Forum
u50385
u50385
Aloha, sem Nika in pišem se Payne.
To sem jaz:

Živim v Angliji (podrobno v Londonu).
Torej, danes sem se zbudila zelo zgodaj in odkorakala v kuhinjo.
Naredila sem si najenostavnejši obrok - čokolino:3
Ko sem pojedla, sem se oblekla takole:

in si na roko dala prstan:

Odšla sem na avtobusno postajo in nato v šolo. Prvo uro smo imeli matematiko. Bil je dolgčas. Narisala sem različne modele oblačil, zaradi katerih sem bila pozneje kaznovana, in sem morala brisati tablo. Groza.! Drugo in tretjo uro smo imeli vsaj likovno vzgojo. Narisai smo lahko karkoli smo hoteli. Narisala sem se in si dodala velikanske brke. Bili so črni. Narisana z brki sem bila zelo smešna, kar so tudi potrdili moji sošolci, ki so se veselo hahljali za mano. Učitelj je hodil okoli nas in se ustavil pri meni. "Zanimivo." je rekel in se nasmehnil. Bila sem ponosna sama nase. Ob koncu ure me je učitelj poklical k tabli. "Rad bi te nekaj vprašal. V petek bomo imeli nekakšno risarsko prireditev. Bi prišla.?" je vprašal. Bila sem presenečena. "Seveda, da bom prišla! Z veseljem!" sem rekla vsa vesela. "Super. torej se vidimo jutri. adijo!" je rekel. "adijo!" sem odvrnila in stekla iz učilnice. Vsa nasmejana sem šla do moje najboljše prijateljice Beti. "Ne boš verjela! Profesor likovne vzgoje me je povabil na nekakšno risarsko prireditev, ki bo v petek! awiii!" sem skoraj zavpila. Bila je presenečena in obenem vesela. objela me je in mi čestitala.
Beti:

Ob koncu šole sva šle z Beti do avtobusne postaje in se poslovile. Ko sem prišla domov sem stekla v sobo. Tam me je pričakal muffin. super!
moja soba:

Šla sem na balkon in veselo zaplesala.
"kaj si pa ti tako vesela?" me je nekdo ogovoril.
------------------------------------------------------------
V naslednjem delu boste izvedeli:
-kdo jo je ogovoril. c:
NEXT.?♥
23. marec 2012
Next (:
23. marec 2012
u82055
u82055
next
23. marec 2012
u73531
u73531
Nexxt." !
23. marec 2012
u80243
u80243
nexxt
23. marec 2012
u50385
u50385
Okeii, nextam.
Hvala, da berete pikice;*
Pogledala sem nadstropje navzgor. Smehljal se mi je Liam.
Bil oz. je moj prijatelj iz vrtca. Bila sva zelo zbližana, a sedaj sva se mogoč malo bolj oddaljila ... "Haj" sem pozdravila. ulegla sem se na ležalnik. "Toreii, imaš ta teden kaj časa.?" me je spet ogovoril. "No, ja, mogoč ja. V petek ne morem, ker imam neko risarsko prireditev. profesor likovne vzgoje me je povabil, da se pridružim." sem odgovorila. "Aha, kaj pa jutrii.?" je rekel. "Jutri bi šlo." sem rekla in se nasmehnila. "torej, se vidiva. ćauus." je še dodal. "Čaau c:" sem odzdravila in že je odšel. No, saj je bil kar luštkan.
Imel je temno rjave lase. in je zelo simpatičen.
Liam:

Hkhmm.. naslednji dan sem bila pri uri angleščine uprašana pred tablo in dobila 3. No, je vsaj bolje kot 1 ... domow sem šla takoj, in nisem čakala Beti. Zdirjala sem v sobo, da se je kar kadilo za mano in sem se oblekla takole:

Ko sem prišla do železniške postaje sem ga zagledala. Stekla sem mu v objem.

bil je presenečen. zardela sem. sprehajala sva se okoli in na koncu zavila še v starbucks.
izbrala sem si kapučino s smetano in čokoladnim prelivom.

Ko sva prišla do mojega doma sem se zazrla v njegove sinje modre oči. In zgodilo se je.
Poljubila sem ga.

Bilo je čarobno. Nasmehnila sem se mu. Ker sem mislila, da imava še dovolj časa, sva se odpravila v njegovo stanovanje. K sreči ni bilo njegovih staršev doma. Usedla sva se na njegovo pojstlo in se poljubljala.

Kar naenkrat pa je nekdo potrkal.
------------------------------------------
v naslednjem delu boste izvedeli:
-le kdo je pred vrati.?
NEXT.?♥
23. marec 2012
neext
23. marec 2012
u50385
u50385
okeii, ju3 nextam + hvala, da berete:3
23. marec 2012
u59027
u59027
Next! :*
23. marec 2012
u79562
u79562
next
23. marec 2012
Next!!
23. marec 2012
u50385
u50385
Liam je šel za vsak slučaj SAM pogledati. Bila sta njegowa mama in očii. odvlekel me je v dnevno sobo. "Ooo, Nika! kaj pa ti delaš tukaj.?" je rekla njegova mama in me objela. "Pozdravil me je na balkonu in, ker swa si imela veliko za povedati sva šla ven. Potem sva šla sem. In to je bilo to." sem rekla in zardela. "Ahaaa." je rekla mama in mi pomežiknila.
Šla sva nazaj v njegovo sobo. Pogowarjala sva se kam gre naprej in opazila sva, da imawa veliko skupnih točk. "tudii ti greš na srednjo šolo za oblikovanje in fotografijo.?" sem še enkrat vprašala presenečena. "Majhen svet." sva rekla v en glas in se nasmehnila.
Kmalu sem se poslovila in mu pritisnila poljub na lice. ko sem prišla nazaj domov, sem poslušala glasbo in se pogovarjala po telefonu z Beti.

DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIING! jooj, ta budilka.!:@ Zazrla sem se ven čez okno. Oblekla sem se takole:

Hitro sem stekla na avtobusno postajo. SHIT! Odpeljal je. Gledala sem ga, kako je zavil z naše ulice. Stekla sem v šolo. Sreča, ravno kar je zvonilo. Prvo uro smo imeli geografijo.
Bila sem vprašana pred tablo, again, why.?-,-
Profesorica mi je napisala celo snov.

Na koncu sem dobila 4. huh. izmazala sem se. ko sem prišla domov, sem se zazrla v ogledalo v moji sobi.

danes se dobim z ___________.?
----------------------------------------
-ali se bo dobila z Liamom ali z Betii.?
NEXT.?♥
24. marec 2012
u36839
u36839
next
24. marec 2012
u59027
u59027
Nextii!
24. marec 2012
Nextii:3
24. marec 2012
u50385
u50385
Iiii dankešun, da berete sweetheart
Nextam c:
24. marec 2012
u50385
u50385
sweethearts :3*
24. marec 2012
u50385
u50385
Torej, danes se dobim z Liamom. c:
pri njemu doma swa gledala grozliuko. objemala sva se.

kmalu me je poklicala Beti, da greva ven, zato sem se poslovila od Liama in stekla k Beti domov. pričakala me je s skodelico čaja.

"Oo, hvala." sem rekla in srknila malo čaja. "torej, kam greva danes?" je veselo rekla. "Hmmm...mogoč bi šle v trgovino." sem rekla z navdušenjem. ker se je strinjala sva šle v eno izmed večjih trgovin v Londonu z imenom "Westfield". Tam sem si kupila nove all star-ke.

Ko sem prišla domov, sem dobila sms.

na koncu sem šla naravnost v posteljo.
-------------------------------------------------
-kaj se ji bo zanimivega dogajalo čez cel dan. c:
NEXT.?♥
24. marec 2012
Nextii. n.n♥
24. marec 2012
u50385
u50385
Okeii, ta next bo za Anjo.c:♥
24. marec 2012
u50385
u50385
Sreda~
DRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIING! Vstala sem in se pošteno pretegnila. Oblekla sem tole:

Hitro sem švignila ven in na avtobusno postajo. Med potjo sem poslušala mojo najljubšo glasbo od One Direction.♥

Šla sem v šolo in se pripravila za likovno uro. Delali bomo portret osebe v našem razredu.
Izbrala sem si Betii.♥
Profesor je izobesil mojo sliko od Beti in od Beti sliko od mene.c':
ob koncu šole sem šla domov in šla gledat TV in malo sem šla tudi na leptop, ki je skoraj cel mesec sameval na mizi. Posadila sem ga na pojstlo in šla na facebook.

četrtek~
tega dne sem se tako veselila. veš zakaj.? poglej vrstico dol. c:

Komi čakam ju3. n.n
Ta dan smo imeli matematiko, fiziko, angleščino, slovenščino in športno vzgojo.
Pri športni vzgoji sem dobila 5. Hitro sem šla na avtobus (seveda na koncu pouka) in vdrla v stanovanje. očka se je kar zdrznil pri branju časopisa in me debelo pogledal. "Dobila sem 5 pri športni vzgoji, iiii!" sem zaklicala. bil je presenečen. "Bravo." je zamomljal in spet skril glavo za časopisom. odtopotala sem po stopnicah in potrkala na Liamova vrata. odprla je neka punca. debelo sem jo pogledala.
----------------------------------------------
-kdo je sploh ta punca.?
NEXT.?♥
24. marec 2012
u50385
u50385
Kliknite na slikco 3 slikco, se bo bolje videlo.c;
kar 2x mi je vn vrgl one thing od 1D. o.0
WTF.?!;O
24. marec 2012
HAHAHAHAHA !
Hvala♥ + Nextii.;*
24. marec 2012
u50385
u50385
okeii, nextam:3♥
24. marec 2012
u50385
u50385
Prišel je še Liam. Zardel je. "Ne misli, da.." je zamomljal, a preden je kaj rekel sem stekla izpred vrat. ujel me je za roko in me poljubil pred punco. "Sestrična je." mi je šepnil. Zardela sem še bolj. najraje bi se pogreznila v zemljo-,-
Punca se mi je predstavila: "Živjo, sem Katie." je rekla in se rokovala z mano.
Pogovarjali smo se in ugotovila sem, da je zelo dobra frizerka. Naredila mi je frizuro za na risarsko prireditev. Izgledala sem tako:

Super, kaj.? kmalu je bil večer. in zaspala sem kar pri Liamu.
petek~
Yay, danes imam risarsko prireditev! Hitro sem se uredila pri Liamu in obljubil je, da pride. prvo uro smo imeli likovno vzgojo, da sem lahko vadila. drugo uro pa smo šli v avlo na prireditev....
NEXT.?♥
24. marec 2012
u79562
u79562
next
24. marec 2012
u50385
u50385
ta next bo za smart blondie. c:
pišem next ... ♥
24. marec 2012
u50385
u50385
globoko v množici sem zagledala Liama in Katie.
To je Katie:

Poslušali smo zgodbo o Pepelki. Eden iz posamičnega razreda je moral narisati nek dogodek. jaz sem morala narisati kako se poljubljata Pepelka in princ;P
ob tem sem se spominjala poljubov od Liama, da sem se kar naježila. Pogledala sem Liama. Smehljal se mi je in mi kazal palec navzgor. To naj bi pomenilo, da je lepo kajne.? ali pač ...? ob koncu sem prejela nagrado za najlepšo sliko. Neka punca, ki je tudi risala me je zabodeno gledala, da me je bilo kar strah. V očeh se ji je videlo, da bi MORALA ONA dobiti nagrado. To je bila ona:

ošinila sem jo s pogledom, ta ba še vedno ni odnehala. stopala je do mene ...
NEXT.?♥
24. marec 2012
nexti
24. marec 2012
u50385
u50385
okeii c:
hvala, da bereš.;*
ta next bo za kaJa*therawr
24. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike