jezno zamomljala saj poznam veliko takih nogometašov.
''Ann, vrjemi da ni tak kot ostali. In ja to je bil on. Ves mesec je bil pri tebi in ni odšel za več kot 3 ure. Lahko bi mu bila hvaležna'' mi je odgovoril in odšel. Jaz pa sem samo zavila z očmi. Ja seveda ni tak kot jaz mislim... my ass. Ampak še vedno ima najlepše očke. In laska se mi da je bil toliko časa pri meni :3.Sem pomislila in kmalu po tem sem zaspala.
Zbudila sem se in zaslišala nerazločno in razločno govorjenje:
'' Leo, res hvala da si jo rešil vendar nemorem dovoliti da bi še naprej plačeval zdravljenje. Glede na to da čez 1 teden odhajam v tujino jo bom vzela sabo. Bila bo v lokalni bolnišnici'' to je bila Nelli. Bila sem prepričana
'' Ne Nelly... gre za ugled... težko je skrbeti...'' to je bil najberž Leo, ki je govoril veliko manj razločno. Vedela sem da se mu gre za ugled... mislim saj ga vsi poznajo .. tistih 21 ur je bilo kamuflaža da ne izgubi ugleda.. Nič mu ne pomenim, la kako bi mu saj me sploh ne pozna. Vseno mi je policu spovzela sovza. Spet nikomur ne pomenim nič sem pomislila. Takrat sta vstopila v sobo Nelli in Leo:
'' Budna si. Pogrešala sem te! Kako se počutiš? Neveš kamo me je skrbelo zate" me je napadla Nelly, Leo pa se je le zasmejal.
'' Živjo Nelli, dobro sem. In ti? Ne me pojesti prosim'' sem dejala in se zasmejala, Lea nisem mogla pogledati ker bi se gotovo spet izgubila v njegovih očeh. Nelly se je zasmejala in nato sva se pogovovarjali debelo uro. Nato pa je Nelly morala oditit v službo. Leo se mi je približal z nasmehom na obrazu:
'' Živjo Ann, sem Leo. Tisti ki te je zbil. Res mu je žal...'' se je začel opravičevati. Videti je bil iskren. Ampak slišala sem tisti pogovor. Zato sem ga prekinila:
'' Je že v redu. Opravil si svoje delo. Rešil si me pred smrtjo in si popravil ugled. Dosegel si svoj cilj da si popravil ugled. Tu se tvoje delo konča. Res sem ti hvaležna da si me rešil. Nemorem se ti dovol zahvaliti. Pomagala ti bom spraviti tvoj ugled še na višjo raven. Prav?''
________________________________________________________________________________
11. julij 2012
next
11. julij 2012
next
11. julij 2012
pa next
11. julij 2012
Sorry ker oglašujem
http://www.igre123.com/forum/tema/z-s-g/37546/1 glasuješ zame plis?
11. julij 2012
u70105
u70105
next
11. julij 2012
u91307
u91307
next
11. julij 2012
next
12. julij 2012
next
12. julij 2012
next
12. julij 2012
u4554
u4554
Pred vami je nov del hvala vam za vse nexte ;*
'' Annabell, rekel sem da nemorem dovoliti da bi ogrožala svoje zdravje . Da mi ni mar za ugled. Da mi ni težko skrbeti in plačevati to saj sem jaz tisti ki je povzročil nesrečo'' tokrat so mi solze planile na plano in začela sem jokati. Stopil je do omarice in mi podal robček. '' Ann kaj je narobe? Kaj se ti je zgodilo da imaš tako mnenje o meni?'''
'Leo, jaz...''
''Leo, jaz... nevem... nemorem kar govoriti o tem... preveč boli'' nisem mogla več, padla sem v še večji jok. On pa me je samo objel. Jokala sem vedno močneje in spomini na tisti dogodek so vedno hitreje prihajali na plan.. On pa me je le držal v objemu in bil tiho. Čez nekaj časa pa so v Sobo vstopili:
-postavni, mišičast tip s kratkimi svetlotjavimi lasmi
-pravtako postaven, mišičast tip s daljšimi in dalšimi skravžlanimi lasmi
-In šeen postaven, mišičast tip s krajšimi črnimi lasmi
Tip z dalšimi lasmi se je zasmejal: ''Leo ti pa vsako spraviš v jok, kaj je sedaj to?'' vsi razen mene so se zasmejali in Leo je odgovoril: '' Živjo Carles , ja ni mi pomoči. Živjo Gerard, živjo Cesc. Lepo da sta jo prišla pogledat.'' Aha torej je bil dolgolasi Carles, drugedva pa sta bila Gerard in Cesc ( prebere se sesk ). Svetlolasi me je ogovoril: ''Živijo zaspanka, jaz sem Gerard. Kako si?''
''Za zdaj ne preveč dobro. In ti?''
''Dobro.'' takrat se je vmešal črnolasec:
'' Kaj se je pa zgodilo? Kako te je naš zapeljivec Leo spraviv v jok?'' je v smehu dejal. Še preden sem utegnila odgovoriti me je prekinil Leo:
'' Mislim da ni čas za pogovor o tem, Cesc. Ann je utrujena in bilo bi dobro da odidete.'' postal je napet. Carles pa je poiskušal vse skupaj pomiriti:
'' Mislim da moramo oditi in ja saj res Ann vsi naši followerji na Twetterju ti želijo čim prejšnje okrevanje. Sama pa imaš že skoraj miljon followerjev. Adijo Leo, adijo Ann.'' kaj? twitter, miljonn oboževalcev. Kaj za vraga se pa grejo?
'' Adijo!'' sta zaklicala še Gerard in Cesc trenutek za tem pa so vsi trije izginili.
'' Oprosti za tole. Imajo dobre namene ampak učasih so vsiljivi..'' se je Leo spet začel opravičevati. Čisto preveč se kesa za nesrečo ki sem jo pravzaprav povzročila jaz. Ampak všeč mi je saj je takrat izreeedno luškan. ''Je že v redu Leo. Niso bili vsiljivi. Naredili so kar bi naredil vsak normalen čovek. Pozabi že na nesrečo nisi ti kriv- Resno mislim POZABI.'' tako sem zaklučila to temo. Potem sva se še nekaj ur pogovarjala.
ČEZ 1 TEDEN
Sedaj se vse počasi ureja. Še vedno sem v bolnišnici in vsak dan večino časa preživim z Leotom. Super se razumeva in vedno bolj sem zaljubljena vanj. Spoznala sem veliko igralcev Barcelone in vsi so izredno zabavni. Veliko razmišljam kaj bo v prihodnosti. Leo se bo kmalu vrnil saj je odšel domov se stuširat.. Čez pet minut se prikaže na vratih: '' Ann nekaj ti moram povedati:
13. julij 2012
next
13. julij 2012
next
13. julij 2012
u70105
u70105
next
13. julij 2012
u91307
u91307
next
14. julij 2012
u4554
u4554
Hailov tuki imete nov del:
Jutri se iz Pariza vrne Antonela, moja punca.'' zakliče in vesel je bol kot kadarkoli prej. Nemorem vrjeti. Punco ima? Moje srce se v hipu razdrobi na koščke in komaj zadržujem solze: '' To je super! Komaj čakam da jo spoznam.'' se trudim ostati vesela ampak on me predobro pozna: '' Ann kaj je narobe?'' '' Nič takega. Samo... pri fizioterapiji mi negre najbolše...'' hvala Bogu dobro lažem zato je nasedel: '' Saj je zdravnik rekel, da bo okrevanje potekalo počasi. Ne obupaj Ann. Čez nekaj mesecev boš kot nova.'' zelel je nadaljevati pa mu je zazvonil telefon:
''Živjo Antonella... kaj že...seveda te bova počakala... ljubim te.. se vidiva'' torej je bila ona... in rekel ji je da jo ljubi.. nevem zakaj sem pričakovala da se bo zaljubil vame.. neko zafiksano tujko ki je povzročila nesrečo se skoraj ubila, njemu pa povzročila cel kup skrbi in slabo vest... ''Ann se sponiš da sem ti rekel da bo Antonella prišla jutri iz Pariza?''
''Ja seveda. Zakaj?''
''Dobila je sedež za danes. In sedajle mi je sporočila, da je že prispela in da pride čez 10 minut.'' nasmehnil se je in spet izgledal srečen kot nikoli od kar ga poznam: '' Leo, to je super... nevem kaj naj rečem... zelo sem vesela, komaj čakam da jo spoznam!'' delovala semizredno navdušeno.. in tokrat sem ga prepričala. Naslednjih 10 minut mu je govoril o njej. Z velikim občudovanjem, ljubeznijo. Kot bi bila princesa. Bila sem vesela zanj, moje srce pa se je mlelo v prah.Nato je nekdo potrkal na vrata. Vstopila je nasmejana črnolaska: '' Živjo!'' Leo pa se je v trenutku pognal proti njej jo objel potem pa sta se začela poljubljati '' Oh, get a room!'' sem se zasmejala. Mogoče pa mi res lahko uspe v igralstvu.
'' Živjo Annabell, sem Antonella. Kako si?'' tipičen začetek pogovora vseh ki sem jih po nesreči spoznala ''Živjo Antonella, super sem, pa ti? Leo mi je povedal veliko o tebi . Veseli me da sem te spoznala'' sem dejala še bolj veselo. Resnično se bom preiskusila v igralstvu. Lahko bi uspela... nekaj časa smo se pogovarjali nato pa sta Leo in Antonella odšla domov saj sta bila utrujena. Si lahko mislim na kakšen način ja. Takrat sem prvič v roke vzela dnevnik ki mi ga je Leo podaril po tistem dogotku s Cescom:
13.8,.2013, torek
Živjo amm.. dnevnik.
Najprej bi rada sem napisala vso zgodbo kako sem sploh pristala tu v Barceloni, natančneje v bolnišnici:
Bilo je ko sem bila stara 15 let. S starši smo se odpravili na zabavo. Saj veš, eno tistik na katerih se vsi lepo uredijo in naslednji dan komentirajo kdo je imel kakšno obleko in kakšne stvari je počel. Z nami je šel moj takratni fant Anže. Že od začetka zveze je bil malce nasilen in precej ljubosumen. Ampak to me ni motilo saj se je vedno opravičil. Na začetku večera je bilo še vse normalno. Nato pa je do mene stopil sin očetovega sodelovca, Toni in začela sva pogovor. Bil je zelo smešen, zato sva imela veliko napadov smeha. Ob enem izmed najinih 'napadov' je do mene prišel Anže nadrl Tonija, mene pa zvlekel v najtemnejši del vrta. Vrgel me je na tla in se začel dreti name:'' Prasica, kurba kaj misliš da mi boš kvarila ugled. Krava kako si drzneš sploh pogovarjati s komerkoli. Kurbica mala kaj misliš da bojo govorili o meni'' še naprej se je drl name. poleg vsega pa me je še pretepal. Brcal, lasal zabijal z glavo v tla... bolelo je. Bolj kot udarci so bolele žaljivke. Bil je moja prva ljubezen. Najhuje pa je bilo da se je pretvarjal, da me je našel pretepeno. Pustila sem ga ampak še pol leta mi je težil me zmerjal itd. Nato pa je našel drugo žrtev. Vse skupaj me je pripeljalo do cigeret in alkohola, nakoncu pa še do drog. Zaradivsega skupaj sta me starša (tudi njima se je šlo le za ugled) poslala h teti Nelly. Že prvi dan sem se zadrogirala in v transu 'skočila' Leotu pod avto. Sedaj semtu v bolnici polomljena tako v fizičnem in psihičnem stanju. Najhuje je pa da sem se zaljubila v Lea, on pa ima punco, ki je za povrh še izredno prijazna do mene... Se še kaj oglasim.
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg