Forum
hej...pisala bom izmišljeno zgodbo o Maji (jst) in njenima ljubeznima Davidu in Dejanu....Ona je zaljubljena u Davida in Dejana a se ne more odločt u kerga je bolj ...več v nadaljevanju zgodbice...

opisi oseb:

Maja:

Maja je stara 14 let in je zelo oz. noro zaljubljena v Davida in Dejana.Maja se piše Savnik......in hodi na Osnovno šolo Artiče.....ima tudi sestro Neo in brata Matica......slika:

David:

David je star 16let in hodi v 1.letnik v Ekonomsko šolo Brežice..David se piše Ledinek..
slika:

Dejan:

Dejan je star 16let in Davidov sošolec.Dejan se piše Žleznik..
slika:

Nea:

Nea je stara 15let in je sestra Maje..hodi pa v osnovno šolo Brežice...Piše se Savnik...
slika:

Matic:
Matic je star 18let in hodi v 4.letnik v gimnazijo Brežice.....piše se Savnik..
slika:

ZGODBICA:

nekega jutra ob 06.00..

Men usak dan ob 06.00 zvoni budilka na fonu..ker bo treba it na bus za u šolo...tisti dan sem mela oblečeno:

(bele)

ko smo prispeli do šole smo usi stekli z avtobusa proti šoli,ker je bil dež..jst sm še najbolj tekla kr sm hotla da se čim prej konča pouk d grem n bus kr prideta david in dejan....ko prispe avtobus stečem gor in se usedem čist uzadi zraven davida in dejana...saj smo mi 3-je BFF....david gre prvi z avtobusa potem dejan potem pa še jaz...usi 3-je gremo z avtobusa na isti busni..doma zagledam matica in njegovo punco v kočljivem položaju..

M-matic
J-jst
T-Tamara-->maticova punca

J-ooo!! oprostita ampak tega ni treba delat na sred dnevne sobe..
T-ka je že tok ura!! jst morm it!
M-zka maca moja!?
T-foter pride kmal domu pa morm bit duma ku pride..
M-aja..oki se vidma jutr
J-bay!
M-čauči.ljubim te
T-čauči..jst tud tebe..

in je šla čez čas pa pozvoni na vratih..grem pogledat in bil je.......

boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. november 2011
next
13. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg