Forum
u77546
u77546
Napisala bom svojo prvo zgodbico z pingo7!!Upaa, da vam bo všeč!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrisala sem si solzo na licu in še zadnjič pogledala mojo najbolšo prijatelico Petty.

"Adijo!Lepo se imej v Londonu!"mi je rekla Petty trenutek predno smo morali oditi na letalo."Adijo!Piši mi kaj!Pogrešala te bom!!"sem ji rekla.
Vem, ko bi bila vsaj potovanje v London pa ni na mojo žalost se bomo morali preseliti v London, saj je moj oče odprel novo podjetje tam.Res nevem zakaj ga ni tukaj!
"Pripnite se prosim!"mi je rekla steverdesa preden smo vzleteli.Pripela sem svoj pas in pogledala mojo mlajšo sestrico Deisy.
Stara je 8 let in je zelo vesela, da se bomo preselili v London.Od nje sem starejša za 6 let.To pomeni, da sem stara 14 let.No pred enim tednom sem bila.Pa vsaj to mi je ospelo, da so starši mi pripravili zabavo še v New Yorku.
"Vzleteli bomo!"se je zaslišalo iz zvočnikov.Globoko sem vdihnila in se še enkrat obrnila proti letelišču.
Začili smo se dvigati in začelo mi je postajati slabo."Lahko dobim prosim vrečko za bruhanje?"sem vprašala steverdeso."Seveda!Boste še kaj pili?"mi je ponujala pijačo."Prosim ja!"sem ji odgovorila.
Takoj, ko sem pogledala bele obleke med katerimi je letalo letelo mi je postajalo vse bolše.
"Izvolite!"mi je staverdesa dala pijačo in in vrečko za bruhanje.
Pijačo sem popila vrečko pa dala v torbico za vsak primer!

------------------------------------------------------------------------------------------

Naj nadreljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. februar 2012
u77546
u77546
No naslednič nadeljuje pingo7!!!
12. februar 2012
u77546
u77546
No bom, kar jaz nadeljevala, ker sem bolj kratek del naredila!!
.............................................................................................
"Kdaj bomo prišli?"me je vprašala Daisy."Nevem!"sem ji odgovorila.
Daisy mi je še nekaj časa težila, da naj ji povem jaz pa sem mislila le na London.Nevem al si bom tam našla nove prijatelje ali si jih ne bom.Saj bi lahko podjetje Smollbook imel tudi v New Yorku.Mami in oče pravita, da bomo bili bogati.Mene ne zanima, če bomo bili bogati mene zanima le Petty in moja ljubezen življenja.Ja tako je, zaljubljena sem v Josha!Zdaj pa moram iti v London tudi, če je moja sanjsaka dežela si trenutno bolj želim biti v New Yorku.Seveda pa nesmem pozabiti na šolo.V šoli sem bila popularna in sem imela veliko prijateljev.Čez en teden se pa spet začne šola jaz pa nikogar ne poznam!
Naenkrat me je premagal spanec.
"Ketie Annie!!Zbudi se prispeli smo!"me je zbudila iz spanca moja mami.

...........................................................................................
Naeljujem???nextam?????
12. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg