Forum
u87744
u87744
Hello :*
Odločila sem se da odprem še eno. mojo zadnjo zgodbico. Če fejkam se zeloooo opravičujem.
Zgodbica bo:
➽ napeta
➽ Z dolgimi nexti
➽ Upam da vam bo všeč =)

_____________________________________________________________________________________________
Živjo! Moje ime je Vicky, in stara sem 16 let. Moja družina je zelo bogata in imamo veliko vilo v Los Angelesu.

Tistega jutera sem se zbudila kot prerojena. Na sebi nisem opazila nič nenavadnega. Črni skuštrani lasje, bleda polt... Kot ponavadi:

Amapk nisem vedela da se z mano nekaj dogaja. Vzela sem torbo, stlačila noter zvezke, se vsedla na skuter in se odpeljala do te butaste stavbe ki se imenuje šola.

Prvo uro smo imeli matematiko. Pisali smo test. Dobili smo pole in ura je tekla. Zdržala sem do konca in oddala test. Učiteljica ga je na hitro pregledala in videla sem ko nekaj črta. "Očitno bom dobila cvek," Sem si mislila. Učiteljici se je začela tresti roka. Vzela je očala z nosu, stekja k umivalniku in si namakala obraz.
Ko je bilo ure konec me je začela boleti glava. Stekla jem na WC in si jo namakala v vodi. Počutila sem se bolje. Ko sem se odpravljala k naslednji uri mi je roka otrpnila. Pogledala sem se v ogledalo. Zgledala sem še bolj bleda kot ponavadi...
01. september 2013
NEXT!
15. september 2013
u151306
u151306
NEXT!!!
15. september 2013
u129392
u129392
next
15. september 2013
next
15. september 2013
next
15. september 2013
Nextaj no!
15. september 2013
u87744
u87744
sj bom... čez 5 minut
15. september 2013
nextej pliiss
15. september 2013
PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSss
15. september 2013
u87744
u87744
bom ne bit sitna!
15. september 2013
u87744
u87744
pišem next
15. september 2013
u87744
u87744
hvalaaaa ker berete!

__________________________________________________________________________________
Zelo slabo sem se počutila, šla sem bruhat. Kar od nikoder se je pojavil nek fant. Rekel je: "Živjo Vicky... Prideš danes zvečer v klub?" Dal mi je listek. Obrnila sem se in ni ga bilo več. Vse skupaj se mi je zdelo malo čudno. Ko sem šla k pouku sem učiteljici povedala da mi je slabo in šla sem domov. Cel dan sem premišljevala o dogodku. Na vse zadnje sem si le rekla: V klub grem! Zvečer sem se počutila bolje, staršem sem se zlagala da grem v kino s prijateljicami gledat TITANIK.

Šla sem v klub. Zdelo se mi je še bolj čudno, ker je bil kub deviški, jaz pa vsekakor to nisem! K meni so pristopile 3 punce.

(ne gledat ozadja sam punce)

Pila sem pijačo. Ena od njih mi je rekla: "Hej mucica... Si za ples?" Nato sta še drugi dve začeli težit naj se slečem in take fore. Začela me je boleti glava. Nekaj mi je dopovedovalo: Naredi to! Naredi to! Navsezadnje sem izgubila zavest za nekaj sekund. Svetlolasa punca se je dotikala mojih intimnih predelov, jaz pa sem bila šokirana. Rjavolasa se je nato bližala mojim ustnicam in me iz neznanega razloga začela poljubljati. Bila sem šokirana in padla sem v nezavest. Tokrat ne za nekaj sekund ampak tam okoli 30 minut. Zbudila sem se nekje na sredi kluba. Pogledala sem v svoje roke. Zelo sem bila bleda. Ozrla sem se okoli sebe zagledala sem fanta:

in nato še eno punco:

In skratka vsi so bili taki. "Kje sem?" Sem na glas vprašala. "Dobrodošla med nami Vicky." Me je nagovoril fant ki sem ga videla na stranišču v šoli. "Ampak, kaj sem?" Sem vprašala. "In kdo ste vi"...

next? komentarji?
15. september 2013
u129392
u129392
next
15. september 2013
Next napetoooo
15. september 2013
u151306
u151306
NEEXXTTTTT!!!!
15. september 2013
next ful je napeto je ful kul! morš nextat
15. september 2013
u87744
u87744
hvala... nisem pričakovala da bo zgodba tako dobra...

__________________________________________________________________________________
Fant mi je odgovoril: "Veš Vicky to je malo težko razložiti.... Morda kot vidiš po svojem hrbtu... si angel," Bila sem šokirana. Pogledala sem se v ogledalo in za sabo videla velika krila. Nadaljeval je: "Ampak po tvoji polti in očeh... Si tudi vampirka. Torej mešanica med angelom in vampirjem," mi je rekel. Vrtelo se mi je. Angel? Vampirka? Zelo me je pretreslo. "In kot vidiš... smo vsi tukaj neke... kako naj ti rečem... pošasti," je nato izjavil. "Victoria je tukaj volkodlakinja..." je pokazal na neko punco:

"In franknstein je tu Phillipe," je pokazal na nekega fanta. In vsi drugi smo v večini angeli in vampirji. Myo in Lukea si že spoznala. Pokazal je na vampirko in Emo angela.
Myo me je takoj pospremila skozi klub. "Lahko sem ti v oporo če potrebuješ pomoč," je rekla z japonskim naglasom. "Seveda..." Sem rekla. "Mi lahko razložiš zakaj je bilo vse to poljubljanje in otipavanje?" sem jo vprašala. "Oh, tako se moderne pošasti spremenimo v "monster form" trije poljubi istega spola in otip. Kar navadi se. Isto je če se hočeš spremeniti nazaj v človeka," Zmignila sem z rameni. "Lahko sem tvoj par če želiš," mi je rekla Myo. "Seveda, zakaj ne" sem ji rekla. "No, torej se bova spremenili v človeka?" je vprašala. "Ja, najbolje, domov moram," "Začela bom nežno prav?" mi je rekla. Poljubila me je prvič, in nato še dvakrat. Dotaknila se me je in nato sem še jaz naredila to njej.
Bila sem spet v človeški formi. Brez nadležnih kril, in vsega. Hitro sem se odpravila domov...

next? komentarji?
16. september 2013
u151306
u151306
next
16. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg