Forum
‎''Pridi Jack greva še v drugo trgovino.'' kričim na Jacka, ki si ogleduje njegov naj ljubši del v vseh trgovinah. Pogleda me z njegovimi puppy eyes in reče ''Prosim Nicoll samo še to.''
Čeprav njegove puppy eyes niso več delovale kot nekoč sem mu vseeno kupila še tiste hlače. Iz te trgovine sem odšla praznih rok, on pa kar z dvema vrečkama.
Naj se predstavim, kot že veste mi je ime Nicoll in sem ne ravno dobro znana manekenka. Vedno, ko greva z Jackom nakupovat vedno ampak vedno plačam jaz. Izjema je bilo prvo nakupovanje, in še to mi je kupil samo eno majico, ki je nikoli ne nosim. Resnično ni v mojem stilu.
Hodila sva po nakupovalnem centru in se ponesreči zaletela v ... Harryja Stylesa.
''Oh, oprosti.'' reče in pobira moje in njegove vrečke.
''Harry?'' vprašam.
''Nicoll?'' me on vpraša in pogleda.
''Živjo kaj pa ti tu?'' ga vprašam.
''Nakupujem.''
''Mi dva tudi.'' mu povem.
''Pojdimo na kavo.'' predlaga Harry.
''Veš, mogoče kdaj...''
''Nisem te vprašal, rekel sem da gremo.''
Jack je najin pogovor spremljal v tišini, in vedno, ko je odšla kakšna punca mimo jo je pogledal od glave do pet.
Naročili smo in v trenutku je bilo naročeno na mizi.
''Oh, koliko časa se nismo videli.'' doda Harry.
Pokimam in naprej srkam kavo.
''Kako zdaj?'' vpraša.
''Ah, kot ponavadi.''
''Si še vedno manekenka?''
''Ja, še vedno. Kaj pa ti in One Direction?''
''Gre...''
Pogledam na uro in vidim, da je krepko čez pet popoldan.
''Oprosti Harry, ampak moram it, od šestih imam slikanje. Oprosti.''
''Oh, ne skrbi. Tudi jaz imam še opravke.'' pove in nato se poslovimo.
Mogoče je bilo res malo nesramno, da se za Jacka nisem menila, ampak tudi, ko sem jaz z njim v njegovi družbi se on ne meni zame.
Jack me je pustil pred stavbo, kjer poteka vse, slikanje, modne revije...
''Živjo Katy.'' pozdravim žensko, ki svoje delo opravlja za pultom.
''Pozna si!'' zakriči za mano.
''Vem vem.'' ji odgovorim v smehu.
''Oh, si pa le prišla.'' pove Noe. Noe je tisti, ki me vedno naliči in obleče za fotoshootinge in za modne revije. Na hitro ampak lepo me je naličil, oblekel in odšla sem pred fotoaparat.
''Nicoll, ne?'' me vpraša fotograf.
''Ja.'' pokimam.
''Malo več energije rabim.'' pove in nadaljuje z slikanjem jaz pa z poziranjem. Danes se nekako nisem morala zbrat, v glavi sem obujala spomine na Harryja...
''Nicoll. Zberi se, daj.'' me opozori Noe, ki me vedno gleda kako poziram.
''Noe, nemorem se.'' Pogledal me je čudno. ''Pridi.'' še dodam in odideva v mojo garderobo.
''Kaj ti je?'' me vpraša.
''Noe, danes sem se zaletela v... Harryja in od takrat se mi v glavi meša.''
''O gosh, v Harryja si se zaletela. Kje?'' zgroženo pove oz. vpraša.
''V nakupovalnem centru, povabil me je tudi na kavo.''
''Upam, da nebo ista zgodba kot pred dvemi leti.'' pazljivo pove. Te zgodbe se res nočem spominjat. Prevaral me je in to z Emmo Ostilly. Vedno, ko delam z njo se z Noe-om prej zafrkavava na njen račun.

Nicoll:

Jack:

27. november 2012
neeeeeeext
27. november 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
Haha boga Emma u ush zgodbich nastrada...
27. november 2012
So what....
27. november 2012
neeeeeeeeeeext
27. november 2012
Neeeeext
27. november 2012
next!
27. november 2012
neeeeeeext
27. november 2012
u65741
u65741
next
27. november 2012
neext!!!!!
27. november 2012
neeeeeext
27. november 2012
neeext
27. november 2012
nextttt
27. november 2012
Ko sem Noetu povedala za Harryja mi je bilo malo lažje. Fotograf me je prišel iskat, če lahko posnamemo samo še dve fotografiji, ker se mu mudi.
Po slikanju sem odšla v garderobo se preoblekla, zbrisala make up in odšla domov. Pešačila sem do stanovanja in med tem razmišljala o Harryju. V glavi se mi je mešalo. Polovica telesa je mislila na Harryja, med tem, ko druga pa na Jacka. Če dobro pomislim se Jack sploh ne zmeni več zame in... Harry pa me je... pred leti prevaral...!
''Hello.'' zakričim, ko vstopim. Od nikoder glasa... Torbico odložim na kavč v dnevno sobo in odidem v sobo. Tam zagledam Jacka z eno avšo, ki ležiza oz. crkljata v moji postelji, MOJI postelji in to GOLA!
''Jack!'' glasno šepnem.
''Nicoll, ljubica.'' živčno reče.
''Ljubica?'' vpraša avša.
''Ja ljubica, bivša ljubica!'' rečem in začnem pakirat Jackove stvari.
''Kaj delaš ljubica?''
''Pakiram. In to tvoje obleke.'' rečem. ''Tukaj nisi več dobrodošel.'' nadaljujem in si obrišem solzo. Avša se obleče njene čudne obleke in odkoraka iz sobe.
''Juliet!?'' zakriči Jack za njo.
''Kakšna Juliet? Jane sem!'' doda in za seboj zaloputne z vrati.
''Na tukaj imaš kovček. Sedaj pa adijo.'' Odprem vrata in mu z roko nakažem naj se spoka iz stanovanja. Za njim zaprem vrata. ''Nicoll!'' zakriči in potolče po vratih, da bi mu odprla.
''Jack! Tukaj nisi več dobrodošel.''
''Nicoll prosim.''
''Zbogom Jack.'' šepnem in zdrsim po vratih navzdol.
Bila sem obupana. Poklicala sem Ann.
''Hallo, Ann?''
''Nicoll? Jočeš?'' me vpraša.
''Pridi k meni, prosim.''
''Pridem, samo povej zakaj jočeš.''
''Vse ti razložim, ko prideš. Čau.''
''Čau.'' doda nato pa prekineva zvezo.
V solzah sem si skuhala čaj.
Malo na kratko o Ann. Ona je moja najboljša prijateljica. Že od osnovne šole sva najboljši prijateljici. Razlog, da sva bila jaz in Harry skupaj je ona, ja ona! Kot plesalka dela na xFactorju in teh raznih šovih. Tudi, ko so bili 1D na xFactorju je plesala za njih in tako sva spoznala in postala par. Tam je spoznala tudi Danielle in tako smo zdaj mi tri nerazdružljive.
''Nicoll? Kje si?'' vzklikne Ann, ko vstopi.
''V kuhinji.''
''Kaj je bilo?''
Povedala sem ji zgodbo, tudi tisto od Harryja. Skratka od začetka do konca.
''Harry? V Harryja si se zaletela?''
''Jap.''
''Pa saj to je noro!'' Začela je nakladati. Pa bla bla bla, bla bla bla... ''In živela sta srečno do konca svojih dni.'' prez predaha izdavi.
''Ann!'' zakričim.
''Kaj? Povej srce.'' se pošali.
Ann:

27. november 2012
nextttt
27. november 2012
Neeeeext
27. november 2012
neeeeeeeeeeeeext
27. november 2012
nextt!!!
27. november 2012
u89327
u89327
next
28. november 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
28. november 2012
TIA
Next
28. november 2012
neext res cool zgodbicaa
28. november 2012
forever §Love u HVALA.

Po pogovoru sva odšli v dnevno sobo pred televizijo.
''Ellen!'' zakriče Ann.
Ravno lepo sem se namestila na kavč, se vživela v oddajo in na TV ekranu se pojavijo.... Oni! Ja oni, One Direction.
''Nicoll, poglej!''
''Saj vidim.'' ji odgovorim.
''Ah daj no. Ne bodi žalostna. Pusti preteklost za seboj. Okej, Jack. Jack je druga pesem, stavim, da te je vsaj en mesec varal. Pomisli na nakupovanja, prijateljske večere, punce, ki so odšle mimo vaju... Pomisli.''
''Ann, kako naj pustim preteklost za seboj? Še posebno pa ne to od Harryja. Preveč me je prizadel, preveč!'' ji povem.
''Oh ta Harry. Mogoče res, prizadel te je ampak, amoak...''
''Nič ampak.'' jo prekinem ''Prizadel me je in konec.''
Večer sva preživeli v tišini. Ann je to noč prespala pri meni, ker mi je bilo res zelo hudo... Jack, Harry... vse to mi je zmešalo glavo.

Zjutraj sva se zbudili, naredili sva si zajtrk in odšle v shopping. Ann sem posodila par oblek.
''Oh, poglej to oblekico.'' pisknem.
''Greva...'' in Ann me potegne v trgovino. Če povem iskreno je bila to napaka saj tam sta bila Louis in Eleanor. Upala sem, da me ne bosta opazila, ampak prehitro sem upala.
''Nicoll?'' vpraša Louis.
''Oo, Louis.'' na obrazu se mi je narisal lažen nasmeh. Nočem imet opravka z nobenim iz 1D!
''Živjo Louis.'' ga pozdravi Ann ''Eleanor!'' zakriči Ann, da jo je bilo slišat čez celo trgovino.
''Ann!'' objeli sta se, tudi jaz in El sva se objeli.
''Slišal sem tisto o tebi in...''
''Harryju.'' nadaljujem njegov stavek.
Pokima.
''Zaletela sva se in to je to.'' nakratko povem.
''Ampak, povedal mi je da sta se tudi khm... no poljubila.''
''Kaj sva se?! To ni res!''
''Šalim se.'' nadaljuje.
''Oh Louis, ti in tvoje šale.'' se nasmehnem.
Po pogovoru sva z Ann odšli do kabim in si tam pomerili par majic, hlač in oblekic.
Ann sem pustila pred njenim blokom (včiraj je k Nicoll prišla peš.) in odšla domov.
28. november 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
28. november 2012
next
28. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
28. november 2012
neeeeeext
28. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext