Forum
Ko sem se zbudila sem se oblekla.V 20 minutah sem prišla v šolo šla sem v jedilnico in tam je bila tudi Tissa. Ko me je zagledala je rekla '' jupi, še 3 dni pa imaš rojstni dan, in nekaj sem ti že kupila'' se je zaasmejala. ''Pojdiva naročit malico''sem rekla.Za malico je bil moj najljubši zajtrk nutela in kruh.Mnjam!Ko sva pojedle mi je Tisa dala zvezek ki sem ji ga posodila.Vedela sem da je v njem presenečenje.Dala sem ga u torbo in odšle sva v razred.Pozabili sva da nam je ura odpadla.Ker je bilo že vroče sva se odločili da greva po sladoled.Trgovina ni bila daleč.Potrebovali sva le 5 minut hoje.Naročili sva vanilijev in jagodni sladoled z čokoladnim prelivom, oz. sladkim grehom.Ko sva šli nazaj v šolo sva po poti v šolo lizale sladoled. Ko sva prišli v šolo je ravnoprav prišel učitelj.''Dober dan dr. Fellive'' sva pozdravili.On naju pa je ogovoril''vesta kje so ostali?''imel je zelo strog glas.Jaz pa sem rekla ''da mogoče špricajo ali pa še hodijo v šolo mogoče so mislili da nam odpadeta dve uri prvi.Ali pa so se odločili da bodo raje šprical prvo uro.''On pa naju je grdo pogledal in rekel''Ne zakonito!''se je zadrl čez učilnico.Ko pa so se odprla vrata je čez vrata...

TI JE ZANIMOVO IN BOŠ BRAL/A?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. junij 2014
next
10. junij 2014
okej nextam

najlepši fnt na svetu! Ime mu je blo David.Res je bil popoun sam neki mi ni blo ušeč na njem.njegovo obnašanje!ZELOOOOOOOOOOO GRDO SE JE OBNAŠU.in to grdo in neverjetno pa je imel same 5!Ko sem o tem razmišljala je učitelj udaril po moji mizi.Potem pa sem od jeze odšla ven iz razreda.
10. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg