Forum
haha,
29. avgust 2016
Next in to nujno tak res nujno res dobro pišeš nevem kaj se bo zgodilo res tak da čim prej Next
29. avgust 2016
pride zvečer ker grem delat makrone
29. avgust 2016
ok se že veselim
29. avgust 2016
Pošlji malo se meni
29. avgust 2016
pa sploh ni ratal -.-'' haha
aja pa Next pride zjutri sorččč
29. avgust 2016
Skrila sem se v bližnjo omaro. Kmalu za tem je prišel, v mislih sem si mislila
“Šit! Kaj pa razbitine kozarca na tleh!?”
Slišala sem kako je zaklel par besed, nisem si mislila zakaj. Zame je v omari minevalo že celo leto. Bilo mi je peklensko vroče in sem se že pošteno potila, ko je ta človek končno ugasnil luč. Potiho in kolikor se, da hitro odšla nazaj v sobo. Ulegla sem se na posteljo in slekla prepoteno majico in se odločila, da bom spala v spodnjem perilu. Razmišljala sem o Justinu. Lahko sem srečna, da bom bivala z njim. Upam samo, da se ne zaljubim ali pa celo zapletem z njim. Še dva tedna in dopolnim osemnajst let. Sedela sem na postelji, gledala v svoje copatke in razmišljala o vsem. Ravno, ko sem hotela iz torbe vzeti dnevnik, je sobo je vstopil Justin...
V glavi so se mi podile razne misli. Kaj naj naredim? Mu obesim za vrat kot kakšna ku.rba? Nikoli. Naj se prepustim usodi? Ali celo njemu?
“Justin,” sem rekla in odmaknila presenečen pogled iz njega...
“Dalia,” je rekel in me gledal kot, da sem padla iz Marsa. Pogledala sem ga, slučajno bulji v moje dekolte ali... v moj obraz? Saj pa ne misli, da mu bom podlegla, konec koncev pa pri rosnih 18, sem bila še... devica priznam.
Pogledala sem še enkrat vanj in ga z izbuljenimi očmi premerila, na sebi je imel samo boksarice. Približal se mi je, pogoltnila sem slino, kar se je spreminjalo v čedalji večji cmok...

Ja malo neprimerna slika, ampak sem samo kliknila na eno cx. Se že v naprej opravičujem.
31. avgust 2016
Aja pa na začetku je pomota 17 naj bi bila stara cx
31. avgust 2016
Next
31. avgust 2016
Next!
31. avgust 2016
Se kaksen Next?
31. avgust 2016
Next
31. avgust 2016
u193768
u193768
Neext
Nova bralka.
31. avgust 2016
Kdo posvecen?
Pride jutri ko pridem iz sole -.-"
31. avgust 2016
jaz
31. avgust 2016
Nexti! Neext
01. september 2016
Dobis dream-all-day
01. september 2016
Tudi jaz če lahko
01. september 2016
hvala komaj že čakam na Next
01. september 2016
V redu <3 probala bom, da danes prideta 2 nexta
01. september 2016
okej ti si samo vzami čas
01. september 2016
haha hvala :* komaj že čakam, da napišem tega, potem pa, če danes dobim še 3 nexte pride še drugi Next
01. september 2016
Next Next Next si jih dobila že zdaj (hec, razen če velja potem pa ni hec)
01. september 2016
haha
01. september 2016
Posvečam dream-all-day in Kat.Somerhalder, upam da vama bo všeč
___
Približal se mi je, pogoltnila sem slino, kar se je spreminjalo v čedalji večji cmok. Kaj se bo zdaj zgodilo? Stopila sem na prste in naredila dva počasna in previdna koraka naprej. Ustavil se je pri meni. Počasi se je dotaknil mojih bokov, pogledala sem ga in se mu nasmehnila. Minilo je nekaj hitrih sekund, da je dojel, da ni nič. Nasmehnil se mi je nazaj.
Upala sem, da ne bova že prvo noč... po drugi strani pa me je bilo na smrt strah. Počasi sem se mu še bolj približala in svoje roke ovila okrog njegovega vratu. Tisti cmok je izginjal, ko sem malo bolj sproščeno goltala slino. Njegova glava se je približala moji, počasi sem mu sledila. Poljubila sva se, njegov poljub... oh, tako težko ga je opisati. Bil je sladek, dolg in... topel.
Vedno, ko sem si predstavljala poljub... ogabno! Ko sem sploh pomislila, sem si ga predstavljala grenkega in... groznega. Ampak, Justinov poljub...
Ko sva se odmaknila sva se pogledala. Ne vem kaj me je prijelo, ampak sem se stisnila v njegov objem. Kmalu sem začutila na svojem hrbtu roke, ki so me stisnile k sebi. Ko sva se nehala objemati sem se vsedla na posteljo,
“Dalia,” je rekel, pogledala sem ga.
“Vem, da mogoče ne boš še razumela ampak ti moram povedati,” zaskrbljeno me je pogledal. Kaj namerava. Vdihnila sem in si začela gristi nohte. Kaj me želi vprašati?

01. september 2016
Next.
Pa hvala za posvečen Next
01. september 2016
Np ((: Hvala tebi
01. september 2016
Next in hvala za posvečen Next. Res je dobro in nimam pojma kaj se bo zgodilo...
01. september 2016
UH.... sem ena izmed najslabših pisateljic! Vajine zgodbe.... WAW!
01. september 2016
ah ne nori moje zgodbe so ja dokaj grozne ampak tvoje waw resno mislim. Samo nadaljuj in ja strinjam se s tem da Kat piše izjemne zgodbe
01. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg