Forum
Poznam te novinarje. Sprašujejo vse mogoče. Kakšno kavo pijete, kje stanujete, ali vam je že umrla tašča, koliko bratov imate,... včasih jim moraš o svojem odgovoru pojasniti še nekaj razlogov za to. Včasih, če srečaš kakšnega res zagretega , te morda celo povabi na kavo, da poklepetata o tem in onem in te vpraša vse mogoče. Včasih sem naletela tudi na novinarje z trapasto- nesmiselnimi vprašanji, kot so na primer: 'Koliko krat na dan greste na stranišče?' ali ' Verjamete v Božička?' . Ja, tudi takšni se najdejo. Najbolj se mi je v spomin vtisnilo vprašanje: " Ali mislite, da bi vam življenje lahko spremenil en sam pogled?" Če bi me to vprašali pred tremi meseci, bi le zmajala z glavo in stekla stran. Če bi me to vprašali danes, bi rekla "DA" in , da bi jim vse lepo razložila povabila novinarje na kavo. Ne domov, doma nimam. Zakaj? bi vprašali vsi. Verjetno imate z novinarji nekaj skupnega- vse vas zanima. Tudi mene bi. Če si upate vstopiti v moj svet in spoznati mojo noro življenjsko zgodbo, boste morda vsakič premislili.... kako lepo je vam, ki imate dom, .... nekoga, ki vas ima rad....
No, si upate z mano?!

NEXT?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. februar 2012
next
21. februar 2012
next
28. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg