Forum
Sem posvojenka gdč. Simpson in g. Jeelich. Imata tudi svojo hči Tiano, ki je na smrt nesramna in važna do mene. ''Skuhaj mi kavo in tudi moji gospodičnici Simpson,'' je rekel vsako jutro g. Jeelich. ''Seveda, kot želite'' sem morala na silo odgovarjati, če prav se mi prav nič ni ljubilo. Skuhala sem kavo in jo morala še posebaj okrasiti.''Speči nove piškote tisti so že trdi in mrhavi!'' je vse določal g. Jeelich.
Gdč. Simpson

Jaz

Ko sem skuhala kavo in jo okrasila so se med tem piškoti zažgali.''Nekaj voham, da se žge!'' je rekla strogo Tiana.Bila sem tiho in že spet hitro nardila piškote. Ko so se piškoti pekli sem okrasila kavico in pripravila na pladenj. Piškote pa sem okraševala samo 3 minute. Dodala sem jih na pladenj in jih nesla v dnevno sobo h gdč. Simpson in g. Jeelich.''Hvala, rjavolaska'' je rekel g. Jeelich.''Ni za kaj,'' sem odgovorila, on pa je dodal''ti nismo že rekli da se reče lepo in uglajeno'prosim'?'' poudarek s strogim glasom pa je bil 'prosim'.''Lahko se greš učiti,'' je rekla gdč. Simpson.''Hvala vam'' sem rekla in se odpravila v svojo sobo.Učila sem se kakšni 2 uri in pol. Ko sem zaslišala znan glas in to je bil glas g. Jeelicha, ''punci lahko gresta ven, najkasneje pridita ob 5 zjutraj!'' je rekel. Oblekla sem črne kratke hlače, modro majico in pa sive ALL STARKE. Odpravila sem se najpreje pa poklicala prijateljice in prijatelje. ''vsaj 11 jih pride'' sem zamrmrala in še hitro poklicala taxi.
29. junij 2014
neeexxtt
29. junij 2014
next
29. junij 2014
Taxi je hitro pripeljal in usedla sem se vanj ''kam greste'' me je uprašal taxist Harry.''Peljite me v konjeniški klub'' sem odgovorila.''Prav kot želite gdč. Neja.''saj veste grem pogledat tudi v zavetišče Farm's horse's'' sem še dodala.''o si boste priskrbeli konja?'' je spraševal.''Saj veste da sem nora na konje, hočem črno belega'' sem še rekla preden sem istopila.
Tam so me že vsi čakali kot zmešani.''Hei Neja kako smo te pogrešali!'' so vsi rekli v en glas vsi so me zraven še tako močno objeli da sem za sekundo nehala dihati.''Radi te imamo'' so rekli.''No zdaj pa že pojdimo noter'' sem rekla.Odšli smo noter in vsak je sedel na konja.Ker pa je moj najbolši prijatelj Mark poskušal vse živo ga je konj vrgel iz sebe...
29. junij 2014
Ne oglašuj!
30. junij 2014
next
30. junij 2014
next..am slikce
30. junij 2014
Neža Lunar ne sme več brat! In neža men ti ne boš govorila nej SPIZDIM! ti oglašujš na moji temi tkoda ti spizdi
01. julij 2014
neext
04. julij 2014
Nnnnnneeeeeeexxxtttt nujno
12. julij 2014
oekejj +
Neža Lunar
Opravičilo, zdaj lahko bere! Brez da mi kdo reče ona ne sme brt!
13. julij 2014
konj ga je vrgel iz sebe...(govorim kot Mark) Vsi so hitro jezdili h meni tudi punce pa čeprav, ah... No prijezdili so h meni, pred očmi se mi je meglilo, slišal sem samo krike ''MAAAARK!'' pogledal sem use potem pa sem bil skoraj ne močen a uspelo se mi je dvigniti! ''Mark?!!'' sem slišal govoriti Nejo, ''Neja?'' sem začuden vprašal kot bi bilo nekaj narobe. ''Kako... Kako se ti je uspelo dvigniti?'' je rekla iz začudenja.
(govorim kot Neja)
Čudno mi je bilo kar dvignil se je, da... Da ne bi omedlel? Kaj ne razumem tega pomena, no čez nekaj trenutkov pa je prišel rešilec kjer je marka spravil na varno. Mi pa na žalost nismo smeli zraven, zato smo konje še malo zajahali potem pa jih dali v hleve in jih tiho in počasi krtačili. Mojega konja (oz. tistega ki ssem jahala) sem poimenovala Max ker je bil brez imena. ''O ne, Neja s tem ne boš ravno zadovolna ura je devet zvečer!'' sem zaslišala Kajo.''KAAAAJ?'' sem začudena kar zakričala
nadaljevanje čez 3 nextov
13. julij 2014
next...
13. julij 2014
next! Še 1 JEDAN
13. julij 2014
nooo enega pa še zbrišimo iz spomina... Nadaljevanje....
zakričala ''kaj je narobe s tabo?'' me je vprašal Zac. ''U.R.A JE DEVET!'' sem zakričala.''in kaj pool?'' je vprašal in me nekoliko čudno pogledal.''ob 5 zjutri moram bit pa ŽE doma'' sem rekla v nekoliko normalnem tonu poudarila pa sem samo ŽE . ''No gre kšna punca z mano na kavo?'' je prašal Zac nas punce, nobena ni privolila.''Jaz v jahalnih hlačah pa še jahat ne znam ne grem...'' je rekla Naja, ki je bila na smrt sramežljiva.''Ostale?'' je vprašal zac.Vse so se sprvo spogledale nato pa skupaj rekla odločen ''NE!'' Jaz sem čepela v kotu ki me ni nihče videl. Zac pa je povesil glavo in že je hotel oditi punce pa so me odkrile ker so bile pred mano.''Zaaac kaj pa tale lepotička mogoče ona hoče kavico...'' je rekla Anna.''Zac se je obrnil in zagledal mene.''Želiš ali ne?'' je rekel in gledal v tla.''Mhm... Zakaj paaaa...'' Že nisem uspela dokončati stavka je prekinil''Prav če ne želiš'' obrnil se je stran in hodil je proti vratom.''Čakaj Neja,'' je rekla kaja in mi pokazala oblekco ki je bila osupljiva! Hitro sem si jo nataknila gor in skočila na Maxa. Jezdila sem proti lokalu, ko sem zagledala
14. julij 2014
next kdo?
14. julij 2014
next
15. julij 2014
next??? Neža Lunar,miaw*,princ harry <3,fashiongirl12
?
19. julij 2014
Next
19. julij 2014
Nnnneeeexxxxtttt nujno
20. julij 2014