Sexi Pupika<3
Sexi Pupika<3
To je moja prva zgodba na forumu, ki bo zagotovo že kakšni podobna....

Chapter 1- Let's do it!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hm......Hejla sem Chrisy.....
Imam 16 let in sem za svoja leta zelo zadržana in malce prestrašena v življenju :/
Vedno se počutim nekako izobčeno od sveta.....Kot..... Kot da sploh ne spadam sem... Ampak kot pravi ata: "vsak je z razlogom na svetu".
Poskušam se čim bolj prilagoditi sošolcem in vrstnikom... Edina, ki me pozna celo bolje od mene je moja naj. prijateljica Britney. Je sicer zelo popularna na šoli a še zdaleč ni sebična. Je zelo prijazna oseba, ki zna prisluhniti človeškemu srcu in občutkom.
19. maj 2018
Next, všeč mi je začetek
19. maj 2018
Sexi Pupika<3
Sexi Pupika<3
Hvala ti
19. maj 2018
Sexi Pupika<3
Sexi Pupika<3
Še dva
19. maj 2018
Next
20. maj 2018
Sexi Pupika<3
Sexi Pupika<3
No prav..... Sicer pričakujem še enega bom kar začela....2 bralki sta zame dovolj.....

Chapter 2- Spoznala sva se.....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ampak kdo si ne bi želel imeti fanta?
Imam zelo poseben razlog zakaj sem pravi magnet za fante??? To se sprašujem že od 4. Razreda osnovne :/
Ves čas si mislim, da noben ni pravi in, da me bo sčasoma vsak zavrnil.
Minil je dan za dnem in dan za tistim dnem..... A prišel je tisti čudežni dan!!!
Ravno sem se na šolski klopci učila Geografijo, ko je prišla profesorica in mi naročila naj grem k ravnateljici. Zaledenela mi je kri... Saj še nikoli v življenju nisem naredila nič slabega v šoli... A, ko sem prišla v pisarno me ni čakal jezen in prepoten ampak nežen obraz. Ravnateljica je rekla:" No Chrisy,
verjetno si bila prestrašena, ko si prišla... A, ker te zelo cenim in si bila največkrat zapisana med naj. učence te prosim da dvema novima učencema razkažeš šolo."
Jaz:" Um... Ja s-sev-veda!
Šla sem na hodnik in tam je stal okrogel fantiček majhne postave, ki se mi je smehljal... Zraven njega pa....
Postaven, mišičast in visok fant, bil je pravi WAAW!
A ker sem sramežljiva in kar je še poslabšalo situacijo: sem se prvič v življenju zaljubila!!!!! Sem rekla samo:
"Hej-j, raz-zkazala vama bom š-šol-lo
20. maj 2018
CreepyGirl
CreepyGirl
Jaz sm sexi pupika z novim profilom....
20. maj 2018
CreepyGirl
CreepyGirl
Zleda da ne bo nobenega nexta
21. maj 2018
Next!
21. maj 2018
CreepyGirl
CreepyGirl
Aja okej
21. maj 2018
CreepyGirl
CreepyGirl
Chapter 3- WTF
~~~~~~~~~~~~~~~
Ko sem jima razkazala šolo sem se odpravila na kosilo. Za kosilo smo imeli špagete bolognese in solato ter vodo/sok/čaj. Pojedla sem in šla v knjižnico tam je bil tudi moj fant Mark. Toda.... Niti pogledal me ni. Kar naenkrat je mimo pri šla neka "seksi" punca in začela sta se poljubljati...
WTF?!

Ni mi bilo več do knjižnice zato sem si sposodila izbrane knjige za učenje in šla v večnamenski prostor. To je ogromna soba sredi šole. Waw še sreča, tam je bila Britney!!!
Usedla sem se na naslanjač zraven nje in ji vse povedala... Rekla je da razume. Tudi njen fant Jason je njej naredil isto, ampak ga je nekako prebolela... Potem sem se spomnila da je jutri moj rojstni dan!!! Prijateljicam sem dala vabila za žur in potem še tistega sanjskega fanta :3. Medtem ko sem mu dala vabilo sem izvedela da mu je ime Jacob... Waw sanjski fant in sanjsko ime :* :* :*!
22. maj 2018
CreepyGirl
CreepyGirl
Popravljam: In še tistemu sanjskemu fantu*
22. maj 2018
Next
26. junij 2018
Next
26. junij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg