Forum
Next! Maš tri pejt nextat
01. september 2016
01. september 2016
Heh, no pa prihaja Next. Ja ja vem 2 dni ga ni bilo xc.
“Mislim, da sem zaljubljen,” pogledala sem ga z izbuljenimi očmi, pa saj ne misli. Sama pri sebi sem si prisegla, da se z njem ne bom zapletala. Ah, saj mogoče ni vame, sem pogledala iz svetle strani.
“... in to vate, Dala,” v naslednjem trenutku sva bila na postelji in on na meni. Poljubljala sva se, in se premetavala po tej zakonski postelji.
“Tudi jaz,” sem dodala. V naslednjem trenutku sva ostala brez oblačil, nežno je prodrl vame. Zame je bilo prvič, ampak sem bila pripravljena. Nohte sem zarinila v njegov hrbet. Bila sem vesela, a tudi razočarana nad sabo. Svojo nedolžnost sem izgubila z pevcem, ki ima turneje vsak teden. Kako sem lahko pričakovala, da se bo iz tega naredilo nekaj dobrega?
“Saj si imel...” sem rekla. Odkimal je, res da sem jemala tabletke ampak, ne pomaga vsakič. Pogoltnila sem slino, ter upala, da ne bom zanosila. Oblekla sem se v oblekico, Justin pa se je šel preobleči v svojo sobo, ko sem prišla v avlo me je že čakal pri vratih. Še sama sebi ne morem verjeti.
“Mislil, sem, da um... bi, bi bila moja punca?” me je vprašal. Resno!? Kako me lahko to vpraša, ja spala sva skupaj in, če rečem ne... bo to izpadlo kot, da sem pocestnica, ki vsakemu razširi noge.

Kaj mislite, da bo rekla? Ja, ne?
Upam, da vam je všeč, vem da je kratek Next ampak sem šla na plažo do 16h in ja se je kar zavleklo.
Hoče kdo posvečeno?
Next??? Hope u liked :"D
03. september 2016
jaz bi imela posvečen Next in nevem kaj bo rekla če je trmasta pol ne če pa ni pa ja. Ampak verjetno ja top zgodbica in Next
03. september 2016
Ene besede sem mal pomešala, xc. Ampak sm res utrujena
03. september 2016
Next
03. september 2016
ni problema
03. september 2016
u193768
u193768
Next
03. september 2016
http://www.igre123.com/forum/tema/i-m-that-girl./188332/
Nova forum tema, ce bi kdo bral? Z naslovom 》THAT GIRL《 [TISTO dekle]
05. september 2016
Hoce kdo Next?
05. september 2016
jaaaaaz
05. september 2016
Oki dobite :》
05. september 2016
Z težko odločitvijo sem privolila. Skočila sem mu v objem. Ampak še zmeraj so me motile njegove fenice, ki so ga celega poljubčkale in novinarji pa paparaziji, ki so mi dihali za vrat.
“Želim, da greš ob enajstih na bližnje letališče” je rekel in me z nasmehom premeril. Vstala sem in šla k pultu. Naredila sem si cappuccino. Ravno, ko sem si mešala me je Justin prijel za boke in me poljubljal po vratu. Obrnila sem se in vsedla na pult, kmalu sva se znajdla na sedežni garnituri. Ravno, ko mi je želel odpeti nederček sem ga ustavila,
“Počakaj, ne morem... ne smem,” sem rekla in se odmaknila od njega. Odmaknil se je od mene in pogledal v tla.
“Prekleto Dala! Obljubila sem si, da se ne bom zapletala z Justinom.” sem si rekla v mislih. Nato pa sem pomislila, da kar je pač je. Odšla sem do njega in se mu usedla v naročje, objel me je.
“Pozabi na to,” sem rekla in v naslednjem trenutku sva bila slečena. Vsak njegov dotik je bil topel, vroč. Ustopil je vame, zastokala sem naglas. Ustavil se je,
“Nadaljuj,” sem rekla hripavo in ga poljubila.

Next?
Mnenja teorije...
05. september 2016
Next
05. september 2016
Nexr
05. september 2016
u215354
u215354
Next, ful dobra zgodbica! z eno besedo fenomenalna!
06. september 2016
še kakšen Next?
09. september 2016
Next
09. september 2016
u210820
u210820
Next
10. september 2016
Next
12. september 2016
u216711
u216711
nextttttt+nova bralka
26. september 2016
u164707
u164707
Full dobr pises woooow res the best story!!!!!
28. december 2016
u220025
u220025
Next
01. januar 2017
u220125
u220125
Next
02. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg