Forum
hoj.
ela tukaj:*
js sm se odločla naredit eno tako revijo,ki je sicer že obstajala ampak se je uporabnica zbrisala tko da bom mela zdej js.

MILEY CYRUS IN LIAM HEMSWORTH: Jo je res varal?
So se v raju Miley Cyrus in Liama Hemswortha pojavile težave? Glede na to, da se je v njenem novem videospotu precej poigrala z njim (oblečen je namreč v samoroga), stvari morda niso čisto v redu.

Vir je za 'Perez Hilton' povedal, da je bil Liam opažen nekoliko preblizu s skrivnostno plavolasko na prireditvi 'Samsung Galaxy Note II', ki se je prejšnji teden odvijala v Los Angelesu.

Dobro obveščeni je poročal: »Liam je bil v kotu prireditvenega prostora s plavolasko in izgledalo je, da si precej ugajata. Vsekakor je izgledalo, kot da sta več kot samo prijatelja. Njegov prijatelj se je trudil zadržati ljudi vstran od njiju in omogočiti Liamu ter njegovi prijateljici malo zasebnosti, a Liam sploh ni izgledal preveč zaskrbljen.«

Morda preoblačenje v samoroga ni ravno po Liamovi volji. Morda res ni navdušen nad idejo, da bi Miley postala zvezdnica filmov za odrasle… a tek v naročje druge ženske?

KRISTEN STEWART IN ROBERT PATTINSON: Končno spet skupaj?
Sestri Roberta Pattinsona, Lizzy in Victoria Pattinson, naj bi končno oprostili Kristen Stewart in njen spodrsljaj z Rupertom Sandersom.

Vir, ki je blizu Pattinsonove družine, je povedal, da sta se Robertovi sestri težko soočili s tem, kar je naredila Kristen. Toda Kristen je očitno uspelo pridobiti na svojo stran čisto vse člane družine. Njihova srca je zagotovo omehčala z besedami, da ni želela izgubiti družine, in s solzami.

JUSTIN BIEBER: Užival je v družbi vročih modelov!
Justin Bieber je bil včeraj gotovo eden izmed najsrečnejših najstnikov na svetu, saj se je cel dan družil z lepoticami, ki so znane pod skupnim imenom Angelčki.

Že pred samo modno revijo, na kateri je nastopil, se je v zaodrju družil s Candice Swanepoel in Lindsay Ellingson.

Na modni reviji je zapel 'As Long As You Love Me' in 'Beauty And A Beat', medtem ko so se mimo njega sprehajale manekenke svetovnega kova. In to v spodnjem perilu. In Justin se je kar na odru z njimi spogledoval!

Vir: https://www.tocnoto.si/teens
- 3 nexti za nadaljevanje + glasuj ;3

KDO NAJ BO V NASLEDNJEMU DELU?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. november 2012
u108011
u108011
cher, one d., taylor, demi< 3
____
jačeee
next :*
09. november 2012
še dva;*
09. november 2012
u93404
u93404
neeext!!+ naj bo Demi... pliss
09. november 2012
u108011
u108011
one direction noooo :3
sj veš ela zaka :c
09. november 2012
še en:3
09. november 2012
u108011
u108011
next
09. november 2012
od druge osebe
09. november 2012
u108011
u108011
mhm. next next x'd
09. november 2012
u91970
u91970
JUSTIN BIEBERRRRRRRRRRRR < 333
10. november 2012
u91970
u91970
nextt
10. november 2012
ok,nextam čez približno pou ure. c:
10. november 2012
ONE DIRECTION: Je to sploh mogoče?
One Direction so se v četrtek pojavili na odru ameriškega 'X Factorja' in navdušili vse po vrsti! Pridobili so še več oboževalk, kar se zdi skoraj neverjetno.

Louis, Liam, Harry, Zayn in Niall so nastopili s svojima dvema zadnjima singloma – 'Live While We're Young' in 'Little Things'.

In mimogrede, njihov nov album 'Take Me Home' je v Sloveniji že v prodaji!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TryM7UpSv0s
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yUjSdV8IhoI

TAYLOR SWIFT: Njena najboljša prijateljica je mačka
Taylor Swift za promocijo novega albuma 'Red' krasi novembrsko naslovnico revije 'Cosmopolitan'.

Poglej, kaj je za revijo povedala.

O prihajajoči 'Red' turneji: »Mislila sem, da ne bi mogla biti bolj vznemirjena že zaradi izida albuma 'Red', potem pa sem začela razmišljati, kakšne šove bom pripravila na turneji. Imam veliko idej, kako pesmim vliti življenje in komaj čakam, da šov delim s svojimi oboževalci.«

O tem, da jo je težko dobiti: »Velikokrat razmišljam, kdaj se moraš pri osvajanju narediti nezainteresirano, tako da bodo fantje dobili večji interes. Kaj se pa zgodi, ko mu začneš kazati, da ti je pa všeč? Kaj bo naredil potem? Kako obdržiš takšnega fanta?«

O tem, kaj bi rešila, če bi njena hiša gorela: »Svojo mačko. Ona je edina, ki me razume. Poleg tega pa tako smešno izgleda.«

DEMI LOVATO: Trpinčili so jo
Demi Lovato nikoli ni skrivala svoje težke izkušnje z motnjami prehranjevanja. Zdaj pa se je odločila, da bo še spregovorila o grdem obnašanju drugih do nje v šoli.

»Težko mi je bilo v srednji šoli. Ljudje so o meni pisali sovražne peticije in jih pošiljali naokoli v podpis. Prihajali so pred mojo hišo, stali na ulici in kričali stvari. Zame je bilo to zelo čustveno obdobje in vse, kar sem hotela, je bilo, da odidem stran.«

Toda Demi je slabo izkušnjo uporabila za dobro. Zdaj ja ambasadorka kampanje 'Secret's Mean Stinks' in bo delovala proti trpinčenju.

»Lansko leto sem slišala za program in pomislila, da je to čudovita priložnost. Res želijo končati trpinčenje.«

Nedavno pa je obiskala tudi 'New York City’s Young Women’s Leadership School', kjer je mlada dekleta poskušala spodbuditi, naj si noht na mezincu pobarvajo modro, kaj naj bi označevalo, da so proti trpinčenju.

- 4 nexti za nadaljevanje, predlagajte zvezdnike. v nextu NE BODO do sedaj omenjeni zvezdniki. c:
10. november 2012
u108011
u108011
Josh Hutcherson.
- še 3 nexti. ;3
10. november 2012
u108011
u108011
okej< 33
c:
10. november 2012
u93404
u93404
neexttt!!!
10. november 2012
u90832
u90832
Black Veil Brides nujno povej kaj o njih!

Next!
11. november 2012
Josh Hutcherson, Black Veil Brides in ...? še enga se spomnite c:
- še 1 next? :3
11. november 2012
JOSH HUTCHERSON
Ta mesec je igralec bil tudi del revije 'Elle UK' in je povedal:

O svoji skrivni spretnosti: »Košarkarsko žogo lahko na prstu vrtim dokler sonce ne zaide.«

O svoji obsedenosti z 'YouTubeom': »Jaz sem eden izmed tistih ljudi, ki gledajo grozne 'YouTube' videe do treh ponoči in se smejijo najbolj normalnim stvarem. Oba, jaz in Jennifer Lawrence, obožujeva čuden humor.«

O svoji najljubši knjigi 'Varuh v rži': »To knjigo sem prebral velikokrat. Všeč so mi zgodbe o odraščanju, ko ljudje pridobivajo svojo samostojnost in gredo v nov svet in točno skozi to gre junak zgodbe Holden Caulfield. Lahko se identificiram z njim. Rad bi igral Holdena, če bi posneli film, oda hkrati mislim, da je takšna klasika, da bi morala ostati samo v knjižnem svetu.«

CARLY RAE JEPSEN: Najpopularnejša pesem na svetu je ukradena?!
Carly Rae Jepsen je obtožena kršitve avtorskih pravic! 'E! News' poroča, da ukrajinska pevka AZA zatrjuje, da si je kanadska zvezdnica sposodila dele njene božične pesmi 'Hunky Santa' in jih uporabila kot izhodišče za pesem 'Call Me Maybe'. Pritožba je bila vložena na zvezno sodišče v Los Angelesu.

AZA je v izjavi povedala: »Šokirana in presenečena sem, da so ti ljudje spremenili moje besedilo za 'Call Me Maybe'. Niso me vprašali za dovoljenje – enostavno so jo ukradli. Zato sem vložila tožbo. Ko sem jo prvič slišala na radiu med vožnjo, sem skoraj povzročila prometno nesrečo. Nisem mogla verjeti, kaj sem slišala.«

Med obdolženci je navedla pisce njene pesmi - Tavisha Crowea in Josha Ramsayja ter tudi Scooterja Brauna.

AZA še išče nastalo škodo, sodišče pa je ustavilo nadaljnjo prodajo, reklame ter promocijo pesmi 'Call Me Maybe' po svetu.

JELENA: Še vedno skupaj?
Justin Bieber je v nedeljo zvečer v New Yorku obiskal Seleno Gomez v njenem hotelu! Še torej vedno obstaja upanje?

Očividka je povedala: »Čakala sem na Seleno Gomez, da bi prišla iz hotela, govorice pa so bile, da je bil v hotelu, kjer je bivala, tudi Justin Bieber, in da bosta spet skupaj, a sem dvomila. Ampak je bilo res, odšel je skozi zadnja vrata. In pogled na njegovem obrazu je dal vedeti, da je bil precej prizadet, a ni nihče vedel, kaj se dogaja. Nekaj minut kasneje je hotel skozi sprednja vrata zapustila še Selena v družbi Alfreda.«

Justin torej ni bil videti srečen? Hm, se torej pogovor s Seleno ni obrestoval? To lahko priča tudi komentar Seleninega oboževalca, ki jo je srečal v New Yorku.

»Nocoj je bilo popolno. Srečal sem Seleno. Bila je tako žalostna, ampak tako prijazna. Popeljala me je v hotel. In rekel sem ji: 'Selena, vem, da trenutno preživljaš težke čase, ampak...' In potem me je kar ustavila: 'Ne, ne, ne, začela bom jokati.'«

Kaj to torej pomeni? Da je med njima resnično konec? In da je bil Justinov obisk v hotelu le njegov poskus, da jo dobi nazaj, kot je pred dnevi trdil že vir?

- 4 nexti za nadaljevanje c:
- мeтallιca gιяl† oprosti, sam o black veil brides nisem našla nič :c
13. november 2012
u108011
u108011
abo bu bu bu :3
nirvana ne sej ne, peucje dead:c
rihanna? harry styles? niall horan? avril lavigne?:Đ
13. november 2012
neeeeeeext
lahko kej nasplošn o 1D (nejbol me zanima tisto kar so delali v šoli)? =)
14. november 2012
okej, še dva c:
14. november 2012
c:
14. november 2012
u106387
u106387
Ja, em, GANGNAM STYLEEEEEE. psy..c:
20. november 2012
u93404
u93404
neeeext!!