Forum
u71681
u71681
Heeeej.
Moje ime je Kate. Stara sem 15 let. Živim v majhnem mestecu na obrobju New York-a. Žal smo se morali pred dvemi leti preseliti, saj je začelo očetovo podjetje propadati. Zdaj živimo v manj razkošni hišici, ki pa je še zmeraj ljubka. Moja mami Amanda je priznana pohištvena oblikovalka, s tem pa ne zasluži veliko, saj to dela le zato ker jo osrečuje. Svoj prosti čas najraje preživljam z mojim malim, nagajivim bratcem Usher-jem in mojo najboljšo prijateljico Aisho, ki mi pomeni največ na vsem te svetu.

Jaz(Kate)

29. marec 2012
u84822
u84822
NEXT
29. marec 2012
u73295
u73295
NEXT
29. marec 2012
next
29. marec 2012
u71681
u71681
*********************************************************************************************************
Hodila sem po mokrih tleh. Bila sem v gozdu in mokro listje se mi je lepilo na podplate. Naenkrat meje nekdo prijel za rame ter me na silo obrnil.
Takrat sem se zbudila. Bila sem vsa prepotena zato sem odšla pod tuš. Ko sem iz sebe izprala vsako sled potu sem nase navlekla kratke kavbojke ter belo majico z napisom HAPPINES, ki sem jo zatlačila za hlače.

Ko sem počesala svoje rjave, kodraste lase sem si nanesla še rahel make-up in bila sem pripravljena. Stekla sem po stopnicah v kuhinjo kjer me je že čakal zajtrk. Moja mami je prava čarodejka v kuhinji za zajtrk so bile danes na jedilniku jagode z nutelo. Z užitkom sem jih zmazala. Ko sem se že odpravljala proti vratom sem opazila, da sem pozabila torbo hitro sem stekla v mojo sobo in izbrala belo torbo notri sem vtaknila ključe, telefon, žvečilke.. Ko sem končno vse zmetala v torbo sem že zamujala. Hitro sem si nataknila moje bele all-starke ter zbežala skozi vrata.

**********************************************************************************************************
29. marec 2012
neeext
29. marec 2012
neeexxtt!
29. marec 2012
u84980
u84980
next
29. marec 2012
nujno next! *w*
29. marec 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. marec 2012
neextaj !
29. marec 2012
neext
01. april 2012
nekšt
02. april 2012
u84822
u84822
next
09. april 2012
next
09. april 2012
u71681
u71681
Končno sem prispela obesila sem se na vrata in zvonila dokler mi Aisha ni prišla odpret. Brez povabila sem stekla v sobo in se vrgla na posteljo. Kmalu za mano je v sobo pricepljala tudi ona "Nujno ti moraam nekaaj pokazat!" Je začela ter odprla svoj laptop. Vpisala se je na facebook. "Pogleej odpisal mi je! Vidiš O.D.P.I.S.A.L.!" In s prstom kazala na ekran svojega laptopa. Hitro sem prepoznala ime ki se je izpisalo na laptopu bil je Daniel. Aisha je bila popolnoma obsedena z njim zato sem ji oprostila vse njene zaljubljene izpade ki pa so se kar vrstili. Odločila sem se, da bo treba na tem nekaj storiti.

Aisha

Ko se je zvečerilo sem se odpravila domov. "Jutri ob štirih, da ne pozabiš.!" Me je opmnila Aisha. Ah, ja saj res jutri ima njena sestra rojstni dan. Imela sem še eno urico preden zaprejo trgovine. Stekla sem do bližnje trgovinice ter ji kupila šal ter par rokavic, saj nisem imela veliko za izbirati.Doma sem si pripravila vročo čokolado ter takoj dodala Daniel-a. Prošnja za prijatelstvo poslana se je izpisalo na ekranu. Vsedla sem sena posteljo ter razmišljala kaj vse bi naredila za svojo prijateljico ko mi je družbo popestrila moj mucek Maks. In v takem položaju, zamišljena tudi zaspala.

13. april 2012
popestrilA mucek Max? Neext
14. april 2012
u71681
u71681
Ups. oprostite za napako. o.O
~Pisat bi moglo popestril. -.-"
14. april 2012
Neexxttt!
14. april 2012
neext
15. april 2012
nekšt
15. april 2012
neext..
15. april 2012
u71681
u71681
Zbudila sem se v sončen dan. Nedelja sem pomislila. Še malo sem poležala v postelji potem pa sem se počasi odpravila do kopalnice. Tam sem se na hitro stuširala ter si nanesla rahel make-up. S frizuro se nisem preveč trudila, lase sem si namreč spela v preprosto figo. Nase sem navlekla staro majico z napisom starbucks ter kratke raztrgane hlače. Odpravila sem se na zajtrk no vsaj predvidevala sem, da je že na mizi dokler nisem na hladilniku zagledala listka. Na njem je pisalo.:

Aisha!
Morala sem k prijateljici v Washington. Nazaj me ne bo samo en teden, če kaj potrebuješ lahko pokličeš babico, številk je je pripisana na koncu listka.
Te že pogrešam.

Amanda.

Videlo se je, da se je mami zelo mudilo. Pismo je bilo nakracano, zajtrka ni bilo od nikjer moralo se je kaj zgoditi njeni prijateljici. Sem tako razmišljala in si kuhala kavo.
Ko je bila kava narejena sem se usedla k mizi ter jo zamišljeno pila razmišljala sem o Daniel-u kovala sem svoj načrt v naprej vedela sem da veliko tvegam saj lahko s tem tudi izgubim svojo najboljšo prijateljico.

Ko sem popila svojo kavo sem se odpravila pred televizijo ter pogledala če se na mtv-ju dogaja kaj zanimivega. Nekaj časa sem še skakala po dnevni sobi ter poslušala glasbo dokler ni nekdo potrkal na vrata. "Ja?" Sem vprašala ko sem odprla vrata. Pred vrati je stala naša tečna soseda Alberta. "Ali lahko prosiiim vtišaš to glasbooo.!!!" Je zarjovela. Me grdo pogledala, obrnila hrbet ter se z odločnimi koraki odpravila nazaj k svoji hiši.

Alberta

*******************************************************************************************************

~Vem da je fhoolj beden del sam obljuubim da bo druug boljš. : )
~Nexšt.? :3
29. april 2012
neext
29. april 2012
neext!
30. april 2012
u71681
u71681
Ups. u pismu piše Aisha moglo pa bi pisat Kate. : )
02. maj 2012
u87725
u87725
Next
04. maj 2012
u71681
u71681
Prosim če še komu poveste za zgodbo kr vidim da vas bere zmerej manj. : )
04. maj 2012
uf kok si ze napisala
nexti
04. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg