Forum
Odločila sem se, da napišem svojo prvo zgodbico. Upam, da si boste vzeli čas in, da vam bo zanimiva. Več izveste spodaj, ter v zgodbi.
Govorilo bo v 16-letni punci, ki gre na poletno pevski hotel v Minnesoti, za naslednja 2 meseca dni. Par dni pred odhodom se zaplete z učiteljem, ampak se kasneje tudi razideta, ko izvesta, da bo ona njegova učenka in on njen učitelj. Ta 'tabor' vodi stric Shawna Mendesa in teta Justina Biebera. Ko to izvedejo 'gospodične važne' ju hočejo takoj zapeljati. Ko Justina 6.dan lovijo po hotelu se Justin skrije v sobo 11. kjer ga pričaka njegova ljubezen na prvi pogled...
Več izveste če dobim 3nexte.

24. avgust 2016
Next
24. avgust 2016
Next Next
24. avgust 2016
Hvala. Bom napislaa takoj (":
24. avgust 2016
okej komaj čakam
24. avgust 2016
Hvala ♡
Bi katera posvečenega?
24. avgust 2016
jaaaaaaz
24. avgust 2016
Dobiš
24. avgust 2016
hvala
24. avgust 2016
Next posvečam dream-all-day
Predstavitev;
Shawn Mendes as himself
Justin Bieber as himself
Molly O'malia as Dalia Holt
Zbudila me je sestra Lorna, ki je name zlila kozarec mrzle vode. Hitro sem skočila iz postelje in jo spodila iz moje sobe. Res si morem kupiti ključavnico, da lahko v miru spim do vsaj devete ure, če že ne dlje. Ulegla sem se na mokro posteljo, in ker si ni in ni dala miru sem čez odejo pokrila brisačo. Kmalu za tem je v sobo uletela mama, ter kot zna samo ona, vedno že nekako spravila iz postelje.
“Saj te ne prepoznam več,” je rekla, ko se ležala na tleh. Dvignila sem pogled in jo grdo pogledala. Mimo je prišla Lorna in rekla,
“Krompir,” ja... ima čudno logiko. Vstala sem in dala na posteljo, kar je padlo dol.
“Spakiraj vse kar rabiš, čez štiri dni odpotuješ v Minessoto, za naslednja dva meseca,” je še dodala mami, nato pa sta z Lo zapustili hodnik in se vrnili nazaj v kuhinjo. Zaprla sem vrata svoje sobe in si oblekla kratke bele hlače in top-majico. Obula sem si copate, in hodila dol po dolgih stopnicah, ter razmišljala o kakšnem potovanju govori?
#4days later...
Bila sem že na letalu, zašepetala sem si svoj najljubši verz, ki pravi tako;
Ker zame dan je kot noč,
ljubezen daje mi moč.
........................................
Čuvaj kar je tebi najbolj vredno,
ljubi s srcem ne z besedo.

Mami me je gledala z solznimi očmi in robčkom v roki ter mi mahala, Lorna je jokala in se stiskala k mami. Iz torbice, ki sem jo imela pri sebi sem vzela slušalke in telefon ter si predvajala najljubši album pesmi. Zraven mene je sedela temno polta punca, zdela se mi je zelo prijetna, mogoče je tudi ona namenjena na ta 'tabor'. Tudi ona je imela slušalke in poslušala pesmi. Ker smo se peljali smo se že dolgo, sem malo zatisnila oči. Zbudila sem se in kmalu smo pristali. Mami sem poslala sporočilo, da sem že v Minessoti, čez nekaj minut me je poklicala in mi vse razložila. Rekla je, da me bo tam čakal Pit Bull, ter, da naj grem k njemu. Skoraj sem ponorela! Videla bom Pit Bulla, poslušala sem jo naprej. Rekla je, da bom pripadala skupini Mendes ali Bieber.
Moj dan je pravkar postal najboljši, videla bom Shawna Mendesa in Justina Biebra? Razen, če se ne piše še kakšen 'ne znani' glasbenik tako. Poslovili sva se nato pa sem prekinila. Telefon sem spravila v moj kovček, nato pa sem poiskala Pit Bulla. Ko sem ga videla sem dobesedno stekla k njemu. Pokazala sem mu kartico, za katero mi je povedala mami. Nakazal mi je vrata in rekel,
“Bieber,” vstopila sem v ozek in zelo kratek hodnik, ki je meril kakšna 2 metra. Prišla sem noter, nikogar ni bilo notri. Usedla sem se na stol, nekdo se je dotaknil moje rame. Obrnila sem se, skoraj sem izgubila zavest, čeprav nisem bila neka oboževalka,
“Justin,” se je predstavil ponudil mi je roko, sprejela sem jo in rekla,
“Dalia,” nasmehnil se mi je, ta nasmešek... res, se ga ne da opisati.
“Nisem si mislil, da bom imel v skupini tako prelepo punco,” zavila sem z očmi in se mu nasmehnila. Resno?! Tako boš začel, ni čudno, da ga je Selena pustila, sem si v mislih v sarkazmu rekla.
“Nisem si mislila, da si v živo lepši. Hvala, ampak zakaj pretiravaš?” sem rekla in prhnila v smeh. Resno me je pogledal, kaj sem pa zdaj rekla?

izjemna pisateljica si, jaz pa sem bolj zanič. Next Next Next pa brez zamere nisem ravno neka fanica justina ne zamerit, samo zgodba se mi zdi ful dobra Next Next
24. avgust 2016
Jaz tudi po pravici nisem neka fenica od Justina in Shawna. Bi ju bilo pa prijetno spoznati
24. avgust 2016
se ne bi branla po vsej verjetnosti komaj čakam na Next
24. avgust 2016
Jaz tudi ne hehe. Hvala, tudi jaz komaj čakam Next pri tvoji
24. avgust 2016
jaz pa pri tvoji.hvala ti res se že piše samo ker mam vročino pa zvito roko gre bolj počasi
24. avgust 2016
TYT (Take Your Time)
Sej meni je v redu, da 'skovem' neko teorijo, kaj se bo zgodilo hehe...
24. avgust 2016
Next
24. avgust 2016
Next!
24. avgust 2016
Se kaksen Next?
24. avgust 2016
Še kakšen Next?
25. avgust 2016
Oglašuj na mojih temah. Next
25. avgust 2016
Nee, ne maram oglaševat Hvala drugače
25. avgust 2016
Vem ampak vseeno če se premislis imaš moje teme na voljo
25. avgust 2016
V redu hwala <3
25. avgust 2016
Hoče kdo Next?
29. avgust 2016
Jaz. Hvala
29. avgust 2016
Nexti ze no haha -.-"
29. avgust 2016
Pride cez urco
29. avgust 2016
Odmaknila sem pogled. Naj se mu opravičim?
''Oprosti...'' sem rekla in se usedla nazaj na stol. Čakala sem, da bo kdo prekinil to morečo tišino. Kdorkoli!? V sobo je vstopil Pit Bull,
“Dalia, Justin...” je začel. Pokimala sem in pogledala proti Justinu, ujela sem njegov pogled. Zaskrbljeno se mi je nasmehnil.
“Tabor so prekinili za naslednje 3 tedne,” je nadaljeval in se odkašljal. Kaj! Kaj je rekel!? Tabor so... pre.kinili? Kje bom bila pa zdaj?
“Je lahko ta čas Dalia pri meni?” je vprašal Justin, mislim, da sva oba pravkar zardela. Je... res vprašal to? GROZA! Kaj pa Selena? Sta pravzaprav sploh onadva skupaj... khm... ja, zadnje čase nisem ravno brala novic slavnih. Prav priznam zadnja 2 meseca nič. In ne... nisem igrala Pokemona.
Pa ja menda nisem rekla tega! Srček? Saj se komaj poznava! Prekleto Dala, ustavi zavore! Kako sem si lahko to dopustila! V mislih mi je odmevala beseda, ki sem si jo dopustila izreči... srček... Čakala sem na Justinov odziv.
“Khm, khm... ja v redu,” je rekel in odmaknil pogled iz mene. Sem res lahko vse zafrknila in sama sebe osmešila pred slavno osebo, ki ima preko milijona všečkov in kaj šele ogledov?
“Oprosti to za tisto, popoldne,” sem se opogumila, končno se je njegov pogled obrnil proti meni. V grlu se mi je naredil tako velik cmok, živčna sem si pokala prste. Počasi 'neopazno' sem odmikala pogled od njega. Bo že kaj rekel ali me bo samo gledal? Obraz so mi zakrile svetlo rjavi lasje, tedaj pa se je le opogumil,
“Si lahko odmakneš lase? Ne vidim tvojega obraza.” je rekel. Pogledala sem ga, on pa se mi je nasmehnil. Kmalu sem odšla v sobo ampak nikakor nisem morala zaspati. Kmalu sem ugotovila, da sem žejna, zato sem odšla v kuhnijo po kozarec vode. Justin je bil v dnevni. Imel je telefonski klic,
“Glede Dalie,... mogoče bo prava zate, danes mi je rekla srček,” je rekel in se zasmejal. Nisem uganila s kom se pogovarja. Prestrašila sem se, ko je bolj glasno rekel,
“Ona bo moja, ni taka, kot ostale punce. In glede tega, da bo te tri tedne pri meni... jo bom že nekako pridobil, glede petka, bo zanjo konec sveta,” je rekel. Ustrašila sem se. Kozarec, ki sem ga držala je zdrsel iz moje roke na tla. Razbil se je...
“Te pokličem jutri, ajde.” hitro je prekinil. Nisem vedela kaj naj naredim... njegovi koraki so se mi približevali...

29. avgust 2016
Next
Pokemone
29. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg